نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

دختری در انتظار رهایی پدرش رضا علی میرزائی، اسیر فرقه رجوی


همسر رضا علی میرزائی که 35 سال تمام بخاطر فرزندانش از جان مایه گذاشته و عمر خود را بپای آنها نثار نموده ، در مورد جنایت سران سازمان مجاهدین میگوید که رضا همسر من و پدر بچه های من می باشد و این از خدا بیخبرها تا هر اندازه ای هم که ذهن او را شستشو داده باشند ، نمی توانند ذهن و فکر من و بچه هایم را مسموم نمایند و من همچنان منتظر بازگشت او هستم و برای دیدارش لحظه شماری میکنم .
هنوز هم وقتی میخواهد از پدرش صحبت کند  چشمانش پر از اشک می شود و با صدای لرزانی در مورد اوضاع او می پرسد و منتظر است تا خبر خوشی در مورد آزادی پدرش بشنود ، ولی متاسفانه سران جنایتکار سازمان مجاهدین طوری ذهن و روان رضا علی میرزائی را شستشو داده اند که سالهاست از خانواده اش دور مانده و حتی خبر ندارد که دخترش دیگر برای خودش خانمی شده و صاحب دختری زیبا .

خانم فاطمه علی میرزائی به همراه مادرش که مسعود رجوی خائن و مریم عضدانلو خونخوار ، در یک حرکت زشت و ما قبل بشری با نام انقلاب ایدئولوژیک ، خانم عباسی را از شوهرش که روزگاری تکیه گاه او بوده و پدر بچه هایش ، به دفتر انجمن نجات آمدند و در مورد وضعیت رضا علی میرزائی سئوال مینمودند که آیا او نیز جزء کسانی است که به آلبانی منتقل شده و یا هنوز در جهنم لیبرتی اسیر خودکامگی رهبران هوسباز این فرقه ضدبشری گرفتار مانده ؟

آنها سئوال مینمودند که چرا هیچ نهاد و ارگانی در دنیا وجود ندارد که به داد ما خانواده های آسیب دیده از فرقه رجوی رسیدگی کند و به ما در ملاقات عزیزانمان ، آنهم تنها به مدت 1 ساعت یاری کند ؟
چرا سران سازمان مجاهدین در جابجایی عناصر خود تبعیض قائل میشوند و پدرم رضا علی میرزائی را هنوز در بیابانی که هر لحظه میتواند مورد حمله مردم آسیب دیده از این فرقه قرار گیرد را بدون هیچ امنیتی به حال خود رها نموده اند ؟

آیا سازمانهای به اصطلاح حقوق بشری نمی دانند که ملاقات گرفتن برای یک فرد جانی در مخوفترین زندانهای دنیا نیز در سرلوحه کار آنها قرار دارد ، ولی مطلع شدن از حال و روز کسیکه 35 سال پیش توسط عده ایی از خدا بیخبر که تنها بفکر هوسبازی خود وخوشگذرانیهای خود هستند یک امر محال میباشد ؟
خانم علی میرزائی که با بغض صحبت مینمودند ، در مورد فرزند خود صحبت میکردند که گاها فقط برای چند لحظه از جلوی چشمشان که دور میشود ، دلشان هزار راه میرود و آن وقت چگونه پدری که برای فرزندانشان تمام جوانی خود را فدا نموده بودند ، اینگونه اسیر و گرفتار چنین انسان که نه بلکه شیاطین خونخواری قرار گرفته اند که هیچ احدی نمی تواند به آنها راه پیدا نموده و تنها ملاقات کوتاهی را با پدرش ترتیب دهد .

همسر رضا علی میرزائی که 35 سال تمام بخاطر فرزندانش از جان مایه گذاشته و عمر خود را بپای آنها نثار نموده ، در مورد جنایت سران سازمان مجاهدین میگوید که رضا همسر من و پدر بچه های من می باشد و این از خدا بیخبرها تا هر اندازه ای هم که ذهن او را شستشو داده باشند ، نمی توانند ذهن و فکر من و بچه هایم را مسموم نمایند و من همچنان منتظر بازگشت او هستم و برای دیدارش لحظه شماری میکنم .
خانواده رضا علی میرزائی که یکی از نجیب ترین خانواده ها می باشند ، با حضور خودشان در محل دفتر انجمن نجات خواهان رسیدگی به شکایات آنها از سران فرقه رجوی میباشند تا بتوانند از طریق ارگانهای بین المللی و تمامی سازمانهایی که در این راه مرتبط میباشند ، به این خانواده و تمامی خانواده های چشم انتظار دیگر یاری رسانند .

منبع: انجمن نجات مرکز گلستان
................................................
نوید رهایی
29 بهمن 1394
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  تهران،  نوید نیوز،  استان ها،  لیبرت نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: دختری در انتظار رهایی پدرش رضا علی میرزائی، اسیر فرقه رجوی، فاطمه علی میرزائی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی