نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 1 بهمن 1394
نوید رهایی: بهتر است فرقه جاسوس تروریست رجوی از ادامه جرم و خیانت هسته ای دست بردارد و به دنبال گرانی گوجه و بادنجان یا پیاز و سیب زمینی برود، جلوی ضر را هر موقع بگیرد، منفعت است.

تجمع آنتی برجامی مجاهدین صهیونیستی
فرقه تروریستی- صهیونیستی رجوی، در آخرین دست و پا زدن های ضد برجامی، همسو و همصدا با ارباب رژیم جنایتکار اسرائیل، سوز و فغان خود را به نمایش گذاشت. رجوی بار دیگر با بسیج گدایان، کارتن خواب ها و بدل هواداران اجاره ای به تلاش مذبوحانه و مغرضانه خود علیه برجام ادامه داد، ولی با بی توجهی و بی تأثیری مواجه شد. واقعیت این است که وقتی کشورهای 1+5 مخصوصاً آمریکا، خواهان و خواستار توافق و تأیید برجام و حل مسئله هسته ای ایران هستند، هرگونه کارشکنی، سنگ اندازی، انتقاد و اعتراض از سوی مخالفان، معارضان و تروریست های اپوزیسیون نما، بیهوده و بی حاصل است. از سیاهی لشكر اجاره ای کاری ساخته نیست، شنونده و خریداری ندارند. دوره افشاگری هسته ای رجوی با حمایت اطلاعاتی سازمان سیا و موساد گذشت. روزی در نطنز و فردایش راه اراک و تهران را در پیش می گرفت، هر عابر و رهگذری را دانشمند هسته ای و هر ساختمان و بنایی را انبار کلاهک هسته ای گزارش می داد. بالاخره زمستان هسته ای به پایان رسید.
دست و پا زدن های رجوی جز برباد دادن دینار و دلارهای باد آورده، چیزی عایدش نکرد. هرچه مریم قجر عضدانلو (رجوی) بر طبل جنگ کوبید، به تقویت و تشدید تحریم های ضد مردمی دامن زد، همه و همه نقش برآب شدند.

فرقه رجوی در انزوای مطلق، ارباب صهیونیستی او در حضیض ذلّت، رژیم تروریستی آل سعود در سراشیبی سقوط، آمریکای تروریست پرور زانو زده و دست بر سر نهاده در مقابل رقیب قدر قدرت، بیچاره رجوی های بد نام و نشان، خسته از سالها خیانت به میهن و جاسوسی برای دشمن، باز به تجمع خنده دار عده ای کارتن خواب اجاره ای دل بسته و امیدوارند شاید آخرین لحظه احساسات سیاسی كشورهای عضو1+5 را علیه ایران برانگیزند و برجام را نافرجام کنند.

در عمل که سیر و روند توافق هسته ای و برجام، برخلاف میل و مراد رجوی و اربابان عربی، صهیونیستی و جنگ طلبان آمریکایی بوده و خواهد بود، بگذار مریم رجوی به جیغ بنفش و ممتدش ادامه دهد و تا جان در بدن دارد، دست و پا بزند.
بهتر است فرقه جاسوس تروریست رجوی از ادامه جرم و خیانت هسته ای دست بردارد و به دنبال گرانی گوجه و بادنجان یا پیاز و سیب زمینی برود، جلوی ضر را هر موقع بگیرد، منفعت است.
شرکت تعاونی جنایتکاران و وطن فروشان به مدیریت رجوی و حمایت شرکاء ورشکسته شد، باید اعلام مفلسی کند و برای همیشه از ایران ستیزی دست بردارد. عمله اجنبی شدن حد و مرزی دارد، وقتی جاسوسی هسته ای با هزینه جان، مال و آبرو آن هم طی سه دهه گذشته تا امروز، نتیجه و ثمری نداشته است، پس نباید به انحراف ادامه داد و چشم و گوش بسته به پیش رفت.

رجوی برای شرکت مردم ایران، مخالفان و فراریان خارج از کشور اعلامیه و بیانیه صادر می کند و از آنها می خواهد به کوچه و خیابان ها بریزند و نگذارند برجام به ثمر نشیند و صورت بگیرد، ولی دریغ از چند نفر شنونده، همراه و همصدا، کسی به فراخوان رجوی اهمیتی نمی دهد، مورد خشم و تنفر گروههای موسوم به اپوزیسیون و مردم خارج از کشور است، لذا مجبور است به تجمع هواداران اجاره ای و معترضان کرایه ای متوسل شود، همانطوریکه برای شوی تفریحی، تبلیغاتی ویلپنت دست به دامن سیاهان آفریقا از سومالی تا جیبوتی می شود.
هرگونه سنگ اندازی، سیاه نمایی، دست انداز سازی و كارشكنی فرقه تروریستی رجوی بر علیه برجام و منافع ملی مردم ایران محكوم به شكست است.

نوید رهایی
1 بهمن 94طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  جنگ روانی،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  تروریست اروپایی (M K O)،  خیانت ،  ایران ستیزی، 
برچسب ها: تجمع آنتی برجامی مجاهدین صهیونیستی، رجوی برجام، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی