نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 7 دی 1394
نوید رهایی ، آینده ی تیره و تار فرقه تروریستی رجوی

گندم نمایان جو فروش را سرنوشتی جز این نبوده و نیست، آنها در گذشته باد کاشته و امروز طوفان درو می کنند، فرزندان ساده لوح و صادق مردم را فریب دادند و به عراق کشاندند. امروز باید جوابگوی خشم خلق و چوب خدا باشند.

آینده ی تیره و تار فرقه تروریستی رجوی

با نگاهی به سیر تاریخی، جایگاه سیاسی و عملكرد فرقه رجوی از گذشته تا حال، می توان آینده ی تیره و تاری برایش پیش بینی کرد. سازمان مجاهدین قدیم، منافقین و فرقه رجوی امروز، بعد از پیروزی انقلاب 57 خط انحراف در پیش گرفت، آنچنان رو در روی خلق و مردم قرار گرفت و خونهای بیگناه ریخت که نه از جهدش اثری ماند و نه از جهاد و مجاهدتش نشانی باقی است؛ در یک کلام منافقی تمام عیار، همسو و همدست با دشمنان خلق و خدا گردید و امروز باز بر سردَر منزل و ماوایش نام و نشان سازمان مجاهدین خلق با شاخه ای زیتون خودنمایی می کند، بی آنکه لحظه ای فکر کند و ببیند، کیست و کجاست.

رجوی مزدور آمریکایی، جاسوس اسرائیلی، شاگرد جلاد سعودی، فکر می کند جاهد و مجاهد است! البته شکی نیست و نداریم که رجوی و در مجموع فرقه رجوی در خدمت بیگانگان، علیه من و ما روزگار می گذرانند، سر در آغوش صهیونیسم و امپریالیزم و آخور عربیسم فرو کرده و به خوش نشینی و نوکری مشغولند، در اوج حماقت فکر می کنند مجاهدند، آنهم مجاهدین خلق و سبیل الله!

فرقه ضد بشری رجوی، نسلی را به فنا و نابودی کشاندند، هزاران پیر و جوان، زن و کودک را به خواری و خفت گرفتار کردند، در شرایط حساس و تاریخی به آلت و ابزار دست صدام یزید تبدیل شدند. از همه مهمتر ستون پنجم و جاسوس ارتش بعث عراق تا اشغالگران آمریکایی، اروپایی شدند، باز دست بردار نیستند، با جسارت و گستاخی خود را مدافع خلق و میهن می شمارند. البته رجوی ها چوب انحراف از صراط مستقیم، آویختن به گریبان دشمنان مردم ایران و هر ظلم و جنایتی را که مرتکب شده اند، خوردند و خواهند خورد. باتلاقی که در آن گرفتار شده اند و وضعیت مرگباری که در آن دست و پا می زند حاصل اعمال و عملکرد ضد بشری آنهاست.
این روزها نه از مجاهد اثری مانده و نه از مجاهدین خبری می رسد، بازماندگان مسخ شده با 180 درجه تغییر، همه کارمند کاخ سفید، آبدارچی موساد اسرائیل و آفتابه دار تكفیری ها شده اند.

بیچاره و بدبخت افرادی که به اجبار و بی اختیار دنباله رو رجوی شده اند، کورکورانه از او اطاعت و پیروی می کنند، بی آنکه بدانند و بفهمند این ره که میروند به گورستان است، از آبادی و زندگی خبری نیست. اینها همه از نتایج و حاصل کار یک فرقه مخرب و ضد بشر است. رجوی بیش از سه دهه هیچ غلطی نکرده و در آینده هم هیچ قدم مثبتی برای خود و دیگران بر نمی دارد. مزدوری اش برای قوت لایموتی است و هزینه قدمی به جلو که از اربابان ریز و درشتش می گیرد. اگر روی آمریکا و اسرائیل یا اروپا به رجوی احتیاجی نداشته باشند، مجبور است موش و گربه ی خانه ارباب دیگری شود.
تروریست های فرسوده، ایران ستیزان شکست خورده، خائنین به میهن، آینده ای تیره و تار دارند، باید خود را برای مجازات شدیدتری آماده کنند.
گندم نمایان جو فروش را سرنوشتی جز این نبوده و نیست، آنها در گذشته باد کاشته و امروز طوفان درو می کنند، فرزندان ساده لوح و صادق مردم را فریب دادند و به عراق کشاندند. امروز باید جوابگوی خشم خلق و چوب خدا باشند.

اینکه رجوی از صفحه نمایشی روزگار محو شده و جرأت بیرون آمدن از مخفیگاه را ندارد، اشد مجازات و تنبیه الهی است، زنده باشی و نتوانی در کنار مردم زندگی کنی!
حالا همین جماعت بدنام و بدکاری که زیر بار سالها ظلم و ستم خود علیه مردم ایران و عراق دست و پا می زند، وعده می دهند و به فریبکاری مشغولند، نه دست از سر جهد و جهاد و مجاهد بر می دارند و نه دل و جرأت پشت کردن به اربابان آمریکایی، اسرائیلی و عربی را دارند، هم خدا را می خواهند و هم خرما را، حتی تقاضای کارتن جای خرما را هم در سر دارند. عجب! رجوی یگانه شرور طراری با داشتن خروارها پرونده خیانت، جنایت، وطن فروشی، باز خود را آدم و مدافع حقوق آدمیان می نامد!

ترسم به كعبه نرسی، ای اعرابی؛ این ره که تو می روی به گورستان است.
بنابراین بعد از چند دهه از انحراف رجوی، پیوستنش به اجنبی، خیانت به میهن، جاسوسی علیه منافع ملی و میهنی سرنوشتی غیر از این همه خفت و خواری با بحران های لاعلاجی که بدان ها گرفتار شده، ندارد و در انتظارش نیست. باید خود را برای مجازاتی هزاران برابر، بدتر و بیشتر آماده کند. نه رجوی، بلکه رجوی صفتان، عمله خیانت و ترور آلت و ابزارهای جاسوسی و مردم ستیزی، همه و همه مشمول غضب الهی و خشم و کین مردمی هستند. روزگار تیره و تاری در پیش روی آنهاست.
07 دی 1394
طبقه بندی: آرشیو 1394،  تحلیل روز،  اشرف نیوز،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  سخن روز،  لیبرت نیوز،  خیانت ،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: آینده ی تیره و تار فرقه تروریستی رجوی، رجوی، تروریست، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی