نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 4 اسفند 1394
ای مردک، چقدر از جوانان این خاک را فدای خواسته ها ی بناحق خود کردی؟ یا می فهمی که اشتباه کرده ای و نمی خواهی اعتراف کنی یا واقعا نمی فهمی و کودن هستی و یا نه، حس قدرت تو را گرفته بود و یا نه واقعا مامور و مزدور بودی!!! و هستی.


ای خیانتکار، فکر نمی کنم کسی در دنیا جز افراد عقب مانده و از همه جا رانده شده و از سیاست کنار گذاشته شده تو را بعنوان یک انسان واقعی قبول داشته باشند.
ای رجوی، روی سخنم با توست، سی و هفت سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران گذشت. یعنی سی و هفت سال از عمر مفید یک انسان، و رو سیاهی همچنان برای تو و حامی تو  باقیست، تویی که از همان اول انقلاب دم از سرنگونی حکومت اسلامی ایران می زدی.

اکنون این سوال را از تو دارم، تویی که خود را بعنوان پیامبر کذاب برای پیروانت جا زده ای، تویی که خود را سیاستمدار و سیاستگذار تمام عیار می دانی، از ابتدای تاریخ دنیا در کجای این کره خاکی خوانده ای که انقلاب عظیمی مانند انقلاب ایران اتفاق افتاده و بلافاصله بعد از سه سال در حالیکه ایران درگیر یک جنگ تمام عیار با صدام ملعون که از حمایت های شرق و غرب و مرتجعین عرب برخوردار بود از طرف تو شعار سرنگونی در عرض 6 ماه مواجه شده باشد، آن هم انقلاب مردم ایران که بعد از سالها مبارزه وسختی با رژیم شاه و ایادی امریکایی و اسراییلیش چه خونها و جوانهایی را به پایش نثار نکردند و چگونه ممکن است به آن آسانی که تو فکر میکردی آن را از دست بدهند، جز اینکه انسان ناقص الخلقه ای چون تو بیاید و ادعا کند این انقلاب و حکومت مردمی و اسلامی نیست باید بعد از گذشت سه سال ساقط شود.

اقدام برای سرنگونی یک حکومتی اسلامی و مردمی چون ایران دیوانگی محض بود و بس. و برخواسته از ذهن فردی روانی چون تو می تواند باشد.من که آن موقع بیست سال بیشتر نداشتم به حال تو و پیروانت افسوس خوردم زیرا کسی که خود را رهبر و لیدر سازمانی چون تو میداند آنقدر می داند و میفهمد که فاصله انقلابات اینقدر کم نیست .
 ای مردک، چقدر از جوانان این خاک را فدای خواسته ها ی بناحق خود کردی؟ یا می فهمی که اشتباه کرده ای و نمی خواهی اعتراف کنی یا واقعا نمی فهمی و کودن هستی و یا نه، حس قدرت تو را گرفته بود و یا نه واقعا مامور و مزدور بودی!!! و هستی  که آنوقت باید برای اسرایت هزاران افسوس خورد .
از نوشته ها و مقاله هایت در سایتهای کذایی ات معلوم است که به خط پایان رسیده ای و دیگر حرفی برای گفتن نداری این یعنی اعتراف به شکست ، اعتراف به انحرافی که رفته ای و هزاران جوان این کشور را به دنبال خودخواهی ها و اهداف پلیدت کشانده و نابودشان کرده ای .
ای خیانتکار، فکر نمی کنم کسی در دنیا جز افراد عقب مانده و از همه جا رانده شده و از سیاست کنار گذاشته شده تو را بعنوان یک انسان واقعی قبول داشته باشند. یادم نرفته است که چه خانواده ها را تو عزادار نکردی وچه خانواده هایی را در فراق عزیزانشان نگذاشتی و از هم نپاشاندی وچه جنایت ها و خیانت هایی که در حق این مردم بیگناه نکردی.که نفرین همه ما همیشه دنبال تو بوده و خواهد بود تا زمانی که خدا صدایمان را بشنود و جوابمان را بدهد. انشالله   

زهرا کریمی
4 اسفند 1394

منبع: انجمن نجات مرکز خراسان رضوی
سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  زنان،  لیبرت نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: پیام خواهری دلتنگ، خطاب به رجوی خائن، زهرا کریمی، نوید رهایی، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی