نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 24 دی 1394
العربیه که یکی از شبکه‌های خبری عربستان به شمار می‌رود؛ اخیرا فعالیت خود را افزایش داده و با همت بیشتری از منافقان و تجزیه طلبان جانبداری می‌کند.این شبکه طی یک سال گذشته چندین بار سخنرانی «مریم رجوی» سرکرده گروهک منافقین را به صورت مستقیم پوشش داده و تلاش می‌کند آن را حائز اهمیت جلوه دهد.

آلعربیه، سیمای تروریست، آل سعود

شبکه خبری «العربیه»، که یکی از رسانه‌های اصلی ریاض برای انتشار دیدگاه‌ها و سیاست‌های خود به شمار می‌رود جددا تلاش می‌کند از رویکرد‌های مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران، بیش از پیش حمایت و جانبداری کند.

العربیه؛ تریبون منافقین +عکس


این شبکه طی یک سال گذشته چندین بار سخنرانی «مریم رجوی» سرکرده گروهک منافقین را به صورت مستقیم پوشش داده و تلاش می‌کند آن را حائز اهمیت جلوه دهد.

عربستان که ایران را به خاطر محکومیت اعدام شیخ نمر روحانی شیعه به دخالت در امور خود متهم می‌کند، از طریق شبکه‌های خبری و رسانه‌های خود سال‌هاست در امور داخلی ایران دخالت کرده است.

از دیگر نمونه‌های آشکار رویکرد رسانه‌ای عربستان برای دروغ‌پراکنی از شبکه العربیه، انجام مصاحبه‌های متعدد با افرادی است که به عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران معروف‌اند، از این جمله می‌توان به گفت‌وگوی تفصیلی العربیه با «فرزاد مددزاده» عضو گروهک منافقین کهدرسال 1387 دستگیر شده و به اتهام محاربه حدود پنج سال زندانی شده بود اشاره کرد.

مدد زاده بعد از آزادی از زندان از کشور خارج شده بودو در کنفرانس «حقوق بشری» سازمان منافقین در پاریس حضور پیدا کرده بود؛ العربیه از این فرصت استفاده کرده و با او مصاحبه‌ای ترتیب داده بود.

بعد از حوادث مربوط به اعتراض ایران به اعدام شیخ نمر روحانی شیعه عربستانی و حوادث مربوط به سفارت عربستان در تهران این اقدامات شدت بیشتری گرفته و به یکی از بخش‌های اصلی برنامه‌های العربیه تبدیل شده است.

علاوه بر تهیه مستند‌هایی درباره اقلیت‌های مذهبی و ادیان آنها در ایران ، العربیه ادعا می‌کند که مسیحیان، یهودیان و دیگر اقلیت‌های ایران در این کشور از مشکلات متعددی رنج می‌برند.

شبکه العربیه همچنین با عناصر وابسته به گروه‌های تجزیه طلب که تلاش می‌کنند وحدت اراضی ایران را به خطر بیاندازند نیز گفت‌وگو می‌کند و در یکی از این برنامه‌ها با «حبیب جبر کعبی» رئیس یکی از عناصر تجزیه طلب در خوزستان گفت‌وگو کرده است.

هفته گذشته نیز شبکه العربیه مستندی با عنوان«آنها که نه گفتند» را پخش کرده که نیما سروستانی آن را کارگردانی کرده است؛ این فیلم درباره مبارزات جمهوری اسلامی با فعالیت‌های منافقین در سال‌های اولیه انقلاب است.
منبع: فارس
24 دی 94
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  افشاگری،  جنگ روانی،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  لیبرت نیوز،  ایران ستیزی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: العربیه، عربستان، منافقین، مریم رجوی، فرزاد مددزاده، نوید رهایی، نمر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی