نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

گیرم رجوی از سوراخ بدر آید و در جلوی دوربین حاضر شود، چه حرفی برای گفتن و چه سازی برای نواختن دارد؟ اینکه از مسعود رجوی منهای مریم بانو بخواهیم خود را برای مناظره تلویزیونی، پرسش و پاسخ حاضر کند، درست به مثابه و مانند این است که اموات قبرستان را جهت شرکت و بازی در مسابقه فوتبال دعوت کنیم! که درخواستی عبث و بیهوده است ...

دعوت از رجوی برای مناظره، درخواست از میت برای فوتبال

یکی می مرد از درد بی نوایی، یکی می گفت: خانم زردک می خواهی

اول حضور و وجود رجوی را ثابت کنید و اجازه بدهید زنده اش را به نمایش بگذارند، بعد از او دعوت کنید که در رقص رهایی و مناظره ی تنهایی شرکت کند. به فرض اینکه جناب مخفی الدوله اردنی زنده باشد، بجنبد و دم تکان دهد، با کدامین دل و جرأت آفتابی و در ملاء عام حاضر و ناظر شود؟ ما را به دیدار و گفتگو با بزدل ترین رهبرنمای خائن تاریخ نیازی نیست، کاش برای دلداری و نوازش جماعت قریب الموت از لیبرتی تا آلبانی از لاک و لانه بدر آید؛ چند دقیقه ای بماند و بعد برای همیشه گورش را گم و سایه اش را از سر اعضای بیچاره فرقه کم نماید. البته مریم بانو كه بطور شبانه روز آنلاین است و نیازی به فراخوان دادنش نیست، با یك اشاره از اور به سوی جهات اصلی و فرعی می پرد.

گیرم رجوی از سوراخ بدر آید و در جلوی دوربین حاضر شود، چه حرفی برای گفتن و چه سازی برای نواختن دارد؟ اینکه از مسعود رجوی منهای مریم بانو بخواهیم خود را برای مناظره تلویزیونی، پرسش و پاسخ حاضر کند، درست به مثابه و مانند این است که اموات قبرستان را جهت شرکت و بازی در مسابقه فوتبال دعوت کنیم! که درخواستی عبث و بیهوده است، هم از رجوی و هم از مردگان متحرک ساکن در لیبرتی و آلبانی تا اورسوراواز پاریس، چون همه ناقص الخلقه اند و محتاج ذره ای آزادی، اختیار و استقلال؛ عمرشان را با دروغگویی و گریز از جوامع بشری گذرانده اند، آه ندارند که با ناله سودا کنند، تا چه رسد به اینکه کت و کراوات پوشند و شانه به شانه رقبا از ساز و سازمان خود دفاع نمایند.

به فرض یخ و یخچالهایی که بر سر رجوی سانان آوار شده است، ذوب گردند و چند دقیقه خواب و خیانت آنها به پایان رسد، از کدام راه و عبور از کدامین پل و كانال به کانون خانه و آغوش خانواده باز گردند؟ آنها مسیر و راه بازگشت را خراب کرده و با تبر آمریکایی- اسرائیلی به رگ و ریشه خود زده اند.
با خیانت و جنایت علیه مردم ایران، هیچ نقطه روشن و مثبتی در پرونده ی خود ندارند، حالا ما از آنها می خواهیم که در فلان جلسه بحث و مناظره حاضر شوند، تا هفتاد، هشتاد میلیون ایرانی باضافه مردم جهان بیننده صحنه نمایش باشند، آن لحظه را به نظر آورید، فقط کافی است رجوی (مسعود و مریم و همدستانش) به گوشه ای از چند دهه خیانت و مزدوری تمام عیار خود اشاره کنند و اتهامات را بپذیرند. آن وقت است که سیلی از لعن و نفرین با تف های آبدار سراپای وجودشان را در بر گیرد؛ پس همان بهتر که در سوراخ ذلت بمانند، مابقی عمر ننگین را دور از چشم مردم ایران و در آغوش اربابان باشند.

خیانت پیشگان بیگانه پرست، خیالشان راحت باشد که مردم ایران را به مصاحبه و مناظره اشان نیازی نیست.
رجوی از تابستان 1360 تا امروز چند ملیت و تابعیت، مرام و مذهب را گذرانده و زیر پا گذاشته است، بی انصافی است ما او را ایرانی و مدافع حقوق خلق بدانیم.

....................
نوید رهایی
5 دی 94طبقه بندی: آرشیو 1394،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی، 
برچسب ها: دعوت از رجوی برای مناظره، درخواست از میت برای فوتبال، رجوی، نوید رهایی، لیبرتی آلبانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی