نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

برای اولین بار و توسط یک روزنامه صهیونیستی اعلام شد.

روزنامه صهیونیستی «یدیوت آهارانوت» اعلام کرد به وسیله منابع ویژه و مخفی خود به اسناد محرمانه‌ای دسترسی پیدا کرده و این اسناد در زمره آرشیو سری سازمان مجاهدین خلق(مجاهدین) می‌باشد...

                             


 

شنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ / ۰۴ شوال ۱۴۳۲ / ۰۳ سپتامبر ۲۰۱۱

یک روزنامه صهیونیستی با انتشار سندی،‌ پرده از لیست مزدوران برجسته مجاهدین در عراق و مبالغ دریافتی این افراد از فرقه مجاهدین برداشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) روزنامه صهیونیستی «یدیوت آهارانوت» اعلام کرد به وسیله منابع ویژه و مخفی خود به اسناد محرمانه‌ای دسترسی پیدا کرده و این اسناد در زمره آرشیو سری سازمان مجاهدین خلق(مجاهدین) می‌باشد.

بر پایه این خبر در این اسناد به همکاری تعدادی از مقامات سیاسی عراق با مجاهدین،‌ دفعات دیدار آنها با مجاهدین و مبالغ دریافتی آنها بطور دقیق اشاره شده است.

این خبر می‌افزاید: اسناد فوق به این مسأله اشاره دارد که مبالغ فوق برای فعالیت‌‌هایی خاص و از جمله تلاش برای خروج این سازمان تروریستی از لیست تروریستی آمریکا و تلاش برای ابقاء این سازمان در پادگان اشرف پرداخت می‌شود.

در این خبر جنجالی که با تکذیب مقامات مورد اتهام همراه بود،‌ دیده می شود که این افراد از برجسته‌ترین‌ها هستند؛

۱ – صالح‌المطلک (از فهرست العراقیه و رئیس جبهه گفتگوی ملی عراق). وی تاکنون و طی ۴ سال ۱۱۳ دیدار با سران این سازمان انجام داده و ۱۶۳ میلیون دلار دریافت کرده است.

۲ – طارق‌الهاشمی (از فهرست العراقیه و رئیس فراکسیون تجدید). وی تاکنون در طی ۴ سال ۹۴ دیدار انجام داده و ۱۰۵ میلیون دلار دریافت کرده است.

۳ – سلمان الجمیلی (رئیس فراکسیون پارلمانی العراقیه). وی تاکنون طی ۲ سال ۵۱ دیدار با سران مجاهدین انجام داده و ۶۷ میلیون دلار دریافت کرده است.

۴ – حیدرالملا (سخنگوی فهرست العراقیه). وی در مدت زمان ۳ سال ۳۳ بار با سران فرقه مجاهدین دیدار کرده و ۴۵ میلیون دلار دریافت کرده است.

۵ – میسون الدملوجی که بیشتربه عنوان میهمان افتخاری همایش‌های سازمان در داخل و خارج از عراق حضور یافته است. وی طی ۲ سال و نیم ۲۷ دیدار با سران مجاهدین انجام داده و ۱۸ میلیون دلار دریافت کرده است.
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  حامیان اجاره ای رجوی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: اسراییل، افشاگری، مجاهدین، منافقین، عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی