نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

در این مناظره هیچ کس قادر نخواهد بود به صورت ویدئو کنفرانس شرکت کند و تمام نفرات میبایست در محل مناظره حاضر باشند. در این مناظره از هر دو گروه نمایندگان خانواده‌ها و افراد جدا شده از سازمان مجاهدین خلق و سران فعلی سازمان مجاهدین خلق وجود خواهند داشت.

کمپین خانواده ها / دعوت از رجوی جهت مناظره


دعوت از رجوى و سرانش جهت مناظره

سالیان زیادی از تمجید خانواده‌های اعضای سازمان مجاهدین خلق توسط مسعود رجوی میگذرد. احسنت بر خانواده ای که این چنین فرزندانی را برای مبارزه پرورش داد! خانواده ای که مدتها از سرنوشت فرزندش بی اطلاع بود! خانواده ای که فرزندش از منزل خارج و تا کنون به منزل مراجعه ننموده است(افراد گمشده)! و خانواده ای که در پی شکست های پیاپی رهبری سازمان مجاهدین خلق به کانون فساد برای زیر دستان تبدیل شد!

تا قبل از ورود خانواده‌ها و پیگیری وضعیت فرزندانشان همه چیز بر وفق مراد رهبری سازمان مجاهدین خلق بود. رهبری که تسمه بر گرده زیر دست بسته بود و به تاخت میرفت؟! ولی با به صحنه آمدن خانواده‌ها و مشخص شدن وضعیت خیلی از افراد مفقود شده، رهبری سازمان به گونه‌ای دیگر سعی در اداره امور داشت، ولی اشتباهات رهبری سازمان باعث شد تا اتفاقات به گونه‌ای دیگر رقم بخورد. خانم مریم رجوی اگر به جای دشمنی با خانواده‌ها از سیاست تعامل استفاده می کردید شاید حال و روزت بهتر از این بود. ولی هتاکی و انگ چسباندن در سیمای چرندیات زیاد باب میل ما نبوده و نخواهد بود.

اشتباه های مداوم در سیاست داخلی سازمان باعث شد تا امروز با دو نیروی خارجی و برآیندی صد چندان روبرو شوی. خانواده ای که فرزندش را در اسارت داری و اعضای جداشده از سازمان مجاهدین با انگیزه ای چند صد هزار برابر برای متلاشی کردن تفکرات آخرین باز مانده از ایدئولوژی التقاطی و آزاد کردن آخرین زندانیان هم بندشان! خانم ابریشم چی و یا رجوی نمیدانم چه قدر به خود، اعتقادات، ایده، مبارزه، جنگ صد برابر و یا پیش به سوی جنگ صد برابر و یک اشرف هزار اشرفت ایمان داری. نه میدان جنگی وجود دارد و نه تو و یارانت سلاحی در دست، و نه انگشتی مانده تا ماشه ای بچکاند، دیگر برایت نه مهرانی وجود دارد و نه پس از آن تهرانی! آیا به همان اندازه که برای دیگران سخنرانی میکنی میتوانی با ارائه دلیل و مدرک در یک مناظره زنده تلویزیونی از خود، سازمان و ایدئولوژی کهنه و فرسوده مسعود رجوی دفاع کنی؟ آیا قادر خواهی بود رو در روی زنان شورای رهبری به مناظره نشسته و رقص رهایی را توجیه نمایی؟ آیا حاضر خواهی بود گره از معمای سرنوشت افراد گمشده بازگشایی؟ در این مناظره همه افراد شرکت کننده به خوبی به زبان فارسی مسلط بوده و یا مترجمی آنها را همراهی خواهد کرد و توریستی از استرالیا، آفریقا، گینه و دیگر کشورهای ناشناخته در بین آنها نیست! مناظره جایی نیست که یک نفر سخنرانی و دیگران برایش دست بزنند و برایش هورا بکشند؟! البته این توضیحات برای شخص خود شیفته ای مثل شما ضروری به نظر میرسد. چقدر توان انتقاد پذیری دارید، در صورت شکست در مناظره چه آینده‌ای پیش روی سازمان مجاهدین خلق خواهد بود؟ در صورت درز کلیه اطلاعات و اتفاقات درون ارتش آزادی به بیرون و سکوتی به معنای شکست در برابر افراد جدا شده از سازمان مجاهدین و خانواده‌ها چه پاسخی برای هواداران خود در داخل و خارج از ایران خواهی داشت؟ آیا برای دمکراتیک جلوه دادن تشکیلات سازمان مجاهدین خلق حاضر خواهید بود به پیشنهادات طرف مقابل پاسخ مثبت دهید؟ آیا اینقدر آزاد اندیش هستید که از این مناظره استقبال کرده و با روی باز آن را بپذیرید؟

این مناظره به قدری منصفانه خواهد بود که بتوانید در چند جلسه از خود و تشکیلات سازمان مجاهدین خلق دفاع کنید.

در این مناظره هیچ کس قادر نخواهد بود به صورت ویدئو کنفرانس شرکت کند و تمام نفرات میبایست در محل مناظره حاضر باشند.

در این مناظره از هر دو گروه نمایندگان خانواده‌ها و افراد جدا شده از سازمان مجاهدین خلق و سران فعلی سازمان مجاهدین خلق وجود خواهند داشت.

انتخاب هر شبکه خبری تصویری ماهواره‌ای فارسی زبان در اروپا و آمریکا به غیر از سیمای تک قطبی سازمان مجاهدین خلق برای شما مجاز خواهد بود.

شخص مناظره کننده سازمان مجاهدین خلق میتواند از عالیترین رده تا رده های پایین در سطوح فرماندهی انتخاب و معرفی شود.

آیا رهبری سازمان با دریافت این همه امتیاز برای ورود به یک مناظره و مباحثه پایاپای قادر خواهد بود از این کار زار سربلند بیرون آمده و جدا شده ها از سازمان با خانواده‌ها را کیش و مات کند؟

آیا با رد درخواست ارائه شده ضعف شدید مدیریتی و تک حزبی بودن و استبداد حاکمیتی در سازمان مجاهدین خلق را به همگان به اثبات می رساند؟

آیا رهبری سازمان با قبول ورود به این مناظره ثابت قدم بودن در مبارزه را برای ما و هواداران سازمان مجاهدین خلق معنی خواهد کرد؟

کمپین خانواده هاى اسیر در چنگال رجوى

احمد هاجرى


بنام خدا

کمپین خانواده های اسیران فرقه رجوی


بیش از۳۰سال است سازمان مجاهدین خلق، بااستفاده و بکارگیری پیچیده ترین شیوهای کنترل ذهن و مغز شویی، هزاران انسان فریب خورده را تحت اسارت خود گرفته و سالهاست آنان را از بدیهی ترین حقوق انسانی خود از جمله،ازدواج وتشکیل خانواده، ارتباط (تلفن .نامه.ایمیل) و ملاقات باخانوادها یشان محروم ساخته است


خانواده ها در طول چندین سال متمادی و به طور مستمر تلاش گسترده ای رابرای نجات جان عزیزان خود از اسارت این سازمان اقدام به تجمع اعتراضی درعراق و تشکیل کمپین نموده اند .

ما اعضای خانواده mko که سالهاست از دیدن عزیزانمان محروم بوده ایم، از سازمانهای حقوق بشری و کمیساریای عالی پناهندگان در عراق و آلبانی ، خواهان حمایت ، همکاری و رسیدگی به درخواست های اعضاء این کمپین را داریم و انتظار می رود دست یاری ما را بفشارید.

باتشکر

پنج شنبه ۱۳۹۴/۱۰/۳ – ۲۰۱۵/۱۲/۲۴
.........................................
05 دی 1394طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: مناظره، کمپین خانواده ها، mko،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی