نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 26 بهمن 1394
رجوی همانطوری که تمام پل های پشت سر را برای اعضای فرقه و گروگان های گرفتار خراب کرده است، همانگونه که ارتباط پدر و مادر، خواهر و برادر، فرزند و کودک را با هم قطع کرده است، حالا در حال طرح و ترسیم نقشه شوم و شیطانی جدیدی است تا راههای پیش رو و پل های در مسیر راه را نیز منفجر كند، تا هیچ خانواده ای شکل نگیرد، بازسازی نشود، همه مجرد و مقطوع النسل بمانند، فقط خودش باشد و مریم قجر، دوتایی در حرمسرای آلبانی و اورسوراواز به خوشگذرانی ادامه دهند.

خط مجرد سازی، رجوی در کمپ آلبانی
به توبه گرگ و ترک عادت دروغگویی رجوی امیدی نیست، نه راه بازگشت دارد و نه توان فرار و قدمی به پیش، بیچاره نمی داند چه خاکی بر سر کند. به روان پریشی و خانواده هراسی مزمن مبتلا گشته، روزگاری نسخه ازدواج اجباری از نوع تشکیلاتی می پیچید، بعد که فهمید چه غلط بیجا و اشتباه فاحشی مرتکب شده، فرمان طلاق دسته جمعی داد. بساط انقلاب ایدئولوژیک پهن کرد، دروغ و دغل در پیش گرفت ... تا به اینجا رسید. حالا هم از فرط بدختی و افلاس به پناهندگان کمپ باربو در تیرانای آلبانی دستور داده تا بدون چون و چرا خود را «مجرد» معرفی کنند؛ یعنی از جوان تا میانسال بعلاوه پیران کهنسال، مرد و زن، همه خود را مجرد جا بزنند، هر چند تا امروز بارها به خانه بخت انقلابی سرك كشیده و بعضاً بازیگر رقص رهایی در حرمسرای مریم و مسعود رجوی بوده اند. فعلاً استراتژی مصلحتی، خط روز، ترفند و فریب رجوی ایجاب می کند تا کسی متأهل نباشد، زیر بار داشتن شوهر، همسر و فرزند نرود؛ به عبارتی در فرم کمیساریای عالی پناهندگان مستقر در كمپ تیرانا (آلبانی) بنویسد که من مجرد هستم! مجرد مادرزاد، تا مبادا فردا بهانه دیدار با همسر و فرزند بگیرد و خانواده ی ازهم پاشیده اش را بازسازی نماید.

آری رجوی همانطوری که تمام پل های پشت سر را برای اعضای فرقه و گروگان های گرفتار خراب کرده است، همانگونه که ارتباط پدر و مادر، خواهر و برادر، فرزند و کودک را با هم قطع کرده است، حالا در حال طرح و ترسیم نقشه شوم و شیطانی جدیدی است تا راههای پیش رو و پل های در مسیر راه را نیز منفجر كند، تا قربانیان دیکتاتوری جعل و جهالتش راه نجاتی نیابند و تا ابد زیر سیطره ضد بشری او بمانند و دست و پا زنند. هیچ خانواده ای شکل نگیرد، بازسازی نشود، همه مجرد و مقطوع النسل بمانند، فقط خودش باشد و مریم قجر، دوتایی در حرمسرای آلبانی و اورسوراواز به خوشگذرانی ادامه دهند.

آیا دجال، رمال، حقه باز و شیادتر از مسعود رجوی دیده و شنیده اید؟ این جانور درنده و بد ذات، از خوی و خصلت حیوانی دست بردار نیست. جماعتی مسخ شده و شستشوی مغزی گردیده، بی عقل و عاری از اراده، چشم و گوش بسته و کورکورانه، مطیع اوامرش هستند، ولی چه بسیار مردان و زنانی که در چنگال این دیو بد سیرت و بد کردار گرفتارند، در انتظار یافتن روزنه ای برای فرارند، به خون رجوی تشنه و از ظلم و جور او خسته اند، آنها امروز خوب می دانند که خط مجرد سازی رجوی، دام جدیدی برای محدود و محصور کردن آنهاست، پدران به فکر نجات همسران و فرزند، مادران در جستجوی راهی برای رسیدن به عزیز و دلبند، همه به سمت و سوی نجات خانواده از هم گسیخته و پیوند دوباره، لحظه ای آرام و قرار ندارند.
رجوی، شیطان هزار چهره و هزار رنگ، باز به فکر متلاشی کردن خانواده هاست تا مبادا در روزهای آینده همدیگر را ببینند و در آغوش گیرند، مبادا آقا یا خانمی در فرم کمیساریا خود را متأهل و دارای فرزند معرفی کند، از کمیساریا بخواهد تا او را به خانواده و خانواده اش را به او برسانند و ملحق نمایند، رجوی از پیوند خانواده ها می ترسد.

خوشبختانه طبق اخباری که از آلبانی رسیده، خط ضد مردمی رجوی با شکست مواجه شده و کمتر کسی زیر بار فرمان رجوی رفته است، آنها می دانند که هدف رجوی جلوگیری از هرگونه درخواست و تقاضای افراد برای دیدار و ملاقات با اعضای خانواده اشان است که هم اکنون در لیبرتی، آلبانی و... بسر می برند.
پیش به سوی آزادی، زندگی و خانواده

نوید رهایی
26 بهمن 94طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  لیبرتی، آلبانی،  پرونده، 
برچسب ها: خط مجرد سازی، رجوی در کمپ آلبانی، رجوی خانواده ازدواج طلاق مجرد متاهل، نوید رهایی، آلبانی، مجرد، خانواده،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی