نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رهبری مجاهدین اما این بار وعده سرنگونی را با بهانه « تعمیق مرزبندی جناحها و انتخابات» در دهان استیونسون گذاشته است. این که رجوی رهبر مفقود مجاهدین خودش دیگر چنین وعده ای نمی دهد مربوط می شود به چندسال قبل از فرارش که در نشست جمعی صراحتاً گفت:

 هر چه راجع به سرنگونی گفتم پس می گیرم و غلط کردم!
بهانه‌ای برای تعهدگیری مجدد؛
باندرجوی چه نیازهایی به تکرار وعده سرنگونی دارد؟

این بار وعده سرنگونی را حامی اروپایی گروه تروریستی مجاهدین، استراون استیونسون داد، پس از آن که مریم رجوی در سال 2010 و پرویز خزایی در سال 2012 چنین وعده ای داده بودند!
هر بار که پای وعده دادن برای سرنگونی حکومت ایران به میان می آید، بهانه ای هم برای آن پیدا می‌شود تا رهبری و وابستگان مجاهدین از آن استفاده کنند و این وعده هزاران بار بی فرجام را تکرار کنند!
رهبری مجاهدین اما این بار وعده سرنگونی را با بهانه « تعمیق مرزبندی جناحها و انتخابات» در دهان استیونسون گذاشته است:
«شکاف انتخاباتی که در حال حاضر ایجاد شده ممکن است همانند جرقه برای کسانی عمل کند که از سرکوب فاشیسم مذهبی جانشان به لب رسیده است. هرچه این شکافها بیشتر می‌شوند مرزبندی جناحهای درونی رژیم عمیق‌تر می‌شوند. سال 2016سالی سرنوشت‌ساز برای ایران خواهد بود و ممکن است سال پایانی برای خطرناکترین رژیم باشد.»
این که رجوی رهبر مفقود مجاهدین خودش دیگر چنین وعده ای نمی دهد مربوط می شود به چندسال قبل از فرارش که در نشست جمعی صراحتاً گفت هر چه راجع به سرنگونی گفتم پس می گیرم و غلط کردم!
البته این غلط کردن از آن غلط کردنهایی بود که با نیت تحمیق نیروها بیان می شد، چرا که برای رجوی ضروری بود که اعضا شرایطی را با چشم انداز بلندمدت برای ماندن در عراق بدون هیچ امیدی به آینده بپذیرند.
اما این تاکتیک مانع از آن نشد که رهبری مجاهدین از وعده های توخالی برای سرنگونی استفاده کند تا این بار به این وسیله نیروهای ناامید از آینده و سرخورده را در اردوگاههای گروه نگه دارد.
مثلاً در سال 2007 رجوی، به نیروها اطمینان داد که جمهوریخواهان آمریکایی به ایران حمله خواهند کرد و این سال پایانی حکومت ایران است و ...
اما تکرار این ادعا و تمدید موعد سرنگونی چرا صورت می گیرد؟
واقعیت این است که قبل از هر چیز نیروهای وارفته و سرخورده این گروه به چنین امیدی نیاز دارند، آنها بایستی گمان کنند که روزی از آن زندانی که در آن گرفتارند خلاص خواهند شد و با به تخت نشستن رجوی فرصت خواهند یافت از مردم انتقام بگیرند.
سیاه نمایی اوضاع داخل کشورهم هست، به طور کلی دارو دسته رجوی علاقه دارند که اوضاع مملکت را بسیار وخیم نشان دهند و بحرانهای متعدد خود را فرافکنی می کنند.
وعده سرنگونی دادن البته از نظر رهبری پرت افتاده مجاهدین نوعی جنگ روانی هم هست و به اصطلاح می خواهد دل هواداران طرف مقابل را خالی کند...
اما مهمترین نیاز رهبری مجاهدین به چنین وعده ای آن است که بدین وسیله از نیروهای بدبخت و محصور در اردوگاه تعهد هزارباره می گیرد که تشکیلات رجوی را ترک نکنند و کمی دیگر منتظر بمانند تا «خود رژیم سرنگون شود.» و خود را در صورت تمایل برای ترک تشکیلات و اردوگاه، مستحق مرگ و نیستی بدانند و خائن و بی وجدان و مزدور بخوانند.
سال 2016 وانتخابات هم که بقایای رجوی وعده سرنگونی در آن سال و به این مناسبت را داده اند تمام خواهد شد و بایستی منتظر بهانه ی بعدی برای تکرار این وعده باشیم!

ایران دیدبان
۱۳۹۴/۱۱/۱۹ طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  سخن روز،  لیبرت نیوز،  پرونده،  نجات یافتگان،  آقای حجت سید اسماعیلی، 
برچسب ها: تکرار وعده سرنگونی، بهانه رجوی برای تعهدگیری مجدد، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی