نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 27 دی 1394
در درون فرقه یک نفر از طرف رجوی جنایتکار منصوب و معرفی می شد و برای اینکه فضای ذهنی افراد را در مورد آن فرد عوض کنند، روزهای قبل با انجام نشست های مختلف سعی نمودند او را به دیگر اعضاء معرفی کنند تا در روز موعود مشکلی بوجود نیاید و در این رابطه کاسه لیسان فرقه هم آماده هر کاری بودند.
... حالا می خواهیم نگاهی هم به اصطلاح به انتخابات در درون فرقه بیندازیم تا متوجه شویم که وقتی سران فرقه مدعی تقلب در انتخابات نظام می شوند در مناسبات به اصطلاح آزاد فرقه انتخابات چگونه برگزار می شد. این دستور تشکیلاتی است که همه اعضای فرقه باید غلام حلقه به گوش رجوی جنایتکار باشند کسی جرات نداشته خلاف چیزی که مسئولین فرقه می گویند، انجام دهند.

در درون فرقه یک نفر از طرف رجوی جنایتکار منصوب و معرفی می شد و برای اینکه فضای ذهنی افراد را در مورد آن فرد عوض کنند، روزهای قبل با انجام نشست های مختلف سعی نمودند او را به دیگر اعضاء معرفی کنند تا در روز موعود مشکلی بوجود نیاید و در این رابطه کاسه لیسان فرقه هم آماده هر کاری بودند.

در روز موعود با حضور سران فرقه این انتخابات (در واقع انتخاب بعد از انتصاب آنهم از نوع زنانه رجوی) به ظاهر آزاد انجام می گرفت و قبل از رای گیری رجوی جنایتکار با ردیف کردن یک مشت دروغ در مورد فرد مورد نظر ذهنها را آماده می کرد و بعد مرحله رای گیری بود که البته به صورت حضوری از همه افراد می خواستند که آیا فرد مورد نظر را قبول دارید؟ اگر قبول دارید دست های خود را بلند کنید و همه مجبور بودند که این کار را انجام دهند در غیر این صورت فرد معترض باید بعد از این رای گیری مسخره در نشست های یکانی خود جواب می داد که چرا فرد "زن" مورد نظر را قبول نداشته و بر خلاف حرف مسعود فریبکار کارش را انجام داده است و بقیه ماجرا ...!

در مرحله بعدی راجع به این انتخابات فرمایشی تصمیم گرفته شد که رای دادن به صورت نوشتن نام فرد روی کاغذ بود که یکی از نفرات یکان ما در روی کاغذ اسم کاندیدا مورد نظر را قید نکرده بود، ولی بعداً از روی دستخط متوجه آن فرد شده و در نشست یکان بلایی سرش آوردند که فرد مورد نظر از کرده خود پشیمان شد!
اگر سران فرقه مدعی انتخابات به اصطلاح آزاد در فرقه می شوند دروغی بیش نیست، اصلا رجوی ها اعتقادی به آزادی ندارد که به انتخابات آن اعتقادی داشته باشد و اینکه چرا فقط زنان بودند که می بایست انتخاب می شدند؟

اگر رجوی ها مدعی می شوند که در انتخابات تقلب می شوند و مردم به اصطلاح آزادی فکر ندارند، قدری به درون مناسبات خود توجه نماید و مقداری این مدل آزادیخواهی را در درون مناسبات خود برقرار کند آن وقت در خواهد یافت که اصلاً کسی وی را قبول ندارد به صرف وجود کاسه لیسان و فشار تشکیلات است که افراد مجبور به رای دادن می شوند.

وقتی رجوی جنایتکار از آزادی انتخابات حرف می زند، مرغ پخته هم به خنده می افتد و تمام حرفها و مواضع وی از روی منافعی است که برای او دارد، می باشد. قبلا صدام معدوم بود و اکنون شیوخ شکم پرست عربستان که سعی دارند خودشان را آویزان آنان کرده تا تکه استخوانی به جلویشان پرت کنند وی و زن دست چندمش هم برای تشکر دمی تکان دهند.

مردم ایران نیازی به اراجیف هزار بار تکرار شده شما در مورد انتخابات آزاد ندارند و به مانند همیشه این بار هم با شرکت در انتخابات، مشت محکمی هم به دهان کثیف تان و هم به شیوخ شکم پاره عربی خواهند زد تا همگان دریابند که مردم ایران صاحب دارند و فریب شعارهای رنگارنگ شما را نخواهند خورد.

27 دی 94
هادی شبانی
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  پرونده،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: انتخابات(انتصابات) در فرقه رجوی، انتخابات، انتصابات، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی