نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 10 شهریور 1390

... الان مدتی است که خبری ازتو نیست و شنیدم که خودت را به جای امام زمان جا زدی و برای خودت دم و دستگاهی به راه انداختی و باز داری برای سر کار گذاشتن اعضاء بر نامه ریزی می کنی. ننگت باد. شرمت باد. ای موجود انسان نما. انسان هم نیستی که بفهمی و بفهمی که اشتباه کردی. تا به کجا خواهی رفت. بزرگ تو، اربابت صدام تمام شد. حالا ماندی تو با چند شکنجه گر در اشرف و تعدادی زن به عقد تو درآمده ات و تعدادی مرده خور امریکایی که چشم به پول هات بستند. ما مردم ایران از تو و از مکتب پر از دروغ تو انتظاری نداریم و فقط میخواهیم که با زبان خوش، دست از آدم کشی برداری. دوستان و فرزندان ما را از زندان اشرف آزاد کنی. ادعای مسلمانی داری. ادعای انقلابی گری داری. ادعای پیامبری و امامت هم که داری. پس ...

                                           

 

مسعود رجوی، قطار وکشتی ات به گل نشستند، حد اقل بیا کشتی بگیریم! در روزگاران قدرت و خود نمایی، صدایت خیلی بلند بود و آلودگی صوتی بالایی داشتی.

الان مدتی است که خبری ازتو نیست و شنیدم که خودت را به جای امام زمان جا زدی و برای خودت دم و دستگاهی به راه انداختی و باز داری برای سر کار گذاشتن اعضاء بر نامه ریزی می کنی. ننگت باد. شرمت باد. ای موجود انسان نما. انسان هم نیستی که بفهمی و بفهمی که اشتباه کردی. تا به کجا خواهی رفت. بزرگ تو، اربابت صدام تمام شد. حالا ماندی تو با چند شکنجه گر در اشرف و تعدادی زن به عقد تو درآمده ات و تعدادی مرده خور امریکایی که چشم به پول هات بستند. ما مردم ایران از تو و از مکتب پر از دروغ تو انتظاری نداریم و فقط میخواهیم که با زبان خوش، دست از آدم کشی برداری. دوستان و فرزندان ما را از زندان اشرف آزاد کنی.

ادعای مسلمانی داری. ادعای انقلابی گری داری. ادعای پیامبری و امامت هم که داری. پس ترست چیست که هشت سال است در غار زندگی میکنی و خبری ازت نیست. اگر حرفت درست بود، خوب خودت را مخفی نمی کردی و در غار زندگی نمی کردی.

من امروز یک سئوال از تو دارم و آن این است که هدف تو از اشرف و مجاهدین چیست و این را میدانم که هدف تو سرنگونی رژیم ایران نیست و دروغ همیشگی ات را بهتر است تکرار نکنی که خیلی خنده دار است. تو در سوراخ موش و مریم خانوم در خارجه، هر دو داد و بیداد سرنگونی دارید. آیا این نرمال نیست که ما سئوال کنیم تا به امروز از سال 2003 چه کردید؟ قبلش هم هرچه بود، به کمک و به فرمان صدام بود و از 2003 به بعد، اقدامی نکردید. خودتان را فقط به موش مردگی زدید و افراد اشرف را قربانی خود کردید. قربانی خود و خواسته های خود تان .

چندی پیش تعدادی مزدور از رده خارجشده از ارباب جدید تان آمریکا، خریداری کردید که تا شاید بتوانید نام خود را از لیست سیاه پاک کنید. گیریم که نامتان هم پاک شد، بعدش چه و بعد چه خواهید کرد؟ آیا به کشتار نقطه پایانی خواهید زد؟ آیا افراد زندانی را آزاد خواهید کرد و یا نه، بیشتر و بد تر از قبل، به جنایات خود ادامه خواهید داد.

راستی میدانی تفاوت تو و ضحاک در چیست؟ این را بخوان و خودت قضاوت کن!

ضحاک پادشاهی بود ظالم که از مغز جوانان شهر تغذیه میکرد تا به پادشاهی ننگین خود ادامه دهد. بر شانه هایش دو مار دو اژدها روییده بود، چون شیطان بر شانه هایش بوسه زده بود. ولی ضحاک که تا ابد نماند و کاوه به پا خاست و کاوه شد و مطمئن باش که در ایران کاوه و کاوه های زیادی وجود دارند و روزی همه بر سرت خواهند ریخت و همچون ضحاک، باید رها کنی تخت و تاج پادشاهی را. ضحاک یک افسانه باور نکردنی است. ولی تو همه مردم ایران را به باور این رساندی که در قرن بیست و یکم هم میتوان ضحاک بود وهم میتوان برده دار. ولی نه، به نظر من دیگر آخر خط هستی. یعنی بودی و خودت خبر نداشتی. حال من این داستان ضحاک را در پرانتز گفتم که فکر نکنی کسی از زندان اشرف چیزی نمیداند و فکر نکنی که تا ابد هستی و فرمان می دهی. عمر فیزیکی ات به سر آمده، سازمانت هم که از هم پاشیده، آیا به نظر تو بهتر نیست که در این آخر عمری دست از این کثیف بازیها برداری و کمی به فکر جان افراد باشی.

در این سالیان هر کاری کردی بعد از مدت کوتاهی پشت پرده هایت رو شد. تو خودت بگو چه کاری کردی که در آن آدم کشی، رشوه دادن، باج گرفتن و ...نبود؟

من به عنوان کسی که ده سال در زندانهای تو بودم، به این اعتقاد دارم که روزی نه چندان دور باد عدالت و دریای حقیقت، پرده از جنایات تو بر خواهند داشت و آن روز دیر نیست که خدا و داد مادران و پدران چشم به انتظار، تو را خواهد گرفت. من در اول نامه به تو گفتم، بیا کشتی بگیریم، یعنی بیا و در صحنه بین المللی جواب مردم ایران را بده. جواب بده که به چه دلیل این همه خون ریخته شد و این همه جوان بی هیچ و پوچ کشته و ناپدید شدند. چرا هرگز درب این زندان اشرف باز نشد؟ تو از ترس پنهان شدی. از ترس جانت و از ترس کرده هایت و بدان که اگر مردم از تو بگذرند، خدا از تو نخواهد گذشت. به امید آزادی زندانیان در زندان اشرف.
طبقه بندی: نجات یافتگان،  محمود سپاهی، محمود رستمی،  سران فرقه رجوی، 
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی