نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مخالفت رجوی با چند دقیقه ملاقات افراد با خانواده، به مسئله دار شدن آنها و واکنش تند و جبران ناپذیر پدران و مادران ختم می شود. ممکن است ظاهراً جلوگیری از ملاقات خانواده ها ساده و بی اثر جلوه دهد، ولی عوارض سوءِ و آثار مخرب و ضربات مهلکی را به دنبال دارد.

نوید رهایی
خانواده ها و جداشدگانی که آرامش و قرار را از رجوی گرفته اند

رفتار زشت، واکنش تند، برخورد نابخردانه و سماجت احقمانه رجوی در برابر خانواده هایی که تنها خواسته اشان چند دقیقه ملاقات با فرزندشان است، موجب شد که بحرانی لاعلاج و بن بستی عظیم به نام «خانواده» در فرقه رجوی بوجود آید. سرکرده منافقین هرگز فکر نمی کرد که عاقبت نقض حقوق بشر در فرقه به وخامت اوضاع ختم شود. روز اول با خود می گفت: اگر با مخالفتش جلوی دیدار و ملاقات افراد را با خانواده اشان بگیرد، آنها چند روز بیشتر سختی و مشکلات حضور در اطراف اشرف را تحمل نخواهند کرد، بالاخره خسته و درمانده به ایران باز خواهند گشت، ولی دیدیم در عمل به گونه ای که رجوی فکر می کرد و انتظار داشت اتفاق نیفتاد، خانواده ها مصمم و امیدوار از هر شهر و دیار ایران خود را به عراق و کمپ اشرف رساندند، توقف و تحصنشان از چهار سال گذشت، نسیم آزادی و نوید رهایی آنها به فرار و جدایی صدها تن از اسرا و زندانیان اشرف و لیبرتی انجامید.

امروز هم می بینیم در جلوی کمپ لیبرتی با همان صدا و فریاد همیشگی فرزندشان را برای ملاقات فرا می خوانند. باز رجوی دروغ می گوید، حقوق پدر و مادران با فرزندان اسیر و گرفتارشان را پایمال می کند، سماجت و دیکتاتوری همچنان ادامه دارد.

علاوه برخانواده ها، افراد جداشده نیز در صفوف فشرده به افشاگری ماهیت ضد بشری رجوی پرداخته اند، عمر بر باد رفتگان تاریخ با عزمی راسخ و کلامی رسا برای اطلاع رسانی به مردم و تفسیر و تعریف فرقه مافیایی رجوی بپا خاسته اند، همراه و همصدا با خانواده ها خواب را بر رجوی، جرثومه ترور حرام کرده اند، تهدید و تنبیه رجوی بر مخالفان، ناراضیان و ستمدیدگان فرقه اثر گذار نیست.

بنابراین رجوی باید علاوه بر رویارویی با رژیم و رقیب، بخشی از انرژی و وقتش را به حضور خانواده ها در چند قدمی اش اختصاص دهد و یا عوارض ویرانگر فعالیت و افشاگری جداشده ها را برخلاف انتظار و میلش بپذیرد.
خود خواسته را تدبیر نیست، عاقبت نقض فاحش حقوق بشر، سرکوب و خفقان درون تشکیلاتی، ایجاد زمینه مخالفت و ناراضی تراشی همین است، جبهه جداشدگان شكل گرفته و فروزان است.
مخالفت رجوی با چند دقیقه ملاقات افراد با خانواده اشان به مسئله دار شدن آنها و واکنش تند و جبران ناپذیر پدران و مادران ختم می شود. ممکن است ظاهراً جلوگیری از ملاقات خانواده ها ساده و بی اثر جلوه دهد، ولی عوارض سوءِ و آثار مخرب و ضربات مهلکی را به دنبال دارد. نوعی دشمن تراشی احمقانه است که فقط از عهده رجوی بر می آید. نقض حقوق بشر، پایمال کردن حقوق طبیعی، قانونی و شرعی خانواده است؛ پس می توان نتیجه گرفت که رجوی خودش با دست خود گورش را می کند.

خانواده ها برای ملاقات با عزیزانشان به عراق رفته اند، قصد مزاحمت و مجازات رجوی را ندارند، اگر به درخواست ملاقات آنها پاسخ مثبت دهند به ایران باز می گردند، کسی قصد ایجاد مزاحمت برای رجوی و افراد فرقه اش را ندارد، ولی در عمل می بینیم رجوی خودش بحران آفرین، دشمن ساز است.

و یا افراد جداشده که عمر و زندگی آنها در فرقه رجوی بر باد فنا رفته، اگر به حقوق آنها احترام می گذاشتند، طعم تلخ سرکوب و خفقان، شکنجه و زندان را در اشرف و لیبرتی نمی چشیدند، هرگز امروز به افشاگری علیه رجوی نمی پرداختند، یعنی عامل اصلی ایجاد انگیزه در جداشدگان برای فعالیت علیه رجوی، همانا برخوردهای ضد انسانی رجوی علیه افراد و اسرای گرفتار در فرقه او می باشد.

مصداق درست و بارز رجوی همان است که یکی بر شاخ و بن می پرید، همین خانواده ها و افراد فریب خورده بودند که پله ی رشد و ترقی ظاهری رجوی شدند، حالا هم که سزای عمل و ساده لوحی خود را می بینند. رجوی انتظار دارد اعضای فرقه ربات فرمانبردار شوند، خانواده ها هم از هرگونه عواطف و احساسات ساقط و عقیم گردند، خلاصه هیچ کس سد راه و مانع جاه طلبی و ابزار عذاب روحش نشود.

مگر می شود و ممکن است که همه انسان ها چشم و گوش ببندند و واقعیت را کتمان کنند یا به عبارتی آب به آسیاب دیکتاتور ریزند و زنجیر و زندان ساز خود گردند؟ می بینیم که در عمل اینطور نیست، خانواده ها و جداشدگان خاری در چشم بی بصیرت رجوی اند، خواب و آرامش را از او گرفته و لحظه ای دست بردارش نیستند.
روز مکافات عمل رجوی فرا رسیده و دیر نیست روزی که سزای اعمال ضد بشری و جنایاتش را پس بدهد.
نوید رهایی
19 بهمن طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)، 
برچسب ها: خانواده ها و جداشدگانی که آرامش و قرار را از رجوی گرفته اند، رجوی، خانواده، ملاقات لیبرتی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی