نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 13 بهمن 1394
طبق خبرهای دریافتی مطلع شدیم که در چند روز آینده فرقه رجوی قصد دارد حدود بیست الی سی نفر دیگر از اعضایش را روانه آلبانی کند که البته این بیست سی نفر پوششی برای بدر بردن بعضی از مهره های اصلی آن از جمله سیما وطنخواه ( فاطمه وطنخواه رحمانی) یکی از مسئولین اصلی حفاظت رجوی فراری و ژاله مهرام نیا ( از اعضای دفتر رجوی )و رقیه عباسی ( مسئول زنان کمپ لیبرتی ) با اسم مستعار رعنا عباسی می باشد.

سیما وطن خواه


طبق خبرهای دریافتی مطلع شدیم که در چند روز آینده فرقه رجوی قصد دارد حدود بیست الی سی نفر دیگر از اعضایش را روانه آلبانی کند که البته این بیست سی نفر پوششی برای بدر بردن بعضی از مهره های اصلی آن از جمله سیما وطنخواه ( فاطمه وطنخواه رحمانی) یکی از مسئولین اصلی حفاظت رجوی فراری و ژاله مهرام نیا ( از اعضای دفتر رجوی )و رقیه عباسی ( مسئول زنان کمپ لیبرتی ) با اسم مستعار رعنا عباسی می باشد.


هم چنین برخی شنیده حاکی از آن است، به در بردن فاطمه وطنخواه رحمانی یا همان سیما وطنخواه و ژاله مهرام نیا و بعضی از مردان قدیمی تشکیلات برای ایجاد زمینه سازی هایی مبنی بر انتقال رجوی به کشور آلبانی است ، که از برخی خبرهای دریافتی به نظر می رسد هم اکنون او را در زیرزمین هایی در لیبرتی پنهان نموده اند

آنچه پیداست نگرانی و بی آیندگی سرتاپای تشکیلات لرزان و ایدئولوژِی به گل نشسته فرقه مجاهدین را در برگرفته که بدنبال روزنه ها و راههایی برای نجات اعضای رده بالا و هم چنین ایجاد مأمنی برای رئیس فراری خود هستند.

از خرید زمین و ساختن قلعه و بارو در کشور آلبانی و تاسیس زندان های فرقه ای در البانی تا چاره جویی برای بدر بردن افراد وانتد از عراق با دادن رشوه های کلان و تبانی با برخی اعضای خودفروخته کمیساریا و….

وآنچه مشخص نیست اینکه آیا واقعا سران باند رجوی می توانند با ادامه تبانی و پرداخت رشوه و مبالغ بالا اعضای وانتد و برخی عناصر مزدور و سرسپرده خود را بدر ببرند؟ یا اینکه نیروهای انقلابی و متعهد عراق مانع خروج قاتلین فرزندان آنها (در انتفاضه عراق) خواهند شد.

امثال اسماعیل مرتضایی معروف به جواد خراسان و محمد شعبانی (باقر) که از فرماند هان کشتار عملیات مروارید بودند …که با بی خیالی و چشم پوشی بعضی از دست اندرکاران عراقی با اسم مستعار و زبونانه در سال گذشته به آلبانی فرار کردند تا همچنان به مغزشویی قربانیان فرقه بپردازند و راه خیانت و فریب رجوی را صاف کنند.

هم چنین ارسال عناصر رده بالا و سرسپرده باز هم دلالت بر این دارد که رجوی و ایادی اصلی آن بدنبال نجات و بدر بردن خود هستند تا اینکه به فکر اعضای بیمار و ناراضی باشند. وقت کشی و نگه داشتن اعضای زیردستی در عراق و لیبرتی و به کشتن دادن آنان به بهانه های مختلف از شیوه های رایج و کثیف فرقه مجاهدین است که سالهاست ادامه دارد.
ندای حقیقت
13 بهمن 1394طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  لیبرت نیوز،  پرونده،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  اخراج و انتقال،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: سیما وطن خواه، فاطمه وطنخواه رحمانی، ژاله مهرام نیا، رقیه عباسی، رعنا عباسی، آلبانی، لیبرتی آلبانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی