نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 بازگشت برادران شهرام و شهروز بهادری به آغوش گرم خانواده

بعد از رهائی از تشکیلات رجوی ، شهرام و شهروز بهادری اهل شهرستان جلفای آذربایجان شرقی که 14 سال در اسارت فرقه ی رجوی بودند ، امروز با استقبال هرچه بیشتر به محل تولد خود بازگشتند!

 بازگشت برادران شهرام و شهروز بهادری به آغوش گرم خانواده

بعد از رهائی از تشکیلات رجوی ، شهرام و شهروز بهادری اهل شهرستان جلفای آذربایجان شرقی که 14 سال در اسارت فرقه ی رجوی بودند ، امروز با استقبال هرچه بیشتر به محل تولد خود بازگشتند!

نوید رهایی؛  بازگشت برادران شهرام و شهروز بهادری به آغوش گرم خانواده

این دوبرادر که دارای خانواده ی بزرگی میباشند، با استقبال وسیع اعضای خانواده و فامیلان خود، اهالی شهر جلفا وخانواده هایی که هنوز فراق فرزندشان را باتلخی وسختی تمام تجربه میکنند ونیز گروهی از رها یافتگان قبلی از فرقه ی مخوف رجوی، مواجه شدند.

دراین دیدار آنچنان رقت قلبی به حاضران دست داد، که علاوه براعضای پرتعداد این خانواده ی محترم، افراد دیگری هم مخصوصا ازبین افراد خانواده های انجمن ، دچار شوک شده و بارها مجبور به استفاده از کمک های اولیه ی پزشکی شدند!
فضای عاطفی بوجود آمده درمراسم تحویل این برادران به خانواده شان آنچنان هیجانی وپرشور بود، که کسی یارای نگهداشتن اشک چشم خود را نداشت !

این دو برادر که خود نیز غرق درهیجان بودند ، بسختی سخن میگفتند چرا که اشک ها وفریادهای ازسر ذوق و ابهت سالن استقبال، آنها را دچار بهت وحیرت کرده بود.
آنها بسختی توانستند جملاتی را درمورد سرگذشت خود درباند رجوی برزبان جاری سازند!
برادران بهادری اظهار داشتند که دراواخر سال 81 و زمانی که برادر بزرگتر درباکو مشغول کار بود، به دام گروه های شکار نیروی باند رجوی افتاده وبا وعده ی اخذ پناهندگی ازاروپا و داشتن زندگی بهتر درآنجا ، خود را درترکیه وسپس درعراق وکمپ اشرف یافتند که بلافاصله ازهم جدا شده وسالها موفق به دیدار همدیگر نشده وهرگزخبر مراجعه ی چندین بار خانواده هایشان به عراق و قصد ملاقات با آنها، به ایشان گفته نشده بوده است!!!
تلاش این دو برادر برای دیدار باهم و اتخاذ تصمیم به فرار ازجهنم رجوی ، 8 سالی نتیجه نداشته و بجایش تنبیهاتی بوده که درمواقع درخواست ملاقات همدیگر ، با آن مواجه شدند!

نوید رهایی؛  بازگشت برادران شهرام و شهروز بهادری به آغوش گرم خانواده

آنها بعد ازانتقال به لیبرتی، موفق به دیدارهای نامنظم با هم شده و مدتها بعد موفق به فرار گردیده  و با مساعدت ارگان های بین المللی و عراقی حقوق بشری و کمک های سفارت جمهوری اسلامی در بغداد ، به کشور خود باز می گردند.
یکی از این برادران اظهار داشت که عده ی زیادی مانند آنها درصدد فرار هستند که سازمان با تشکیل کلاس های کامپیوتر بدون اینترنت به آنها، مشغول کردنشان بااین کار وبا این وعده که گویا آنها پس ازآموختن کاپیوتر به اروپا اعزام میشوند ، هنوز آنها را با زندانی کردن دراتاق های کامپیوتر وقطع ارتباطشان با دیگران ، حفظ میکند !
ازنظر برادران بهادری، ترساندن افراد ازاینکه با جدایی ازسازمان با مرگ ونیستی مواجه خواهند شد، آنها را دچار دودلی و بی ارادگی میکنند.

 سعید

نوید رهایی، بازگشت برادران شهرام و شهروز بهادری


منبع: انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  تهران،  خانواده،  استان ها،  نوید نیوز،  اشرف نیوز،  لیبرت نیوز،  نجات یافتگان،  بازگشت ، 
برچسب ها: بازگشت برادران شهرام و شهروز بهادری به آغوش گرم خانواده، بازگشت برادران شهرام و شهروز بهادری، لیبرتی، فرار از فرقه رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی