نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 28 بهمن 1394
خانواده هایی که به قصد دیدار و ملاقات با فرزندانشان، عازم عراق و اشرف شدند، به عینه دیدند که رجوی کیست؟ ساکنان اشرف در چه شرایطی طاقت فرسایی زندگی می کنند، بطور ملموس با درد و رنج اسرای گرفتار در اشرف آشنا شدند، لذا در بازگشت به ایران مهر تأییدی بر فرقه بودن تشکیلات رجوی زدند.

فرقه گرایی از اشرف تا آلبانی

فرقه گرایی از اشرف تا آلبانی


با هزار دلیل، مدرک و مطلب گفتیم و می گوییم که سازمان مجاهدین خلق به فرقه ای تروریستی، مافیایی، جاسوسی، خیانت پیشه، ایران ستیز، ضد مردمی، ضد بشری، مخرب و مضر علیه نوع بشر تبدیل شده است. جای هیچ شک و تردیدی در انحراف مجاهدین از اصول و فراموشی اصل و نسب خود نیست.

رجوی اولین خشت فرقه گرایی را در اشرف نهاد، شاید از بدو ورودش به بغداد یا استقرار در اشرف و ساختن دیوار حصارهای چند لایه در اطراف اردوگاه و تبدیل آن به قلعه ای مخوف، شبیه سازی قلعه الموت در قلب دیالی عراق و حکمرانی بر اعضای فرقه از بدو ورودش به عراق تا امروز، از اشرف تا لیبرتی و آلبانی، خدای فرقه بر مرکب استثمار و استبداد سوار است، به پیش می رود و بردگان مفلوك و مجبور را هم به دنبال خود می کشاند.

فرقه ای که در قلب جامعه و توده های مردمی نشو و نما کرد، عاقبت نسلی را به انحراف و تباهی کشاند. سازمان مجاهدین خلق در اساس و عمل به فرقه ای بدكار تبدیل شده تمام مشخصات و ویژگی های یک فرقه سکت، بسته، وابسته، ضد مردمی و تروریستی را دارد؛ فرقه ای پیچیده، مكار و مرموز که سرانش برای رسیدن به قدرت به هر جنایتی دست می زنند، ترس و واهمه ای در این راه ندارند.

خانواده هایی که به قصد دیدار و ملاقات با فرزندانشان، عازم عراق و اشرف شدند، به عینه دیدند که رجوی کیست؟ ساکنان اشرف در چه شرایطی طاقت فرسایی زندگی می کنند، بطور ملموس با درد و رنج اسرای گرفتار در اشرف آشنا شدند، لذا در بازگشت به ایران مهر تأییدی بر فرقه بودن تشکیلات رجوی زدند.

با سقوط و انحلال اشرف، فرقه منقول رجوی از آنجا به لیبرتی رانده شد، دوباره دیوارها از زمین جوانه زد و اعضای فرقه را در محاصره خود گرفتند، باز فرار و رهایی مشکل و غیرممکن شد، ناگفته نماند حصارهای ذهنی همچنان بر روح و اندیشه اعضای فرقه سنگینی می کرد و چون اختاپوسی رجوی ساخته، ساکنان لیبرتی را زمینگیر کرده بود. زیرا تنها شستشوی مغزی و حصارهای ذهنی می توانند جلوی فرار و جدایی اعضای فرقه رجوی را بگیرند. ظاهراً رجوی در رابطه با نسچه پیچی های بازدارنده موفق بوده است. کار به جایی رسیده که اگر بعضی از افراد را در فضای باز، حتی خارج از لیبرتی، بدون دیوار، زنجیر و زندان قرار دهند، باز از جای خود تکان نمی خورند، احساس آزادی نمی کنند، شرطی شده اند تا بدون تحرک، چشم و گوش بسته، وابسته، بدون تفکر، تصمیم، انتقاد و اعتراض باشند. رجوی زیست شده اند و به رهبری و ریاست او چشم بدوزند.

فرقه رجوی

می بینیم، اشرفی های دیروز و لیبرتی نشینان امروز، به قدری وابسته، شرطی، نیازمند، محروم، تنها و بی کس شده اند که هیچ روزنه ای برای رهایی، فرار و جدایی خود تصور نمی کند، فقط به وعده های رجوی چشم و گوش می سپارند، منتظر معجزه ای هستند که از سوی رهبری فریبکار و دغلکارشان وعده داده شده است. فرقه ای بد عیار، مخرب و مضر که محصولاتی اینچنین دارد، ساکنان لیبرتی عادت کرده اند، هرچند وقت یک بار زیر موشکباران، خمپاره و راکت قرار گیرند، شاهد کشته و زخمی شدن خود و دوستانشان باشند، بعد به تعمیر و ترمیم موقعیت خود ادامه دهند، نهایتاً منتظر اخراج از عراق و انتقال به آلبانی باشند، فکر و چاره ای غیر از این اندیشیدن ممنوع است، باید زیر سایه رجوی از عراق تا هر ناکجا آبادی در اروپا و... بروند و زندگی را با خواری و ذلت بگذرانند. رجوی به آنها گفته است، همانطوری که گیاهان به آب و خاک و آفتاب نیاز دارند، شما هم برای ادامه حیات به وجود من محتاج هستید. گوشه گیری و تک روی هر کدام از شما به مرگ و نابودی می انجامد، به همین دلیل است که اعضای فرقه عقل و هوش باخته، رجوی را خدای خود می دانند و بر گردش حلقه زده اند. رهایی از یوغ بندگی چنین رهبر شیادی، سخت و دشوار است.

ساکنان لیبرتی و دیگر افراد گرفتار در فرقه رجوی جز گرفتن یك تصمیم حیاتی، راه و چاره ای دیگر ندارند. در غیر اینصورت کمپ لیبرتی همان اشرف و اردوگاه پناهندگی آلبانی مشابه، مثل و مانند لیبرتی و اشرف است، رجوی هم که تغییری نکرده است، سایه اروپایی، آمریكایی و عربی اش یکی است، رفتار و کردار رجوی در لیبرتی و آلبانی مؤید تغییرناپذیری او هستند. در اشرف خفقان و سرکوب، خانواده ستیزی، ازدواج اجباری و طلاق دسته جمعی، سنگباران خانواده ها، ملاقات ممنوع بودن افراد با خانواده ها، در لیبرتی نیز به همین منوال شاید شدیدتر، وقتی به کمپ آلبانی نگاه می کنیم باز متوجه تشدید فرقه گرایی، ترویج خفقان، سرکوب افراد پناهنده نما می شویم. فراموش کرده اند که آنها پناهنده سیاسی هستند، دیگر مجبور و موظف به اطاعت و فرمانبرداری از رجوی نیستند. ولی سایه شوم رجوی از سرشان کوتاه نمی شود. دیوارهای ذهنی همچنان مانع حرکت و خیزش آنها بسوی دنیای آزاد و زندگی است.
بعد از چند دهه اسارت و آوارگی، مسخ شدگان تاریخ مجبورند بگویند ما مجردیم، پدر و مادران پیر و سالخورده با داشتن خانواده های از هم پاشیده، فرزندان اسیر و آواره، بنویسند ما مجردیم! فرقه گرایی از اشرف تا آلبانی همچنان ادامه دارد.

نوید رهایی
27 بهمن 94طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  اشرف نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  جداشدگان از فرقه رجوی،  پرونده،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  فرقه گرایی، 
برچسب ها: فرقه گرایی از اشرف تا آلبانی، اشرف لیبرتی آلبانی تیرانا، فرقه رجوی، فرقه گرایی، نوید رهایی، رجوی، مجاهدین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی