نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

علی مرادی، انجمن نجات مرکز لرستان:  رژیم جنایکار آل سعود با دنائت و رذالت وصف ناپذیری آیت الله شیخ نمرباقرالنمر روحانی شیعه رهبر شیعیان عربستان را در جوار حرم امن الهی اعدام نمود و بار دیگر دامن هزار بار آلوده حکومت قرون وسطایی و شیوخ پلید سعودی  را آلوده تر نمود.

آقای علی مرادی
رژیم جنایکار آل سعود با دنائت و رذالت وصف ناپذیری آیت الله شیخ نمرباقرالنمر روحانی شیعه رهبر شیعیان عربستان را در جوار حرم امن الهی اعدام نمود و بار دیگر دامن هزار بار آلوده حکومت قرون وسطایی و شیوخ پلید سعودی  را آلوده تر نمود.

اعدام شیخ نمر در این زمان اما بیانگر حقایقی بود که حکومت سعودی را بیش از پیش رسوا نمود،‌ در پی به هلاکت رسیدن زهران علوش  مزدور تروریست دست نشانده عربستان در سوریه و دیدار رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه و طبعا مباحث مطروحه در این دیدار پیرامون اوضاع سوریه که در حمایت از تروریست ها هردو کشور منافع و اهداف مشترک دارند ، ضربات مهلک و پی در پی که از ارتش سوریه با حمایت های ایران و روسیه  دریافت نمودند ، پیروزی جبهه مقاومت در مقابل خط صدور تروریست ، بحران در سوریه و یمن ، ترس از شکل گیری اعتراضات داخلی توسط شیعیان عربستان همه و همه این تحولات بر بطلان  اهداف شوم اتحاد امریکایی ، صهینونیستی که به سعودی و قطر و ترکیه دیکته میشود صحه گذاشته که حکومت سعودی را ناگزیر به این واکنش هیستریک و ظالمانه نمود .

در حالی  موج محکومیت های بین المللی ،‌حکومت ها ، ارگانهای حقوق بشری ، مراجع شیعه در سراسر دنیا و حتی رهبران اهل سنت و..... نثار حکومت عربستان میشود (ذیلا به نمونه هایی از آن میپردازیم .)
دیده بان حقوق بشر، روز شنبه اعدام آیت الله شیخ نمر باقر النمر روحانی برجسته عربستانی را محکوم و تاکید کرد: اعدام های گروهی، سبب تیره تر شدن \'پرونده پیشاپیش خدشه دار سعودی\' در زمینه حقوق بشر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، «سارا لیا ویتسون» مدیر حوزه خاورمیانه در سازمان دیده بان حقوق بشر در این باره گفت: جلسه محاکمه النمر \'ناعادلانه\' بود و اعدامش نیز تنها به اختلاف های فرقه ای و ناآرامی ها دامن خواهد زد.
 
آسوشیتدپرس نوشت: النمر پیش از دستگیری در سال ۲۰۱۲، یکی از منتقدان سرسخت کشتار معترضان و مخالف بی عدالتی در عربستان سعودی بود.

و این تنها سه نمونه آنهم از واکنش های غیر مسلمانان ، اما موج سراسری محکومیت و ابراز انزجار و تنفر و خشم و کینه از جانب مسلمانان سراسر جهان وصف ناپذیر است.

اما در این میان نقش مجاهدین را بنگرید که اسلام و عدالت ، حقوق بشر و آزادی ومبارزه را که تاکنون اگرچه اعتقاد نداشتنداما  زیر علم شان سینه میزدند رها نموده و به تبلیغ علیه افرادی که ساختمان خالی سفارت آل سعود را محاصره نموده اند پرداخته است و تمام رسانه ها و سیمای رسوای خود را روی همین موضوع متمرکز نموده که یاللمسلمین  بشتابید  آجرهای ساختمان سفارت عربستان در تهران مورد تعرض قرار گرفت .

و دریغ از ذره ای وجدان و شرافت ، اسلام و مسلمانی ، انسانیت و آزادگی که بر همه منافع و مصالح مادی پشت پا بزند و قبای سرسپردگی و مزدوری و پادویی را رها کرده و حداقل بخاطر همرنگ شدن با دنیا هم که شده تلویحا این جنایت را محکوم نماید یا به آن بپردازد .

و خوش بود گر محک تجربه آید بمیان          تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد

دنیای آشفته بازار را ببینید که در این وانفسا هرکس دنبال یارگیری خود است و افتراق و اشتراکات چگونه پرده های نخ نما را کنار میزنند و ماسک ها کنار میروند و چه خوب مجاهدین اگر چه سالیان است رسوای خاص و عام شده اند اما با ماهیت ضد میهنی  و ضد انسانیشان درست در سنگر سران مرتجع عربستان جاده صاف کن های صهیونیسم قرار میگیرند .

اما درپایان با درود به روان پاک انقلابی روحانی شیعه شیخ نمر باقر النمر برایش علو درجات را نزد خداوند متعال خواستاریم وسپاس خدا را که انسانهای پاک و درستکار با خونشان هم مسیر های مخدوش و مکدر را برای مردم روشن و آشکار میسازند و غبار های آلودگی و ابر های تیره را کنار میزنند .

علی مرادی
................................
نوید رهایی

15 دی 1394 طبقه بندی: آرشیو 1394،  تهران،  استان ها،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  لیبرت نیوز،  نجات یافتگان،  آقای علی مرادی، 
برچسب ها: شیخ نمر باقر النمر، علی مرادی، انجمن نجات مرکز لرستان، آل سعود،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی