نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

دستگاه تبلیغاتی فرقه از کوچکترین اخبار داخل کشور که با بزرگ نمایی و سیاه نمایی آن را به سرنگونی ربط می دهد بهتر بود در مورد جنایتی که ارتش نیجریه انجام داده هم موضعگیری می کردند این مسئله برای ما کاملا روشن است سازمانی که تا فرق سر در منجلاب خیانت و جنایت فرو رفته این عدم موضعگیری هم کاملا روشن است ...
بعد از کشتار شیعیان توسط ارتش جنایتکار نیجریه سران فرقه رجوی برای همسویی با صهیونیست ها بهترین کار را در سکوت و عدم اظهار نظر در این مورد دیدند .
دستگاه تبلیغاتی فرقه از کوچکترین اخبار داخل کشور که با بزرگ نمایی و سیاه نمایی آن را به سرنگونی ربط می دهد بهتر بود در مورد جنایتی که ارتش نیجریه انجام داده هم موضعگیری می کردند این مسئله برای ما کاملا روشن است سازمانی که تا فرق سر در منجلاب خیانت و جنایت فرو رفته این عدم موضعگیری هم کاملا روشن است .
قبلا هم موارد زیادی بوده که سران فرقه برای همسویی با جنایت کاران سکوت را بهترین کار دیده و به روی نامبارک خود نیاوردند وقتی جنایت کاران داعشی قبور ائمه اطهار (ع) را در سوریه و عراق منفجر می نمودند مریم قجر اصلا به روی خود نیاورده و ضمن حمایت ، آنان را عشایر انقلابی نامید تا شاید با این ترفند از حمایت صهیونیست ها برخوردار باشد .
وقتی مردم غزه توسط ارتش اسرائیل غاصب مورد حمله قرار گرفته و تعداد زیادی را شهید نمودند شما جانیان صدایتان در نیامد و کثیف تر این که مردم غزه و مقاومت مردمی را مقصر این جنگ می دانستید .
مردم یمن وقتی اراده کردند آزاد زندگی کنند و بدنبال آن مورد حمله نیروهای جنایت کار عربستانی قرار گرفتند شما باز هم به حمایت از آنان پرداخته تا شیوخ شکم پرست مقداری دلار به شما بدهند و شما را تحویل بگیرند تا در کار مزدوری استفاده نموده و مریم قجر را برای جشنهای شبانه خود به هتل های کازابلانکا دعوت کنند .
مگر شعار فرقه در فاز سیاسی این نبود که وقتی خلقی اراده کرده آزاد زندگی کند کسی نمی تواند مانع آن شود پس چطور اکنون این شعارهای فریبکارانه تان به صورت دیگری بیان می شود و همیشه این جنایت کاران هستندکه مورد حمایت شما قرار می گیرند .
وقتی در کشور فرانسه چند نفر توسط تروریست ها کشته می شوند آن گونه در ساز و دهل کرده و مراسم برگزار می کنید که تروریست ها به فرانسه رسیدند  چرا که اگر در این جا حمایت نمیکردید در واقع در مقابل سیاست های غرب و صهیونیست ها قرار می گرفتید  لذا مواضع فرقه رجوی همواره براساس سیاست ترسیمی امریکا ،غرب و صهیونیست و شیوخ عرب می باشدولی وقتی دو هزار نفر از شیعیان نیجریه توسط ارتش جنایت کارش به طرز فیجعی کشته می شوند سکوت می کنید .
مگر مسعود جنایت کار در فاز سیاسی اعلام نکرده بود به دفاع از مسلمان به اصطلاح نباید سکوت کرد پس چرا اکنون این شعار به گونه دیگری نمود پیدا می کند وقتی دو هزار شیعه اهل بیت در کشور نیجریه کشته می شوند شما سکوت می کنید و دم بر نمی آورید . ننگ بر شما که ادعای مسلمانی دارید .
چرا وقتی گروه تروریستی بوکوحرام در کشور نیجریه دست به کشتار می زنند با سکوت همراه است .
دستگاه رجوی و اعوان و انصارش اصلا مسلمان نیستند و اعتقادی هم به آن ندارند چرا که وقتی در کنار جنایت کاران غربی و منطقه ای عکس یادگاری گرفته و پز آنرا می دهند بیشتر از این هم نباید از آن انتظار داشت .
وقتی فساد و کثافت کاری در درون مناسبات فرقه رواج بسیاری یافته و خیلی راحت بخشیده شده و فرد به رده بالاتر می رود نباید هم  انتظار داشت که در مقابل کشتار مسلمانان و شیعیان موضعیگری کنید البته این از نشانه های مسلمانی از مدل سکولار بوده که اکنون مدعی آن هستید .
وقتی مردن نفرات در درون تشکیلات اهمیتی نداشته و حاضر نیستید افراد خود را از عراق خارج نموده و به کشور دیگری ببرید تا جان شان در امان بماند این هم از علائم مسلمانی شما می باشد که حاضرید روی خون آنها به زندگی نکبت بار خود ادامه دهید .
البته این عدم موضعگیری برای کشتار مسلمانان و شیعیان در نیجریه از طرف جیره خواران شما یعنی اعضای مفت خور شورا هم برای همه کاملا واضح است چرا که آن زبان بستگان هم تقصیری ندارند و مانند گوسفندانی تربیت شدند که هر چه چوپان شان یعنی مسعود و همسر چندمش مریم بگوید انجام می دهند تف بر شما جیره خواران بی خاصیت که حاضرید برای گذران زندگی خود از نان آغشته به خون اعضای فرقه رجوی استفاده نمائید .
این عدم موضعگیری ها از طرف رجوی ها و بقیه عوامل جیره خوار آن باید روزی حساب پس دهند چرا که این قانون خدا است که نمی توان این جنایت ها را دیده و مهر سکوت بر لب زد و اکنون هم شاهد هستیم وقتی رجوی شیاد در سال 60 شعار به اصطلاح سرنگونی می داد و در اشرف دست به کمر و پز ارتش بی یال و کوپالش می داد اکنون به کجا رسیده و باید درب آن را گل بگیرد و به تمام شعارهای گذشته لگدی زده و به سمت امپریالیست ها و صهیونیست ها و شیوخ مرتحع عرب برود این تقاص خون هایی است که رجوی ها به ناحق از مردم ایران بر زمین ریخته است حال هر چقدر می توانید مانند میمون برای جنایت کاران منطقه دم تکان بدهید .
هادی شبانی طبقه بندی: آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  اخبار روز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  لیبرت نیوز،  نجات یافتگان،  آقای هادی شعبانی، 
برچسب ها: سکوت رجوی در مقابل کشتار فجیع شیعیان نیجریه، نیجریه، اسرائیل،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی