نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... ازآن سیاستمداری های استعمارفرتوت! که همین راه راهم باید مثل مارمولک از درودیوار زدوبند بگذرد. نمونه اش سقوط درمنجلاب رجوی! کسی که ازرجوی حمایت می کند، حق هیچ اعتراضی به رژیم ایران ندارد و نه فرصت ادعای حقوق بشری! زشت ترین عمل رابین کوربت وبدون تردید بی آبروترین خزیدن مارمولکی اش! پنهان شدن درپشت « حقوق کودکان » بنا بر ادعانامه « ویکی پدیا» یی خودش، است. وای برچنین مدعی وزهی جبن وخفت که دررویارویی آنچه برکودکان، فرزندان اعضای نگونبخت رجوی گذشت، خفقان می گیرد. « ظلم برعلیه کودکان» ظاهرا جنایتی غیرقابل گذشت در حقوق اروپایی منظورشده که این قانون به لحاظ سیاست آنچنانی و برای پیشگیری مصلحتی ازتمام سوزی رجوی، فرقه رجوی را دریغا دور می زند و می رود. اما صبح موعود خواهد دمید ...

                                   

 

میترا یوسفی، بیست و نهم اوت 2011
علیرغم جاه طلبی جنون آمیز مریم رجوی، که در ره آن مرتکب جنایات نابخشودنی وگناهان کبیره شده است! با چنته خالی وازترس رسوایی بیشتر، جرات حضور دربرنامه های پرسش و پاسخ ندارد ولاجرم مزدوران فرقه را به این فرصت ها گسیل می دارد که این بار در رمل استرلاب شان، قرعه بنام « رابین کوربت » افتاد که شکل ظاهروزبان وجناتش در رابطه بارجوی ها، ما ساکنین پیشین و رها از قلعه اشرف، را بیاد مارمولک های بدمنظری می اندازد که از درودیوار خوابگاه بالا وپایین می رفتند و خواهران شجاع! مجاهد را می ترساندند. ویا در محاوره ی رجوی گونه، کوربت دقیقا « استعمار فرتوت » را نمایندگی می کرد که به عادت معهود منافقی، حتما پیش خودشان و پشت سراو، مسخره اش می کنند وشیطان صفت، درقبال بیماری مزمن سادیسم مردم آزاری وخصلت دورویی و منافقی که از ذهن فاسد و قلب سیاه رهبری به کل اعضا سرایت کرده ونخ نماترین پرده های حیا پاره کرده است، می خندند. درهمان فرانسه و انزوای فرقه گونه شان دور از تفریحات سالم و شادمانی های ساده، کارشان این بود که پشت تنی چند فرانسوی فریب خورده ( غالبا مغازه دارهای دهکده « اور- سور- اوآز» ودهات اطراف، یا صاحب املاک در اجاره رجوی) اعمال و حتی کمک هایشان را به مسخرگی بگیرند و بخندند. وهمچنین بود شیوه ی پلیدشان درمورد مزدوران معلوم الحال که درمجالس رجوی به رقص گرفته می شدند. آنهم در میهمانی و جشن های منافقانه نوروزی که اعضای رجوی از تجربه ی آن محروم بودند.

باری، مارمولک مورد بحث، حتی از مارمولک بازی، به اصطلاح فارسی شکرشکن، عاجزبود که غالبا پاسخ هایش در افتضاح « نمی دانم» و« نمی خواهم بدانم» سبب بی آبرویی بیشتر رجوی شد. این مستوره ی پرسروصدا براستی نمونه ی مشتی از حمایت کنندگان سینه چاک رجوی است.

ادعای « رابین کوربت » که درمورد خودش به دائره المعارف « ویکی پدیا» بچاب زده است، چیزی بیشتر از شرح حال آدمی نیست که ناموفق از گذراندن دوره های دانشگاهی، خود را به درودیوار می زند تاچیزی شود.

صفحات مطبوعات وروزنامه نویسی را هم به جهت عدم پذیرش رها می کند و ناگزیر دست بدامان سیاست منافقی وبزمچه گونه می شود. ازآن سیاستمداری های استعمارفرتوت! که همین راه راهم باید مثل مارمولک از درودیوار زدوبند بگذرد. نمونه اش سقوط درمنجلاب رجوی! کسی که ازرجوی حمایت می کند، حق هیچ اعتراضی به رژیم ایران ندارد و نه فرصت ادعای حقوق بشری!

زشت ترین عمل رابین کوربت وبدون تردید بی آبروترین خزیدن مارمولکی اش! پنهان شدن درپشت « حقوق کودکان » بنا بر ادعانامه « ویکی پدیا» یی خودش، است. وای برچنین مدعی وزهی جبن وخفت که دررویارویی آنچه برکودکان، فرزندان اعضای نگونبخت رجوی گذشت، خفقان می گیرد.

« ظلم برعلیه کودکان» ظاهرا جنایتی غیرقابل گذشت در حقوق اروپایی منظورشده که این قانون به لحاظ سیاست آنچنانی و برای پیشگیری مصلحتی ازتمام سوزی رجوی، فرقه رجوی را دریغا دور می زند و می رود. اما صبح موعود خواهد دمید.

اضافه بر رابین کوربت، مزدور وطنی رجوی که با ازدست دادن صحنه کمدی گری هایش درایران، گرداننده ی معرکه های هولناک رجوی گشته، طی مطلبی در سایت « بی.بی.سی فارسی» راجع به « شاپور بختیار»، آخرین نخست وزیر رژیم شاهی را« مرغ طوفان » نامیده وخویشتن را«طوطی ایوان»! 

درحقیقت ناخواسته با نغزگویی خاصی، « هادی خرسندی » عاقبت جایی ما را خنداند، بی آن که نیازی به خواندن مطلب باشد. آری، ما طوطی گری و حرافی های فرموده از رجوی را، در ایوان رجوی شنیده و دستکم به این خودشناسی! واعتراف نغز، آفرین های لارم می گوییم.
طبقه بندی: نجات یافتگان،  خانم میترا یوسفی،  افشاگری، 
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی