نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

بار دیگر کاسه گدایی و دریوزگی رجوی در سیمای طراران، سارقان و بیگانه بازان رجوی با عنوان «گلریزان همیاری» به نمایش گذاشته شد. رجوی تحت عنوان فریبنده گلریزان، فقط جنبه تبلیغاتی دارد. با شناختی كه مردم ایران و جهان دارند، هیچ انسان با شرف و آگاهی حاضر نیست آب در آسیاب تروریست های ضد بشر ریزد و خود را در جرم و جنایت آل داعش و رجوی شریك كند.

شوی گدایی گلریزان یا نمایش خودفریبی رجوی

بار دیگر نمایش مضحك شوی گدایی و اخاذی تكراری از حامیان و هواداران فرضی موسوم به «گلریزان همیاری» در تلویزیون به اصطلاح «سیمای آزادی» فرقه داعش تبار رجوی شروع شد.

تلویزیون ماهواره ای سیمای ترور و خیانت با حمایت مالی رژیم صهیونیستی، حكام ضد بشری آل سعود و شیوخ مرتجع عرب اداره می شود. گدایی رجوی تحت عنوان فریبنده گلریزان، فقط جنبه تبلیغاتی دارد. با شناختی كه مردم ایران و جهان دارند، هیچ انسان با شرف و آگاهی حاضر نیست آب در آسیاب تروریست های ضد بشر ریزد و خود را در جرم و جنایت آل داعش و رجوی شریك كند.

آیا سران فرق رجوی از این همه دروغ، دغل، فریبکاری، دجالی و ... شرم نمی کنند؟

دینار و دلارهایی كه برای تهیه یك سری لباسهای فاخر و تنظیم لب و لوچه ی مریم بانو كفایت نمی كنند، گروگان های فرقه در لیبرتی و آلبانی نیز فهمیده اند كه این نمایش دروغ است و تجویز مسكنی برای روحیه از دست رفته اعضای فرقه است.

منبع پول و درآمد سازمان جای دیگر است، كاسه گدایی و گلریزان نشانی و آدرسی غلط است. برنامه نفت ریزان صدام در جیب رجوی، آنهم روزی 70هفتاد تا صد هزار بشکه (3 میلیون بشکه در ماه به ارزش بیش از 90 میلیون دلار در ماه به قیمت نفت در آن موقع) به علاوۀ میلیونها بشکه در مواقع اضافه تولید از محل یادداشت تفاهم بین المللی نفت در مقابل غذا که به صورت کوپن به خارج عراق منتقل و توسط تشکیلات سازمان در خارج به فروش می رفت.

نامۀ ستاد مالی سازمان به وزیر نفت عراق در مهر ماه سال 81 (اکتبر 2002) را مبنی بر درخواست تحویل سهمیۀ 6 ماه آیندۀ سازمان از نفت عراق بصورت یکجا به علت وجود تحلیلهای بین المللی مبنی بر احتمال شروع جنگ در 6 ماه آینده یعنی مقدار 18 میلیون بشکه نفت با تیتر «درخواست 18 میلیون بشکه نفت سهمیۀ 6 ماه آینده» که به علت مخالفت اولیه وزارت نفت با پرداخت یکجای این مقدار شخص مسعود رجوی ناچار به انجام ملاقاتهای مکرر با وزرای نفت و صنایع و اطلاعات عراق شد.

همه ساله هم مسعود رجوی در روز 14 ژوئیه در پیام تبریکش به صدام حسین به مناسبت سالگرد روی کار آمدن حزب بعث در عراق، از صدام حسین خواستار افزایش سهمیۀ نفت سازمان می شد.
این همان منبع درآمد میلیاردی و تمام نشدنی رجوی با سرمایه گذاریهای کلان آن در اروپا و آمریکا و حتی کشورهای عربی از جمله خود عراق در کارخانه ها و هتلها و سینماها و رستورانها و شرکتها و بانکهای خصوصی توسط افراد و شرکتهای پوششی است که امروز نیز توسط مریم رجوی علاوه بر خرج کاخ پاریسی و لباسهای صد مدلی و جراحی چهرۀ خود برای جوان نمایی و «تابان» شدنش میلیون میلیون صرف هزینۀ برگزاری کنفرانسها و مهمانیهای آنچنانی در اروپا و آمریکا با پرداختهای کلان به سخنرانان از مقامات جنایت پیشۀ سابق سیا و امنیت و ارتش و دولتهای پیشین آمریکا از طریق شرکتهای لابی سازی و صرف آگهی های پرهزینه تبلیغاتی در مطبوعات آمریکا و اروپا و عراق و تلویزیونهای آمریکا و خرید هزاران وکیل و پارلمانتر اروپایی و آمریکایی و دهها مزدور عراقی برای نگهداشتن هرچه بیشتر اسرای فرقۀ خود در قید اسارت و جلوگیری از فروپاشی تشکیلات سرکوب و شکنجه و به کشتن دادن و تباه کردن هرچه بیشتر وقت و عمر بهترین جوانان و نیروهای کارآمد مردم ایران می گردد.
بدینگونه می بینیم که تمامی ادعاهای رجویها و دستگاهشان مبنی بر کمک مالی مردم ایران و تمامی ترفندهایشان مبنی بر جمع آوری کمک مالی برای سیمای نكبتش دروغ و برنامه ای برای سرکیسه کردن ایرانیان است.

اما در مورد این تماسها که در برنامۀ به اصطلاح همیاری به ادعای خودشان از ایران گرفته می شود؛ می دانیم که این تماسها جعلی و از خود ستاد داخله در سازمان در عراق و خارج صورت می گیرد، ما شاهد بودیم که به افرادی در اشرف دستور می دادند به عنوان یک ایرانی در یکی از شهرهای ایران که فرد اهل آنجا بود با برنامۀ همیاری سیما تماس بگیرد و تعهد ارسال فلان مقدار پول و یا طلا و جواهرات بدهد!! و الا هیچ ایرانی اصطلاحات «شیر همیشه بیدار» و «تضاد مقاومت را باید حل کرد» و«پشت سیاج اشرف» (در حالیکه کلمۀ سیاج عربی است و فقط در عراق و در میان افراد سازمان گفته می شود و فارسی آن نرده می باشد) و... را که فقط در اشرف و در سازمان مصطلح می باشد به کار نمی برد.

بنابراین نمایش شوی گلریزان همیاری، هدفی جز تبلیغ و تبرئه رجوی، بزرگنمایی كاذب و لاپوشانی دلارهای نفتی صدام، حمایت اربابان آمریكایی، صهیونیستی، اروپایی ندارد.
26 دی 94طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  پول شویی،  نوید نیوز،  اشرف نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  لیبرت نیوز،  پرونده، 
برچسب ها: گلریزان، سیمای آزادی، شوی گدایی گلریزان یا نمایش خودفریبی رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی