نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 11 بهمن 1394
در این آشفته بازار سیاسی- اقتصادی تکلیف تروریست های فراری از رجوی تا جویندگان تاج و تخت پادشاهی چه می شود؟ معلوم نیست، باید صبر کرد و دید، لابد فرصت طلبان اروپایی و نان به نرخ روز خواران آمریکایی طرح و ترفندی تازه در سر دارند، یا گروههای تروریست را در خاک خود دفن و بایگانی می کنند و یا اینکه آنها را به ایران تحویل و پیشکش می نمایند ...
برجام به ثمر نشست و روابط سیاسی- اقتصادی ایران با کشورهای جهان وارد فصل تازه ای شد، شرق و غرب منهای جیبوتی، برای در آغوش گرفتن تهران از هم سبقت می گیرند و گاه از سر و کول هم بالا می روند؛ همان کشورهایی که تا دیروز نان را به نرخ روز خوردند و لحظه ای از ایران گریزی و دشمنی آشكار کوتاه نیامدند، امروز با لبخند و گاه قهقهه قدم بر فرش قرمزمان می نهند. رسم روزگار غدار با سیاست بازان مکارش همین است، دور از انتظار نیست، وقتی شیطان آدم نما می شود و شیاطین دست دوستی و برادری می فشارند، چه کنیم، چاره ای نیست، با حداكثراحتیاط باید با آنها مدارا کرد.

اروپایی های خجل و آمریکایی های شرمنده هر ظلم و ستمی که خواستند و توانستند در حق مردم و میهن ما انجام دادند، حالا آمده اند تا روابط سیاسی- اقتصادی خود را از سر گیرند! گرگ های درنده و كفتاران لاشخوار چه خواب و خیال هایی در سر دارند؟
اروپایی ها از گذشته تا حال مکان و مأوای تروریست های فراری و دشمنان خدا و خلق ایران بوده و هستند. عجب! کشوری چون فرانسه که خود را مهد آزادی و دموکراسی می نامد به پایگاه ترویج و توسعه تروریست تبدیل شده، بخشی از خاک خود را در حومه پاریس (اورسوراواز) به فرقه مافیایی و تروریستی رجوی اختصاص داده تا از آنجا اهداف تروریستی و ضد مردمی خود را هدایت و کنترل نماید. حالا با گله ای از سرمایه داران و شرکت های تولیدی خواب تاراج سرمایه های ملی ما را می بینند، باز موسم فروش فراورده های بنجل و از دور خارج شده ی رنو، پژو و فلان کارخانه و شرکت فرانسوی یا اروپایی است. (یكی نان نداشت و پیاز می خرید، به فكر مسئله و مشكل بیكاران خود نیستیم و غم ورشكستگی شركت پژو و بیكاری كارگرانش را می خوریم). ظاهراً فصل تروریست پروری و موش دوانی حضرات به پایان رسیده، بعد از سالها دشمنی، به فکر تاراج سرمایه های ملی ما و پرکردن جیب گشادشان افتاده اند.
در این آشفته بازار سیاسی- اقتصادی تکلیف تروریست های فراری از رجوی تا جویندگان تاج و تخت پادشاهی چه می شود؟ معلوم نیست، باید صبر کرد و دید، لابد فرصت طلبان اروپایی و نان به نرخ روز خواران آمریکایی طرح و ترفندی تازه در سر دارند، یا گروههای تروریست را در خاک خود دفن و بایگانی می کنند و یا اینکه آنها را به ایران تحویل و پیشکش می نمایند.
به هر حال استفاده از گروههای تروریستی و ایران ستیزان فراری بعنوان اهرم فشار یا تروریست خوب و عوامل جاسوسی بعید نیست و یا شاید روزی برای ابراز حسن نیت و روابط هرچه بیشتر سران آنها را دست و پا بسته تحویل ایران دهند.

در چنین شرایطی ما از دولت فرانسه انتظار داریم برای دفاع از حقوق بشر و همسویی با کشورهای در حال مبارزه با تروریسم بین المللی، در اولین اقدام مریم رجوی و تنی چند از مهره های خطرناک همراهش را که هم اکنون در پایگاه اورسوراواز حومه پاریس اقامت دارند، به مردم ایران و قربانیان ترورسیم تحویل دهد و یا در همین رابطه کاخ سفید نیز در حرکتی نمادین و سمبلیک مسعود رجوی، تروریست معروف و شناخته شده را هرچه زودتر دست و پا بسته دو دستی تحویل ایران دهد، آنها با اخراج و تحویل سران گروههای تروریستی به ایران بخشی از حسن نیت و بشردوستی خود را به اثبات می رسانند؛ در غیر این صورت یعنی ادامه حمایت و نگهداری از تروریست های ضد ایرانی با از سرگیری و رشد روابط شیرین سیاسی- اقتصادی با تهران در تضاد و تناقض شدید است که آینده خوبی هم بدنبال ندارد. یا رومی روم یا زنگی مست؛ در دستی تیشه و تبر داشتن و در دست دیگر شاخ زیتون و پرچم صلح و برادری بلند کردن قابل قبول نیست. مسعود و مریم رجوی را هرچه زودتر تحویل دهید تا در موزه تروریسم بایگانی شوند. در غیر اینصورت باید منتظر عوارض تروریست پروری باشید، لابد حادثه تروریستی پاریس را از یاد نبرده اید، فردا نوبت به خاک و خون کشیدن شهروندان فرانسوی بدست فرقه تروریستی رجوی است، شما مار در آستین می پرورانید.
پرونده سیاه
.................
نوید رهایی
11 بهمن 94طبقه بندی: آرشیو 1394،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  تروریست اروپایی (M K O)،  فرانسه،  پرونده، 
برچسب ها: از تروریست پروری تا فرصت طلبی اقتصادی غرب، منافقین، پاریس تهران، برجام،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی