نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 29 بهمن 1394
افرادی كه به هر عنوانی نمی خواهند در سازمان باقی بمانند به مدت یك هفته یا بیشتر در درون اتاق مجزایی به اسم بنگال زندانی می شوند و توسط افراد رده بالای آن قسمت شبانه مورد ضرب وشتم قرارمی گیرند و به اندازه ای مورد شكنجه قرارمی گیرند كه بایستی به تصمیمی كه برای خارج شدن ازسازمان گرفته اند صرف نظر كنند و در برابر عكس رجوی سر تعظیم فرود بیاورند و توبه كنند كه دیگر چنیین چیزی از آنها سرنزند ...
20-حقوق خانوادگی
باند مذبور اصلی ترین دشمن خود را خانواده می دانست و در همان ابتدا به طرق پیچیده و ضد انسانی ریشه آنرا خشكانید همانطور كه همه دنیا و كسانی كه جدول ضرب سیاسی را بلد هستند تراژدی انسان كشی را در این رابطه از سال 1364 تا كنون می دانند و جای توضیح بیشتر نیست.
واما بطور مثال یك خانواده كه در هر جامعه ای از اسلامیت تا لائیك و ..... به اعتبار انسجام است كه دارای حقی خدشه ناپذیر است و تمامی قانونمندی های اجتماع بر پایه همان تشكل اولیه پایه ریزی می شود این باند آنقدر ضد قانون و حق و حقوق هستند ماده اصلی كه اصول روی آن گذاشته می شود نابود كرد تا محملی نباشد كه او را مجبور به پاسخگویی كند . بله این است حقوق فشل تولیدی جانیان  .گفتم خانواده در نظر بگیرید یك خانواده چهار نفره به چه سرنوشتی می افتد.

الف- مرد خانواده به دلیل عدم قبول استراتژی غلظ ضدیت می كند و به زندان دبس(یكی از مخوف ترین زندان های عراق) می افتد و تحت شدیدترین شكنجه است.

ب-زن خانواده زیر فشار مجبور به موضع گیری علیه همسر ، و حتی وی را(همسر خود را) متهم به فساد و خیانت می كند.

ج-پسر خانواده به نقطه نا معلومی از این كره زمین اعزام و تحویل یتیم خانه ای در زیر زمین می شود كه تا سالها نوكری كرده و بعد از ده سال وقتی از او می پرسید چه شد ؟ همه اش از پوست كندن سیب زمینی و پیاز و امثالهم می گوید.

د-دختر خانواده نیز همین طور و اساسأ خواهر وبرادر دیگر همدیگر را نمی شناسند .
پدر از فراق فرزندان دق می كند و مادر نیز از تناقض كار تحمیلی كه كرده و باعث از هم پاشیدگی خانواده شده دیوانه می گردد واین خانواده نوعی هست و همه خانواده ها به همین سرنوشت مبتلا و این واقعأ شق نرمال آن بود كه بیان شد.

خیانت به خانواده های داخل و خارج از كشور:

باند رجوی در تمامی سالهای گذشته همیشه صد در صد تلاش كرده كه هیچ خانواده ای از فرزندان خود كوچكترین ردی نداشته باشد تاكتیك مورد استفاده برای پیشبرد این كارها كه در جهت نابودی این خانواده در راستای امیال خود بوده برای تمامی خانواده های داخل كشور بدون اطلاع فرزندانشان نامه های جعلی همراه عكس و پوستر سران باند با متن های تحریك كننده می فرستاد البته با آدرس های جعلی و مجهول خارج كشور در صورتیكه همه آنها افراد بدبخت در داخل سیم خاردار های پادگان های اشرف و غیره بودند . از این ترفند چند هدف ضد انسانی دنبال می شد .

الف) اغلب نامه ها چون خط ایجاد تضاد بین خانواده ها با مراجع امنیتی ایران بود طوری ارسال می شد كه 80 در صد بدست مسئولین و مراجع امنیتی ایران برسد و از این كانال وانمود شود كه فی الواقع ارتباط بین افراد و خانواده هایشان هست تا نتیجتآ ایران را تحریك به اقدام جدی در این خصوص كند و این تضاد تشدید شده و همچنان خط فعالیت جعلی از این طریق اكتیو نگه داشته شود به بهای قربانی كردن خانواده های بی اطلاع .

ب)در سرفصل هایی كه نمایندگان حقوق بشر طبق پریود جاری به ایران سفر می كردند باند مذبور از جانب همین نیروهای بی اطلاع مجددا طبق همان محور اول اقدام می كردند تا از رابطه احساسی خانواده و فرزند گمشده كه واقعا هیچ ارتباطی ندارند سوء استفاده كرده و عده ای را صرفا برای اثبات یك جرقه خشونت از جانب جمهوری اسلامی در برابر آن نمایندگان به هدف خود برسند در این رابطه وقتی عضوی به نام مهدی اهل شمال از رجوی خواست این ترفند را بازكند منجر به محكومیت فرد مربوطه و اشد مجازات شده واضافه شد خلق حق خوری كرده و خودش بایستی تاوان پس بدهد .

ج) در جلساتی كه رجوی با عموم افراد خود در مقاطعی مشخص داشت یكی از محورهای تصمیم گیری و بحث حول تعقیب و تنبیه خانواده ها و اعضاء جدا شده از این باند تبهكار در داخل و خارج از ایران بود و برای این كار ابتدا نظرسنجی تحمیلی و سمبلیك مثل همیشه انجام می شد و برای خر كردن هر كسی كه می خواست انتقادی در این زمینه بكند مشروعیتی باشد و سپس جوخه ها طبق نظرسنجی بعدی مشخص می شد و برای آنها كلاس های تخصصی در جهت چگونگی مزاحمت و اذیت و آزار ونهایتا مجبور كردن ناراضیان به سكوت گذاشته می شد و سپس اعزام می شدند وبه اشكال مختلف كه خیلی از سوژه های مورد نظر سربه نیست می كردند و خیلی ها را با فشار پشیمان می كردند وبعضی ها راهم با پول موقتی ساكت می كردند .

یك خاطره در زمینه اوج رعایت حقوق بشر در مناسبات این باند به نظرم رسید به شرح ذیل :
در یك مقطعی پادگان این فرقه مورد تهاجم موشكی و هوایی بود عده ای زندانی جنگی و عده زیادی ناراضی زندانی اند افراد خود كه در سلول بودند از مسئولین آنها خواسته بودند برای امنیت آنها فكر جان پناه و سنگر بشود طبق فتوای مسعود و مریم كسی كه جزء آنها نیست انسان و بشر محسوب نمی شود و تلاش برای امنیت آنها بر خلاف اصول تشكیلات است بطور دقیق خود من در خرداد یا تیر ماه 78 وقتی در انفرادی بودم دچار چنین موردی شدم به آنها گفتم طبق اصول حقوق بشر مرا به جای امنی منتقل كنند فردی به نام فرهاد الفت (منوچهر) معاون زندان های آنها گفت طبق این بخشنامه كتبی صادره از ستاد كل حقوق افراد در نه گفتن به رجوی دیگر معنی ندارد و ما دیگر مسئولیتی نداریم .
بارها و بارها رئیس این فرقه در نشست هایی معروف به كال كنفرانس با نمایندگی خود در كشورهای اروپایی به آنها تاكید می نمود كه در اولویت فعالیت آنها خر كردن پارلمانترها در جهت پیشبرد شكلی شعار حقوق بشر باشد و حتی در اعلام آمار امضاء پارلمانترهای اروپایی از واحد حیوانات یعنی راس نام می برد .

21-انواع زندانها و نحوه شكنجه كردن .
 مسعود رجوی قرارگاه اشرف را كه شهر مریم و پاك ترین شهر دنیا قلمداد می كند در بطن این قرارگاه زندان های مخوفی قراردارد كه روزانه پذیرای پاك ترین جوان های ناراضی از استراتژی غلط رجوی می باشد زندان ها به سه دسته ی مختلف تقسیم شده اند كه عبارتند از:
1) زندان درون یكانی
2)زندان افراد سابقه دارو تشكیلابی سازمان
3) زندان افراد رده پایین

*زندان درون یگانی:
افرادی كه به هر عنوانی نمی خواهند در سازمان باقی بمانند به مدت یك هفته یا بیشتر در درون اتاق مجزایی به اسم بنگال زندانی می شوند و توسط افراد رده بالای آن قسمت شبانه مورد ضرب وشتم قرارمی گیرند و به اندازه ای مورد شكنجه قرارمی گیرند كه بایستی به تصمیمی كه برای خارج شدن ازسازمان گرفته اند صرف نظر كنند و در برابر عكس رجوی سر تعظیم فرود بیاورند و توبه كنند كه دیگر چنیین چیزی از آنها سرنزند . شكنجه های اعمال شده عبارتند از :
      -ضربه زدن مستمر روی سر با فانوسقه نظامی
      -ضربه زدن به روی كلیه ها با چوب و صندلی
      -ضربه زدن به دماغ با مشت

* زندان افراد سابقه دار و تشكیلاتی سازمان :
این زندان به اسم زندان مركزی می باشد كه در درون محوطه ای بزرگ با سلول های انفرادی ساخته شده كه هر سلول به صورت جداگانه دور تا دور آن دیوار بلند كشیده اند و زندانی با هیچ كس رابطه ای ندارد افراد ناراضی در درون این سلول بایستی د رانتظار بازجویی به سربرند باز جوی این زندان شخصی بنام نادر رفیعی می باشد او در اتاق بازجویی افراد را به دیوار آویزان می كند و با ضربه زدن به جاهای حساس زندانی به زور از او اعتراف می گیرد و علی العموم اتهامات رابطه با زنان و دزدی اموال سازمان وسرقت مدارك طبقه بندی شده و ترویج فرهنگ جمهوری اسلامی در میان سایرین برای زندانی ثبت می كنند كه شاید با این حیله بتوانند زندانی را بترسانند و توبه كند و دوباره به مناسبات سازمان باز گردد

در داخل سلول هم زندانبانانی به اسم مرزبان و سید سادات در بندی شكنجه های خاص خودشان را روی زندانی اعمال می كنند .مثلا عدم رسیدگی بهداشت سلول و ندادن حتی قرص سردرد به زندانی و یا نصف شب با ایجاد رعب و وحشت به در ب سلول با آهن كوبیدن و ده ها موارد غیر انسانی دیگر به خاطر در هم شكستن عزم راسخ زندانی برای تن ندادن به عوام فریبی رجوی .

* زندان افراد رده پایین
این زندان هم به صورت سلول انفرادی می باشد وقتی زندانی وارد سلول می شود ابتدا تا پایان مراحل بازجویی مورد شكنجه زندان بان و بازجو قرارمی گیرد و بعد از اعلام حكم كمیسیون قضایی مسئول زندان سید سادات در بندی با دادن یك سری امتیازات به زندانی از قبیل هواخوری وفراهم كردن تلویزیون ویخچال در سلول برای زندانی او را در یك دوراهی قرار می دهند كه دوباره فریب نیرنگ های رجوی بخورد و توبه كند و به درون تشكیلات برگردد .

اینجانب كه حدود 10 سال در درون تشكیلات سازمان بودم و هر نوعی از شكنجه در درون زندان های رجوی متحمل شدم و توسط باز جوی زندان نادر رفیعی مورد شكنجه قرار گرفتم و از صبح تا ظهر به دیوار آویزان می شدم و با زور ازمن می خواست اعتراف بگیرد كه رابطه ی نامشروع بازنان سازمان داشته ام و یا مدارك طبقه بندی شده را سرقت كرده ام و به ایران فرستاده ام .

رجوی با ادعا های آزادی و جامعه بی طبقه توحیدی زندان هایی برای افراد خودش ساخته است كه دست جنایتكارانی چون هیتلر را از پشت بسته است و برایش تنها چیزی كه مهم است بقای خودش به عنوان مسئول اول بودن در فریب دادن نسلی از جوانان ایرانی اعم از زن ومرد كه او را به عنوان رهایی دهنده مردم ایران عبادت كنند امادر ماورای این همه نیرنگ ها ودورویی ها هر صدای اعتراضی را در نطفه خفه می كند و نمی گذارد كسی از او انتقادی داشته باشد و افرادی هم كه در خدمت او در زندانها به عنوان زندانبان و بازجو وشكنجه گر ورئیس دادگاه ودستیاران دادگاه افراد ناراضی را با شدید ترین وضد انسانی ترین شیوه ها مورد شكنجه قرار می دهند و برای خوش رقصی در برابر رجوی از عدالت و مساوات در زندان به اراجیفی همچون( دنیای خواهر مریم و انقلاب خواهرمریم شرك های درون افراد زندانی را می زداید و به دنیای خواهر مریم برمی گردند) اما در زندان از شكنجه و هتك حرمت چیزی به زبان نمی آورند .

آری این است دعاوی انقلابی گری رجوی خفقان ،شكنجه ، مغز شویی ، فریب ، نیرنگ و تهی كردن وجود انسانی افراد سازمان برای تداوم حیات خودش به عنوان رهبروتنهاآلترناتیودر ایران
بیدادگاه رجوی :

افراد جداشده از سازمان به اصطلاح مجاهدین خلق تحت رهبری مسعود رجوی در دادگاه های فرمایشی به بند محاكمه كشیده می شوند این دادگاه زایده یكی دیگر از كمیسیون های شورای ملی مقاومت به اسم كمیسیون قضایی می باشد ودر محتوا اخص افراد ناراضی و جداشده ازسازمان می باشد و در هر زندانی از قرارگاه اشرف این دادگاه ها وجود دارد و افرادآن تشكیل شده از :
-رئیس دادگاه : زن
-دستیاراول : زن
-دستیاردوم : مرد
-دستیارسوم : مرد
- منشی دادگاه : مرد
-وكیل مدافع : مرد

در یكی از این بیدادگاه ها كه رئیس دادگاه مرضیه بابا خانی و دستیارانش شهین و محمود قائمشهر و كاك صالح بودند در سال 78 محاكمه شدم و مدت یك سال به حبس محكوم شدم این دادگاه در دو جلسه پی در پی برگزار شد و محل آن در قرارگاه اشرف بود و قبل از دادگاه مدت 15 روز توسط بازجو نادر رفیعی بازجویی و شكنجه شدم رجوی كه منكر زندان وشكنجه بوده و خودش را از حامیان حقوق بشر و دایه آزادیخواهی می نامد زندان و شكنجه را برای افراد خودش دایر كرده كه از ریزش نیرو جلوگیری كند .

بعد از اجرای حكم دادگاه زندانی را به سلول انفرادی می برند و مثل حیوان با او رفتار می كنند و حتی از او تعهد می گیرند كه بعد از اینكه از زندان آزاد شد اگر كوچكترین اطلاعات ویا همكاری با جمهوری اسلامی بكند توسط جوخه های مرگ رجوی در هر كجا كه باشد از بین خواهد رفت و این ترس را در جلوی روی زندانی قرارمی دهند كه حتی تا پایان حبس هم شكنجه روحی بشود .

شگرد های شكنجه در زندان های رجوی بعد از اجرای حكم چند برابر می شود و واقعا زندانی در یك مرگ طاقت فرسا بسر می برد و باید در انتظار مرگ باشد .

(پایان)
انجمن نجات
29 بهمن 94

طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  پرونده،  سران فرقه رجوی، 
برچسب ها: شخصیت مسعود رجوی از نگاه جداشدگان، اشرف، زندان، شكنجه، جداشده،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی