نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 1 بهمن 1394
شهید محمد حسن یزدیان در سال ۱۳۱۹ در سرزمین خون و شهادت کربلا به دنیا آمد. در ساعت ۵:۳۰ دقیقه پنج شنبه ششم شهریور ماه سال ۱۳۶۰ به دست ناجوانمردان منافق ترور شد.
از کربلا تا کربلا    

شهید محمد حسن یزدیان در سال ۱۳۱۹ در سرزمین خون و شهادت کربلا به دنیا آمد. پس از سپری نمودن دوران طفولیت در کنار مرقد مطهر و پاک آقا ابا عبداله الحسین و حضرت ابوالفضل العباس (ع) به علت فشارهای بیش از حد رژیم بعثی عراق به ایران عزیمت نمودند و در شهرستان قزوین و سپس کرج اقامت گزیدند.
تحصیلاتش را از زمان ابتدایی تا پایان دبیرستان با موفقیت ادامه داد و موفق به اخذ مدرک دیپلم در رشته تجربی گردید. شهید پس از پایان خدمت سربازی جهت امرار معاش مدتی در بانک سپه استخدام و به کار مشغول گردید و ازدواج نمود که حاصل ان ۴ فرزند‌‌ می‌باشد.
شهید از همان زمان بر علیه رژیم منحوس پهلوی فعالیت‌‌ می‌کرد و همیشه سعی و تلاش‌‌ می‌نمود تا ماهیت رژیم را به جوانان بشناساند. شهید با بیدار شدن امت قهرمان ایران مبارزات خود را بطور علنی ادامه داد و همه روزه پس از گردهمایی در مساجد در اکثر راهپیماییها و تظاهرات شرکت‌‌ می‌کرد و لحظه ای از کوشش و فعالیت در راه پیاده شدن نهضت به رهبری امام امت غافل نبود.
با پیروزی انقلاب اسلامی او به فعالیتهایش وسعت بیشتری بخشید و در پیاده نمودن اهداف مقدس انقلاب در کلیه جوانب کوشاتر و فعال تر به خدمت پرداخت. در رده صنفی خود با تمام مشکلات موجود موفق به تاسیس انجمن اسلامی اصناف و ایجاد محلی جهت به اجرا گذاشتن نظام جمهوری در امور اصناف گردید.
از طرفی پس از برقراری نماز عبادی و سیاسی جمعه در بعضی از شهرستانها با همفکری روحانیت مبارز شهرستان کرج کمر همت را بست و نماز جمعه شهرستان کرج را پایه ریزی نمود و خود بعنوان مسئول برگزاری نماز جمعه انتخاب گردید.
اما از آنجایی که افراد مغرض تحمل اینگونه پیشرفت ها را نداشتند، بنای مخالفت را نهادند، چون شهید یزدیان در راه مقدس اسلام قدم بر‌‌ می‌داشت و سرانجام در همین راه با همین آرزو در ساعت ۵:۳۰ دقیقه پنج شنبه ششم شهریور ماه سال ۱۳۶۰ به دست ناجوانمردان منافق ترور شد و با نثار خون خویش نهال نو پای جمهوری اسلامی ایران را آبیاری نمود.


هابیلیان


طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  نوید نیوز،  شهدای ترور، 
برچسب ها: شهید محمد حسن یزدیان، از کربلا تا کربلا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی