نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

ابو عارف نماینده دفتر مجلس اعلای شیعیان عراق درخصوص تلاش دولت عراق برای تعیین تکلیف منافقین جهت اخراج از این کشور گفت:منافقین الآن در یک محل محصورشده‌اند و قدرت مانوری در عراق ندارند.دولت عراق باید دست‌به‌کار شود ...

ابو عارف نماینده دفتر مجلس اعلای شیعیان عراق
نماینده مجلس اعلای شیعیان عراق در ایران:
دولت عراق باید نسبت به منافقین دست‌به‌کار شود  
 

داعش سعی می‌کند با هر گروهی که علیه مسلمانان هستند ارتباط برقرار بکند، البته اتحاد آن‌ها نمی‌تواند کاری را از پیش ببرد، داعشی ها ضعیف‌اند و روزبه‌روز ضعیف‌تر می‌شوند.

ابو عارف نماینده دفتر مجلس اعلای شیعیان عراق طی گفتگویی با دیده‌بان اذعان کرد:جریان‌های انحرافی‌ای که اکنون در جهان اسلام خودنمایی کرده‌اند از یک منبع تغذیه می‌کنند و نوعی رخنه کردن در جهان اسلامی توسط قدرت‌های خارجی است و از جهت مورد پشتیبانی آن‌ها قرار می‌گیرند.

وی افزود:این خطر بسیار بزرگی است که سرخط ابتدایی آن اسرائیل است و متأسفانه دولت‌ها و سازمان‌های اسلامی از این انحرافات غافلند و نتوانستند فعالیتی جدی در برابر آن‌ها صورت بدهند.

ابو عارف تأکید کرد:از سازمان‌های بزرگ اسلامی مانند الا زهر،حوزه‌های علمیه می‌خواهیم که دست‌به‌کار بشوند و با اتفاق بتوانند عزمی اسلامی برای زدودن این انحرافات صورت بدهند.

وی گفت:جمهوری اسلامی اقدام بزرگی را برای وحدت کشورهای اسلامی انجام داد و امام خمینی(ع) منادی بزرگ مسلمانان شد و حضورت آیت‌الله خامنه‌ای سعی کرد این وحدت همچنان باقی بماند،این مسئله بسیار بزرگی برای زدودن انحرافات منطقی‌ای مانند داعش،القاعده و وهابیت است.

ابو عارف در خصوص تلاش دولت عراق برای تعیین تکلیف منافقین جهت اخراج از این کشور گفت:منافقین الآن در یک محل محصورشده‌اند و قدرت مانوری در عراق ندارند.دولت عراق باید دست‌به‌کار شود،داعش سعی می‌کند با هر گروهی که علیه مسلمانان هستند ارتباط برقرار بکند، البته اتحاد آن‌ها نمی‌تواند کاری را از پیش ببرد، داعشی ها ضعیف‌اند و روزبه‌روز ضعیف‌تر می‌شوند.


دیده بان
11 بهمن 94طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  نوید نیوز،  تحولات عراق، 
برچسب ها: مجلس اعلای شیعیان عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی