نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

جنایت بزرگ رجوی با دستگیری بیش از 600 نفر و شکنجه و ناپدید شدن دهها نفر از آنان در سالهای 73 و 74 معروف به «پروژۀ رفع ابهام» در داخل تشکیلات و «قتلهای مشکوک» در بیرون آن با توجیه یافتن نفوذیهای رژیم در قرارگاههای فرقه اش؛ همانند همۀ جنایتها علیه بشریت شامل مرور زمان نشده و با گذشت زمان به فراموشی سپرده نمی شود.
جنایت بزرگ رجوی با دستگیری بیش از 600 نفر و شکنجه و ناپدید شدن دهها نفر از آنان در سالهای 73 و 74 معروف به «پروژۀ رفع ابهام» در داخل تشکیلات و «قتلهای مشکوک» در بیرون آن با توجیه یافتن نفوذیهای رژیم در قرارگاههای فرقه اش؛ همانند همۀ جنایتها علیه بشریت شامل مرور زمان نشده و با گذشت زمان به فراموشی سپرده نمی شود. لذا بایستی پیوسته این جنایت بویژه توسط شاهدان عینی آن با جزئیات افشا شده و در این مورد فرقۀ رجوی و سران آن به چالش کشیده شوند.

در سالهای 73 و 74 که وضعیت نابسامان نیرو و نارضایتی های افراد از عملکرد رجوی خائن در پادگان اشرف به اوج خود رسیده بود رجوی برای فرار و عدم پاسخگویی دست به این سنایوری بسیار کثیف و ضد بشری زد و عدۀ زیادی را روانه بازدشتگاههای مخفی خود ساخت.

رجوی تعدادی شکنجه گر ماهر و کارکشته همچون اسدالله مثنی، بهرام جنت صادقی با نام مستعار مختار، علی شیراز، صمد کلانتری، شخص سفاکی به نام سید محمد سادات دربندی با نام مستعار کاک عادل ( رئیس زندان در اسارتگاه بدنام اشرف، بازجو و شکنجه گر)، بهمن برومند با نام مستعار ناجی، حسن عزتی با نام مستعار نریمان، مجید عالمیان، پرویز موسوی سیگاری نیا با نام مستعار فاضل، فریدون سلیمی و عبد الوهاب فرجی با نام مستعار افشین، پرویز کریمیان با نام مستعار جهانگیر، حسن محصل، علی اکبر انباز با نام مستعار یوسف، اسماعیل مرتضائی با نام مستعار جواد خراسان و چند رأس زن بد نام شورای رهبری به نام های مریم اکبری و بتول رجائی و زهرا توکلی با نام مستعار نصرت و معصومه ملک محمدی و فرزانه میدان شاهی و... را مأمور سرکوب و شکنجه و کشتن این افراد ناراضی نمود که رجوی فراری برای سرپوش گذاشتن و برای اینکه کسی متوجه این دستگیریهای گسترده نشود و برای اینکه با انبوهی سؤال و تناقض افراد که روزانه از سر به نیست شدن دوستانشان  مسئله دار شده بودند، اعلام می کرد که همۀ این افراد به مأموریتهای داخل رفتند. از این رو تا مدت چند ماهی رجوی با این ترفند توانست غیبت این افراد از میان جمع دوستانشان در هر مقر را بپوشاند ولی بعد از مدتی که تعدادی از نفرات را به صورت گروهی با صورتهای باد کرده که تازه از زندان آزاد شده بودند به مقرهایشان در پادگان اشرف بازگرداندند برای همه واضح بود که این نفرات در زندان بودند و همه می دانستند آنها که برنگشته اند زیر شکنجه کشته شده یا سربه نیست شده اند.

آمر اصلی این جنایت شخص مسعود رجوی بود که این دستور او توسط مریم رجوی به مسئولین ستادها و فرماندهان یکانها ابلاغ می شد و آنها توجیه شده بودند که افراد دستگیر شده را ابتدا به زندانهای مخفی در ضلع شرق پادگان اشرف و یا به خیابان منتهی به قبرستان کشته شدگان می بردند و از آنجا به زندان اصلی در خیابان صد منتقل می کردند ولی به علت حجم بالای دستگیریها و نبود جا رجوی بلافاصله محور دوی قدیم را به زندان تبدیل کرد و در همین مکان بود که جلیل بزرگمهر و تعدادی دیگری از ناراضیان سر به نیست شدند. شمس الله گل محمدی که خود در همین زندان بود  به شکل فجیعی توسط مریم اکبری از زنان حرمسرای رجوی به طرز مرموزی کشته شد.

شمس الله برایم تعریف می کرد که شبها تا صبح، شکنجه و اذیت و آزار بود و به همه گفته شده بود که  هر کسی می خواهد آزاد شود باید اعتراف کند که نفوذی و مامور وزارت اطلاعات می باشد و در غیر این صورت از آزادی خبری نیست.

بله، رجوی وطن فروش برای پاسخگو نبودن دست به هر جنایتی می زد.

حال باید پرسید آیا نباید سازمانهای حقوق بشری و دولتهای اروپایی بویژه دولت فرانسه که کشورش پناهگاه گروهی از این شکنجه گران و سرکردگان فرقۀ رجوی و از آمران و مجریان این موج دستگیرها و شکنجه و قتل و در رأس آنها مریم رجوی می باشد  پرونده این جنایتکاران را روی میز بیاورند و این جنایت ضد بشری را به عنوان جنایت جنگی و جنایت علیه بشریت بشناسند؟!

آیا این جنایت جنگی و جنایت علیه بشریت نبوده و نیست که مسعود و مریم رجوی برای مدت 30 سال تعداد 3000 نفر را در بیانانهای عراق به بهانه واهی سرنگونی رژیم نگه داشته و نمی گذاشتند که از آنجا خارج شوند؟

آیا زمان آن فرا نرسیده که مسعود و مریم رجوی را به جرم نابود کردن زندگی و از هم پاشاندن و رنج و عذاب دادن هزاران خانواده به دست عدالت سپرد؟

غفور فتاحیان، عضو قدیمی جدا شده از سازمان مجاهدین خلق (فرقۀ رجوی)
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  پرونده،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: اسدالله مثنی، بهرام جنت صادقی، حسن محصل، علی اکبر انباز، جواد خراسان، اسماعیل مرتضائی، پروژه رفع ابهام یا دستگیری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی