نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 9 دی 1394
مجاهدین خلق با اسلام التقاطی، مارکسیستی، بعد گرایش مصلحتی به اسلام آمریکایی، تكفیری مسیر ایدئولوژیکی خود را از مسکو، تهران، فرانسه، بغداد، نیویورک تا کاخ سفید و ریاض پیموده اند. فریبكاران شیاد روزگاری وعده تشکیل جامعه بی طبقه توحیدی و حکومت جمهوری دموکراتیک اسلامی میدادند، ولی در عمل نتوانستند هیچ قدمی در راه تحقق آرمانهای خیالی خود بردارند...

تشابه و تضاد رجوی و داعش

دو گروه تروریستی مجاهدین (منافقین) و داعش دارای وجه تشابه زیادی هستند، البته تضادهایی نیز بین آنها مشاهده شده است که در اینجا به گوشه ای از آنها اشاره می شود. مجاهدین خلق با اسلام التقاطی، مارکسیستی، بعد گرایش مصلحتی به اسلام آمریکایی، تكفیری مسیر ایدئولوژیکی خود را از مسکو، تهران، فرانسه، بغداد، نیویورک تا کاخ سفید و ریاض پیموده اند. فریبكاران شیاد روزگاری وعده تشکیل جامعه بی طبقه توحیدی و حکومت جمهوری دموکراتیک اسلامی میدادند، ولی در عمل نتوانستند هیچ قدمی در راه تحقق آرمانهای خیالی خود بردارند. مجاهدین خلق سابق و منافقین حاضر، ظاهر و باطنشان همین است که می بینیم و پیش روی ماست. جز خیانت، جنایت، مزدوری، جاسوسی، ذلت و خواری قدم مثبتی برای مردم و خودشان برنداشته اند.

از طرفی داعش جدید التاسیس به سرکردگی ابوبکر البغدادی، ساخت عربستان سعودی، با ایده و ایدئولوژیک اسلام امریکایی با گرایش وهابی- تکفیری، از حمایت كامل آل سعود برخوردار است. خط و خطوط رژیم صهیونیستی را به پیش می برد، همچون فرقه تروریستی رجوی مقام اول خونریزی، بیرحمی، شقاوت است، خیلی زود از مرز انسانیت گذشته و به گروهی وحشی، خونخوار، وحشی و کثیف تبدیل شده است. غارت اموال مردم، کشتار زنان و کودکان، انسان سوزی، گردن زدن، اعدام، دزدی، انهدام از جمله وجوه مشترک رجوی و ابوبكر البغدادی ملعون هستند، با این تفاوت که مسعود رجوی از تابستان 1360 تا امروز سابقه تروریستی و جنایت علیه مردم ایران و عراق را در پرونده سیاه خود دارد، ولی البغدادی جدیدالورود و تازه کار است.

تقریباً اهداف هر دو گروه تروریستی یکی است، هر دو سر در آخور بیگانگان دارند. آمریکا، اسرائیل، آل سعود را می پرستند. اسلام را بهانه قرار داده اند، دروغ می گویند، می فریبند، مروج دیکتاتوری محض در منطقه و جهان هستند. حوزه فعالیتشان از آسیا تا اروپا و آمریکاست. وحشیگری، خونخواری، قتل، غارت و خونریزی داعش الگوبرداری و مشابه گروه تروریستی مجاهدین (منافقین) به رهبری مسعود و مریم رجوی است.

ترورهای کور خیابانی، به خاک و خون کشیدن شهروندان ایرانی درست مانند عملیات های تروریستی و کشتار بیرحمانه داعش در عراق و سوریه و اقصی نقاط عالم است. دزدی و غارت سرمایه های ملی و مردمی نیز از خصوصیات بارز و مشترک این دو گروه تروریستی می باشد.
عقب نشینی، فرار، ایدئولوژی ضعیف و ظاهری را می توان به هر دو نسبت داد. کوچ نشینی، انتقال از پایگاههای تروریستی به محل دیگر؛ رجوی اشرف را تخلیه می کند، داعش تن به عقب نشینی و اخراج از مناطق سوریه و حومه دمشق می دهد. رجوی بی خانواده ولی داعش عیالوار و با زدن و بچه، هر دو مدافعان دروغین خلق و مردم اند، هر دو تیشه و تبر در دست گرفته به رگ و ریشه ی خود و اسلام می زنند، سست ایمان و کم اعتقادند، با زبان ساده منافق روزگار و عصر ما شده اند. داعش و رجوی تروریست هایی با اهداف مشترك، از حمایت دوجانبه و مشترك برخوردارند. در عراق و سوریه در كنار هم به كشتار مردم مشغولند.

این دو گروه تروریستی بطور همزمان و همراه سر در آخور بیگانگان و بی خدایان زمانه دارند. به هر ظلم و جنایتی دست می زنند، تکیه کلامشان پول و قدرت است، از خونریزی و کشتار مردم لذت می برند. افسار و مهار کنترل دو گروه تروریستی مجاهدین (رجوی) و داعش در دست اربابان آمریکایی و صهیونیستی با رژیم آل سعود است، هر وقت آنها بخواهند از ترور و خشونت كوتا می آیند و یا به جنایات ضد بشری خود ادامه می دهند.
قانون، شرع، حقوق بشر، انسانیت، حقوق مردم، معیارها و ارزش های انسانی برای آنها بی معنی و نامفهوم است، اهداف مشترک دارند، غضب الهی مشمول هر دو گروه بدنام و نشان می شود.

نویدرهایی
09 دی 1394
طبقه بندی: آرشیو 1394،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی، 
برچسب ها: تشابه و تضاد رجوی و داعش،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی