نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... این بی‌خانمان نیویورکی اعتراف کرده که اساساً اطلاعاتی درباره ایران و گروهک منافقین ندارد و تنها غذا برای او اهمیت داشته است. افسر اطلاعاتی آمریکا به وزیر خارجه این کشور گفته است: من به وزیر نمی‌گویم به صحبت‌های من یا بی‌خانمان حاضر در تجمع مقابل خانه‌اش گوش بدهد اما می‌گویم بهتر است پنجره اتاق خود را بسته و گزارش‌های واقعی منابع موثق را بخواند. این مقام اطلاعاتی ادامه داده است: گروهک منافقین با استفاده از پول‌های فراوان سخنران استخدام می‌کند تا خود را از لیست گروهک‌های تروریستی خارج کند و هر کس پول بیشتری بگیرد بهتر سخنرانی می‌کند؛ در حالی که بسیاری از سخنرانان بعد از صحبت کردن اعتراف کرده‌اند که درباره گروهک منافقین اطلاعات اندکی داشته‌اند ...

                                                               

 

خبرگزاری فارس به نقل از سایت شهدای ترور، بیست و نهم اوت 2011
خبرگزاری فارس: در یکی از تجمعات گروهک نفاق در مقابل دفتر وزیر خارجه آمریکا از بی خانمان‌های نیویورک برای تجمع استفاده شده است.

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، یکی از افسران اطلاعاتی آمریکا اخیراً در گزارشی که در روزنامه‌های این کشور نیز منتشر شده است، اقرار کرد که منافقین با استفاده از پول‌های کلان به استخدام سخنران برای حمایت از خود می پردازند.

وی همچنین تأکید کرده است در یکی از تجمعات این گروهک در مقابل دفتر وزیر خارجه آمریکا از بی خانمانهای نیویورک برای تجمع استفاده شده است.

یکی از این بی‌انمان‌ها در گفت‌وگو با این افسر اطلاعاتی تصریح کرده است که به خاطر یک وعده غذا در این تجمع شرکت کرده و شعار داده است.

این بی‌خانمان نیویورکی اعتراف کرده که اساساً اطلاعاتی درباره ایران و گروهک منافقین ندارد و تنها غذا برای او اهمیت داشته است.

افسر اطلاعاتی آمریکا به وزیر خارجه این کشور گفته است: من به وزیر نمی‌گویم به صحبت‌های من یا بی‌خانمان حاضر در تجمع مقابل خانه‌اش گوش بدهد اما می‌گویم بهتر است پنجره اتاق خود را بسته و گزارش‌های واقعی منابع موثق را بخواند.

این مقام اطلاعاتی ادامه داده است: گروهک منافقین با استفاده از پول‌های فراوان سخنران استخدام می‌کند تا خود را از لیست گروهک‌های تروریستی خارج کند و هر کس پول بیشتری بگیرد بهتر سخنرانی می‌کند؛ در حالی که بسیاری از سخنرانان بعد از صحبت کردن اعتراف کرده‌اند که درباره گروهک منافقین اطلاعات اندکی داشته‌اند.
طبقه بندی: افشاگری،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی