نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

آیا شما میدانید ابراهیم ذاکری از اعضای بلند پایه و مسئول کمسیون امنیت مجاهدین که در مارس سال 2003 براساس بیماری سرطان در پاریس درگذشت جزو تیم ترور سرهنگ دوم لوئیس ال. هاوکینز مستشار نظامی آمریکا بود که در سیزدهم خرداد ماه 1352 انجام گرفت؟

                                                            

 

وزیر محترم، خانم هیلاری کلینتون:
اخیرا تعداد زیادی از مقامات پر نفوذ آمریکایی در سخنرانی های خود در گرد هم آیی های متعددی خواستار حذف نام سازمان مجاهدین - از لیست تروریستی شده اند و این در حالیست که ژنرالهای قدیمی چهار ستاره، فرمانداران ایالت ها و سیاستمدارهای سنگین وزن چه از حزب دموکرات و جمهوری خواه سعی بر این دارند که این سازمان را از لیستی خارج کنند که بدترین ها در این لیست قرار دارند.
به نوشته خیلی از روزنامه های رسمی آمریکا بسیاری از این افراد که این کوشش را بر عهده گرفته اند هر کدام دهها هزار دلار از سازمان پول گرفته اند و خیلی هایشان هم شخصا در مصاحبه هایشان به گرفتن پول از مجاهدین اقرار کرده اند. این افراد بسیار به ندرت در مورد گذشته خشن و ضد آمریکایی این گروه سخن گفته و یا اطلاعاتی دارند و اطلاعات آنها تماما مبتنی بر بریف هایی است که توسط وکلا و یا مسئولین سازمان مجاهدین تنظیم میشود.
حذف نام سازمان از لیست تروریستی ، به سازمان این امکان را می دهد که هم به خود مشروعیت بخشیده و هم علنا به جمع آوری پول بپردازد و با این پشتوانه مثل گذشته به اعمال خشونت بار خود بویژه در مورد اعضای ناراضی در داخل سازمان ادامه دهد و آیا شما میخواهید تمامی این جنایت ها به اسم آمریکا تمام شود ؟
خانم وزیر، من از اعضای سابق مرکزیت و ستاد اطلاعات سازمان مجاهدین هستم که بعد از سقوط صدام، از این تشکیلات جدا شدم. من مدت 7 ماه را در «تیف» - کمپ جداشدگان از مجاهدین در قرارگاه اشرف که تحت نظر نیروهای آمریکائی بود، گذراندم و سپس به ایران بازگشتم. من بخوبی میدانم که مجاهدین میخواهند چکار کنند. من در اغلب نشست های داخلی مسئولین تشکیلات مجاهدین حضور داشتم و از نیات واقعی آنها اطلاع دارم. زمانیکه برج های دوقلو در قلب آمریکا توسط گروه تروریستی القاعده هدف قرار گرفت ، مریم و مسعود رجوی اولین کسانی بودند که از این عملیات خوشحال بودند و ساعت ها برای آن در قرارگاه باقرزاده در نزدیکی بغداد به همراه رزمندگانشان جشن گرفتند.
مجاهدین هرگز ماهیت فرقه ای و تروریستی خود را تغییر نداده اند. آنها براساس شرایط سختی که در آن قرار داشتند ، مجبور شدند نقش بازی کنند تا از این وضعیت خلاص شوند.
یادآوری میکنم مسئولین مجاهدین در پی مذاکرات 2روزه 9 و 10 ماه می سال 2003 با فرمانده وقت نیروهای آمریکایی در عراق ژنرال «اودرینو» اعلام کردند که سلاح‌های خود را با این شرط که آمریکا امنیت آنها را در عراق تأمین کند، تسلیم خواهند کرد.
بدنبال این توافق؛ مسعود رجوی با انتشار یک پیام داخلی به نیروهای سازمان اعلام کرد : " .... اگر لازم باشد حتی حاضر است دامن هم بپوشد ... " . منظور او از این حرف این بود که فعلا که شرایط به نفع ما نیست ما مجبوریم سلاح هایمان را پس بدهیم که در فرصت مناسب مجددا آنرا بدست خواهیم آورد.
خانم وزیر: آیا شما میدانید ابراهیم ذاکری از اعضای بلند پایه و مسئول کمسیون امنیت مجاهدین که در مارس سال 2003 براساس بیماری سرطان در پاریس درگذشت جزو تیم ترور سرهنگ دوم لوئیس ال. هاوکینز مستشار نظامی آمریکا بود که در سیزدهم خرداد ماه 1352 انجام گرفت؟
اینها واقعیاتی است که تنها اعضای قدیمی و با سابقه از آن اطلاع دارند و در پرونده مجاهدین ثبت شده است.
من در حال تالیف دو کتاب؛ یکی در خصوص فعالیت های جاسوسی و اطلاعاتی و دیگری در خصوص ماهیت فرقه ای این گروه هستم تا بتوانم هرچه بیشتر ماهیت واقعی مجاهدین را به ایرانیان و جهانیان آشکار کنم.
بنابراین فکر کنم گذراندن بیست و پنج سال از بهترین سالهای عمرم با مجاهدین کافی است که مرا به یک شناخت عمیق از تفکرات فرقه ای رهبری این سازمان در عرصه ایدئولوژیکی ، سیاسی و استراتژیکی رسانده باشد و دقیقا بر مبنای همین شناخت است که می توان به این نتیجه رسید که ؛ خشونت ‎ورزی و شورشگری مسلحانه در استراتژی و بروز ماهیت فرقه ای در هویت ایدئولوژیکی این سازمان ، مجاهدین را به یک تشکیلات منحصر بفرد تبدیل کرده و از عوامل اصلی تولید چرخه معیوب «تروریسم و خشونت» در جامعه ایران بوده و هستند.
در یک کلام آنها تنها و تنها به قدرت سیاسی و به هر قیمت در ایران فکر میکنند. ولی مردم ایران هرگز آنها را بخاطر فعالیت های جاسوسی و اطلاعاتی که به نفع صدام انجام دادند و نقش ستون پنجم را بازی کردند نمی بخشند و به همین دلیل آنها هیچ پایگاهی دربین مردم ایران ندارند.
مناسبات خشن و فرقه ای مجاهدین چیزی نیست که بر کسی پوشیده باشد. آنها هرگز سازمان و تشکیلات دموکراتیکی نبودند. در زمان حاکمیت صدام بخش اطلاعات سازمان تماما در اختیار صدام قرار داشت و ما صدام را در جنگ با ایران با تمام توان حمایت و پشتیبانی اطلاعاتی میکردیم. سرکوب شیعیان و کردها در خاک عراق بخشی از خدماتی بود که سازمان در قبال دریافت پول و سایر امکانات برای صدام انجام میداد. بعد از سقوط صدام سازمان تلاش کرد تا همین نقش را برای پنتاگون و نیروهای آمریکائی حاضر در عراق بازی کند تا بتواند خود را برای مقطعی دیگر حفظ کند. مجاهدین هرگز عاشق چشم و ابرو آمریکائیان نبودند حتی رجوی در آخرین نشستی که قبل از حمله آمریکا به عراق در قرارگاه اشرف برگزار کرد گفت: من از هم اکنون فرمان حمله بر علیه نیروهای آمریکایی را که بخواهند بر مواضع و پایگاههای ما حمله کنند را صادر میکنم و هررزمنده ای باید در مقابل حملات آنها از خود و سازمانش دفاع کند. ولی سقوط زود بهنگام صدام مانع از عملی شدن طرحهای رجوی بر علیه آمریکائیان گردید و وقتی خود را تنها دید بلافاصله رنگ عوض کرده و شروع به مذاکره با نیروهای آمریکایی در صحنه عملیات نمود. بنابراین مشخص است که اگر رجوی سلاح را بر زمین گذاشته و جنگ مسلحانه را رد میکند تنها بخاطر این است که شرایط بر او تحمیل شده و گرنه آنها نمی توانند از ماهیت خشن و تروریستی خود دست بردارند و حیات آنها در گروه حفظ سلاح و ادامه تروریسم است.
رجوی تنها یک رهبر سیاسی نیست. او خود را رهبر عقیدتی مجاهدین میداند و رزمندگان وی نیز تا بن و استخوان او را رهبر دینی و سیاسی خود تلقی کرده و حاضرند تا پای جان برای وی بجنگند. در دستگاه مجاهدین منطق و گفتگو و باورهای دموکراتیک هرگز جایی نداشته و ندارد و به همین دلیل هم هست که آنها هرگز انتقاد پذیر نیستند و همیشه به مخالفین خود از لوله تفنگ نگاه میکنند.
دین و مذهبی که رجوی آنرا نمایندگی میکند ، التقاطی و ترکیبی از اسلام و مارکسیسم است. رجوی معتقد به رهبری مادام العمر خود و مریم رجوی برای تشکیلات مجاهدین و تمامی مردم ایران است.
اگر بخواهم به شما یک تصویر از نوع حاکمیتی که رجوی رویای آنرا برای ایران آینده در سر می پروراند بدهم باید حکومت پل پت در کشور کامبوج را مثال بزنم که طی سالهای 1975 تا 1979 بر کشور کامبوج حکومت کرد و میلیونها انسان بی گناه را بنام پیاده کردن ایده های خود به کام مرگ فرستاد که ارگانهای رسمی حقوق بشری نسل کشی در این کشور را تائید کردند.
رجوی هم قرارگاه اشرف را آرمان شهر خود قرار داد و خواست طی سالیان حضور در آن، آنجا را براساس تفکرات التقاطی خود (یعنی ترکیبی از مذهب اسلام و مارکسیسم ) اداره کند ولی چه فجایعی که طی این سالها در قرارگاه اشرف اتفاق نیافتاد که زندان و شکنجه کمترین آنها بودند.
بنابراین آیا شما حاضرید به کسانی کمک کنید که حاضرند برای رسیدن به قدرت و پیاده کردن ایده های پل پتی خود دست به هر کاری بزنند ؟ که خرج کردن پول و بکارگیری انبوهی گروههای لابی در کشور شما برای خارج شدن از لیست تروریستی کوچکترین آنها میباشد ؟
جنایت رجوی در درون تشکیلات مجاهدین هولناک است . رجوی علاوه بر زندانی و شکنجه کردن انبوهی از مخالفان خود از زنان میخواست برای نشان دادن وفاداری شان به او وارد حرمسرای وی شوند و شرط آن نیز این بود که باید آنها قبل از ورود ، رحم شان را در می آوردند و البته در این راستا همه چیز محیا بود و خانم دکتر معصومه بادامچی لار که یکی از مسئولین زن در تشکیلات مجاهدین هم بود مسئولیت این کار را بعهده داشت و برای هر عملی که انجام میداد از رجوی جایزه میگرفت.
حال با این توصیحات آیا بازهم میخواهید آنها را از لیست تروریستی خارج کنید ؟
بار دیگر عاجزانه از شما می خواهم نگذارید تا یک گروه تروریستی و خشن و با ماهیت فرقه ای که تنها به گذشته تعلق دارد با خارج شدن از لیست تروریستی ادامه حیات یابد و و اعمال خشنوت باری که ممکن است در آینده بدست این گروه صورت گیرد به نام آمریکا تمام شد.

ارادتمند - سیدحجت سیداسماعیلی
از اعضای سابق مرکزیت و ستاد اطلاعات مجاهدین

05/06/1390
طبقه بندی: نجات یافتگان،  وزارت خارجه امریكا ، مجاهدین،  نامه خانواده ها ، 
برچسب ها: نامه، هیلاری كلینتون، امریكا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی