نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 24 دی 1394
باید از رجوی پرسید؛ در چه مقطعی در کنار ایران و ایرانی بودید؟ یک نمونه بگویید  در زمان جنگ ایران و عراق  در کنار صدام بودید، ستون پنجم و هدایت کننده موشک ها ی که به سمت ایران شلیک می شد ، چون هر بار که صدام موشک ها را پرتاب می کرد شما از قبل اطلاع داشتید و منتظر عبور آنها بودید.

 وطن فروشی شبانه روزی(چهار فصل) رجوی
این روز ها سایت های رجوی از خرد تا درشت  خواب پنبه دانه می بینند و بلند گوئی شدن برای آل سعود اربابان جدیدشان، برای روشن شدن موضوع به سایت های مجاهدین مراجعه کنید.


و از طرفی توهین های آل سعود حامیانش به ایران و ایرانی را چطور با آب تاب نقل می کنند که مثلا سوسمار ابن سوسمار آل سعود گفته ریختن خون شیعیان ایران حلال است یا مفتی  مفت خور عربستان گفته اگر طاقت ما تمام شود از ایران و ایرانی اثری نخواهیم گذاشت.

راستی باید از رجوی پرسید؛ در چه مقطعی در کنار ایران و ایرانی بودید؟ یک نمونه بگویید  در زمان جنگ ایران و عراق  در کنار صدام بودید، ستون پنجم و هدایت کننده موشک ها ی که به سمت ایران شلیک می شد ، چون هر بار که صدام موشک ها را پرتاب می کرد شما از قبل اطلاع داشتید و منتظر عبور آنها بودید. 

نمونه ای دیگر از وطن فروشیتان را برای که خود شاهد آن بودم برای مردم ایران در اینجا گزارش می کنم .

در سال 78 در سرفصل عملیات های داخله  و خمپاره زنی و ترور ها برادر یکی از بچه که اهل روستائی نزدیک نفت شهر بود به جلولا آمد که آن موقع تعدادی از یگانها ی سازمان در آنجا بودند.

یک روز به من ابلاغ آماده شدن برای رفتن به مرز یا همان پاسگاه عراقی برای بردن تیم عملیاتی،  وقتی به مقر رفتم از تیم خبری نبود فقط یک نفر بود که همان برادر دوستم که اهل نفت شهر قصر شیرین بود و تیم همراه نظامی که مسئولیت بردن تیم عملیاتی را داشتن  در اتاق کناری منتظر توجیه تردد بودیم که سرهنگ عراقی با یک ساک وارد شد و به اتاق دیگری که برادر دوستم که اهل نفت شهر بود رفت و شروع به صحبت کردن بود که صدای بلند مترجم معروف احمد مصلی شروع شد به ترجمه حرف های سرهنگ عراقی  که در چه قسمت های از نفت شهر باید بروی و این استوانه را خاک برداری کنی و استوانه دیگر را کجا خاکبرداری و ... بعد از چند روز که برادر دوستم برگشت برای آوردنش به قرار گاه به پاسگاه عراقی رفتیم که آن روز برادرش هم همراه ما آمد شب را در پاسگاه منتظر ماندیم تا برگشت. وقتی برگشت چون موضوع را به برادرش گفته بودم  ازش سوال کرده بود که جریان چی بوده  او هم گفته بود که قرار بوده برم از چند نقطه از نفت شهر خاک برداری کنم و ساک را نشان برادرش داده بود، برادرش وقتی این موضوع را فهمید ناراحت شده بود و چند دقیقه بعد بخاطر اینکه همزبان هم بودیم و با هم محفل داشتیم گفت: میدانم تو هم از این موضوع ناراحتی، اما حتی اگر هم بروی گزارش بدهی من اینکار را می کنم  اگر موافقی کمکم کن  بعد تمام نمونه های که برادرش از ایران آورده بود را روی زمین ریخت و از خاک عراق پر کرد. 

یعنی جاسوسی بود از منافع مردم ایران بسود صدام حسین    

اینجا باید به مژگان پارسائی و احمد واقف بگم، زکی  آن روز خاک عراق را تحویل افسر استخبارات دادید.

فردا صبح که برگشتیم سرهنگ عراقی منتظر دریافت ساک حاوی استوانه ها بو اما بجای خاک های محل های مشخص از نفت شهر از خاک آق داغ کبیر عراق دریافت کرد.

این هم از یک وطن فروشی دیگرتان  

در زمان جنگ هم که سرباز وفادار صدام بودید  باز در مقابل مردم ایران و شرکت در کشتار جوانهای ایرانی

در بحران هسته ای هم سخنگوی اسرائیل و بقیه بودید یعنی منافع ملی مردم ایران را در معرض فروش قرار دادید.

در بحران سوریه عراق که داعش در 40 کیلومتری ایران بود و جوانهای که نمی خواستن جنگ به داخل ایران کشیده شود و دشمن را در خانه اش زمینگیر کردن شما باز در مقابل مردم ایران بودید در کنار داعش و از کشته شدن جوانهای ایرانی خوشحال شادمان می شوید  باز در مقابل مردم ایران

در مقطع حاضر هم که آل سعود دشمن دیرینه ایران و ایرانی، مردم ایران را تهدید می کنند شما حامی و سخنگوی آل سعود شدید و با چه حرص ولعی تهدید های دشمنان ایران را  نقل می کنید. 

البته حق دارید  چون در بین مردم ایران هیچ پایگاهی ندارید و باید نسبت به مردم ایران کینه داشته باشید

این گزارش کوتاهی بود از وطن فروشی ها و کینه رجوی نسبت به مردم ایران   و هشداری به مردم ایران که از همین ساعت رجوی طبق معمول دست به کار شده و شروع به جاسوسی و تخلیه اطلاعات برای دولت آل سعود می کند  مراقب تماس های تلفنی باشید که یکی از حیله های رجوی است برای جاسوسی و تخلیه اطلاعاتی

نادر نادری
سه شنبه بیست و دوم دی ۱۳۹۴
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  نوید نیوز،  جداشدگان از فرقه رجوی،  تروریست اروپایی (M K O)،  فرانسه،  لیبرت نیوز،  پرونده،  نجات یافتگان،  آقای نادر نادری، 
برچسب ها: وطن فروشی شبانه روزی(چهار فصل) رجوی، نادر نادری، آل سعود، نفت شهر، جاسوسی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی