نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... ما ایرانیان حرمت خانوادگی را با بذل شرف و آبرو بدست آوردیم و فرزندانمان را از بازار نخریدیم و از رودخانه هم نگرفتیم که به شما اجازه فروش و به تاراج گذاشتنشان در بازار جهانی و در جهت در یوزگی های سیاسی از آدمکشان و جنگ طلبان آمریکایی و انگلیسی را بدهیم. چنانچه شما با افکار و اندیشه های فرقه گرایانه تلاش بر شکستن حرمت خانوادگی را دارید باید مطمئن باشید که جامعه ایرانی و امثال ما این فرصت و اجازه را به شما نخواهد داد. به یقین دیدید و خواهید دید که با شکستن حرمت خانوادگی و هتاکی به خانواده هایی که در تلاش برای دیدار فرزندانشان میباشند ، حرمتتان بطور بی نهایت در نزد مردم ایران و خانواده های افراد مستقر در قلعه اشرف شکسته شده و بیش از پیش هم خواهد شد ...

                                            

 

رضا اسدی، بیست و هشتم اوت 2011
حفظ حرمت خانوادگی در فرهنگ ، سنت ، کنش و واکنش اجتماعی ما ایرانیان جایگاهی بس عظیم دارد. هر فرد که در خانواده اصیل ایرانی پرورش یافته باشد میداند که حفظ حرمت خانوادگی، رکن اصلی و اساسی یک خانواده و از مهمترین پایه های فرهنگ واصالت ایرانیان است. شکستن این حرمت و بی احترامی به این سنت هرگز از نظر آنها بخشودنی نخواهد بود.

تلاش بر استحکام خانواده ، در انسجام جامعه و برقراری محیطی سالم برای زیستن انسانها ضروری و انکار ناپذیر است. و سعی در برقراری ارتباطات خانوادگی حق طبیعی هر انسان و از وظایف تمامی افراد بشر است.

باعث تاسف است که رهبران مجاهدین خلق از جمله معدود کسانی هستند که به مدت بیش از بیست و پنج سال با انواع ترفندها به حریم مقدس خانواده تجاوز نموده و حرمت ها را با شنیع ترین روش های غیر انسانی هتک نموده اند. آنها نه تنها در این مدت راه هرگونه ارتباط را بروی خانواده های افراد محصور در قلعه اشرف بسته اند بلکه با بکار گرفتن و توصل به ناجوانمردانه ترین و غیر انسانی ترین شیوه ها سعی بر ایجاد تنفر در بین اعضای این کانون عشق و محبت نموده و مینمایند.

یکی از ترفند ها که در تمام سالیان گذشته مورد استفاده رهبران مجاهدین در سمت و سوی متلاشی نمودن کانون خانوادگی قرار گرفته است، به تلویزیون کشاندن اعضای محصور در اشرف و به نمایش گذاشتن مصاحبه های ساختگی ، مجازی و آنچنانی در جهت تبری جستن آنها از پدر، مادر و دیگر اعضای خانوادشان بوده. این رهبران بدور از ادب و نزاکت، از زبان این دربندیان، رکیک ترین، زشت ترین، لمپنی ترین، چاله میدانی ترین دشنام ها و فحش هایی را نثار والدین آنها میکنند که یک نمونه اش " ننگ من،ننگ من، فامیل الدنگ من" میباشد.

البته از این نمونه ها بسیار است که صاحب این قلم از درج آنها شرم دارد.

رهبران مجاهدین به مانند تمام دیکتاتور های ضد بشر و دیگر ناقضان حقوق طبیعی انسان ها، این چنین ترفند هایی را برای رسیدن به دو هدف بکار می برند:

اول اینکه آن فرد را خجلت زده نموده و راه برگشت به دنیای آزاد و کانون خانواده را برویش مسدود نموده و وادارش نمایند تا در همان قلعه اشرف بسوزد ، بسازد و نقش هیزم این آتش بیاران بی غیرت برای جنگ طلبان و آدم کشان مذور و حقه باز را به عهده بگیرند.

و دوم اینکه به خیال خودشان به مردم ایران وجهان خارج از آن غار عقیدتی اشرف وانمود کنند که آن فرد با میل ، رغبت و انتخاب خودش در آنجا مانده است.

این رهبران بقدری جاهل ، از جامعه وامانده و عقب افتاده هستند که اولاٌ مفهوم و عضمت جایگاه خانوادگی در اجتماع برایشان غیر قابل فهم است و در ثانی به اعجازات در آگاهی های مردمی و ارتباطات جهان کنونی بی اعتناء ، بی اعتقاد، و فاقد درک کافی از میزان فهم و اند یشه توده ها هستند.

علاوه بر اینکه رهبران مجاهدین درب قلعه اشرف را بطور کامل بروی خانواده ها مسدود و راه هرگونه ارتباط با خارج را بروی اعضای محصور در این حصار فرقه گرایی بسته اند ، امکان ملاقات به خانواده هایی هم که بیش از یک سال در پشت سیم های خاردار و خاکریز های بلند به انتظار دیدار فرزندانشان نشسته اند را نمیدهند. آنها میگویند که این خانواده ها و هرکس دیگری که بخواهد با اعضای خانواده اش در اشرف دیدار کند مزدور حکومت و فرستاده سازمان اطلاعات ایران می باشد. اگر هم چنین است میتواند دلیل محکمی باشد بر اینکه چرا مردم ایران وجود همین حاکمیت را به جایگزینی آن با امثال فرقه مجاهدین ترجیح میدهند. و تمامی اعمال زشت و غیر انسانی رهبران مجاهدین شاهدی است بر فاصله گرفتن ایرانیان از آنها و در انزوا قرار گرفتنشان در جامعه داخل و خارج از کشور است.

و پیام اینجانب به رهبران مجاهدین و گردانندگان قلعه اشرف این است که: ما ایرانیان حرمت خانوادگی را با بذل شرف و آبرو بدست آوردیم و فرزندانمان را از بازار نخریدیم و از رودخانه هم نگرفتیم که به شما اجازه فروش و به تاراج گذاشتنشان در بازار جهانی و در جهت در یوزگی های سیاسی از آدمکشان و جنگ طلبان آمریکایی و انگلیسی را بدهیم. چنانچه شما با افکار و اندیشه های فرقه گرایانه تلاش بر شکستن حرمت خانوادگی را دارید باید مطمئن باشید که جامعه ایرانی و امثال ما این فرصت و اجازه را به شما نخواهد داد.

به یقین دیدید و خواهید دید که با شکستن حرمت خانوادگی و هتاکی به خانواده هایی که در تلاش برای دیدار فرزندانشان میباشند ، حرمتتان بطور بی نهایت در نزد مردم ایران و خانواده های افراد مستقر در قلعه اشرف شکسته شده و بیش از پیش هم خواهد شد. و توصیه میکنم که با دست برداشتن از این ترفند ها و شیوه های دیکتاتور معابانه و تهوع آور، خودتان را بیش از اینها منفور ، مسخره و مضحکه خاص و عام ننمایید. بدون شک غربی ها این بی پرنسیپی های شما را به حساب بقیه ایرانی ها هم خواهند گذاشت. و این شمایید که در آینده ای نه چندان دور، در قبال تمامی این ظلم ها، خیانت ها ، بی عدالتی ها و نقض حقوق انسانها راه گریزی برایتان باقی نخواهد ماند و در دادگاه های مردمی مجبور به پاسخگویی خواهید شد.

 
طبقه بندی: آقای رضا اسدی،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: خانواده، نقض حقوق، مجاهدین، اسدی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی