نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 5 اسفند 1394
خانواده های اسیران با جمع بندی وکسب تجارب گذشته عزم خود را جزم کرده اند و پرتوان تر از گذشته پای دراین راه گذاشته اند. رجوی روزی حضور خانواده ها در اطراف اسارتگاههای خود را ابلهانه به کوه برفی تشبیه کرده بود که بعد ازمدتی ذوب وآب می شود به راستی که چه تحلیل و تصور باطل و احمقانه ای ...

می آییم تا فریاد تظلم خواهی سر دهیم تا به حق مشروع خود که همانا ملاقات ولو چند دقیقه با عزیزانمان هست برسیم و از این کار خسته نخواهیم شد.

 2016/02/23 by Iran Interlink
اعزام خانواده های یزدی به امید دیدار با اسیران مقابل کمپ لیبرتی (+ برخی اسامی)

موج فرار اعضای اسیر و وضعیت شکننده تشکیلات رجوی که درنهایت به فروپاشی محتوم آن راه می برد نشانه کوچکی ازتوان وعزم اراده خانواده های چشم انتظار برای نجات عزیزان اسیرشان می باشد. اکنون وقت آن رسیده که سازمان ملل و در راس آن آقای دبیرکل و دیگر سازمانهای مدعی حقوق بشر بدون درنظر گرفتن ملاحظات و منافع سیاسی به ندای وجدان خویش گوش …


اعزام خانواده های یزدی به امید دیدار با اسیران مقابل کمپ لیبرتی

روز دوشنبه ۳ اسفند ۹۴ تعدادی از خانواده های چشم انتظار اعضای دربند و گرفتار فرقه رجوی به امید دیدار با اسیران و عزیزان عازم کمپ لیبرتی شدند .

اعزام خانواده های اسیران دربند به کمپ لیبرتی و بیخ گوش رجوی درشرایطی صورت می گیرد که تلاش و فعالیت آنها برای رهایی عزیزان اسیرشان شکل و انسجام تازه ای بخود گرفته است.

خانواده های اسیران با جمع بندی وکسب تجارب گذشته عزم خود را جزم کرده اند و پرتوان تر از گذشته پای دراین راه گذاشته اند.

رجوی روزی حضور خانواده ها در اطراف اسارتگاههای خود را ابلهانه به کوه برفی تشبیه کرده بود که بعد ازمدتی ذوب وآب می شود به راستی که چه تحلیل و تصور باطل و احمقانه ای .

حال بایستی تاثیر حضور خانواده ها را هر روز به رجوی گوش زد کرد که دیدی آنچه را آبرو و ناموس خود خوانده بودی چگونه با حضور همین کوههای پر صلابت نه برفی باعث متلاشی شدن آن شدند وتلاش روزافزون وحضورگسترده آنها درمقابل اسارتگاه اشرف که درنهایت به عقب نشینی مفتضحانه رجوی ازشعارهای استراتژیکی اش منجرشد و واقعیت توانمندی خانواده ها را به رخ کشید.

موج فرار اعضای اسیر و وضعیت شکننده تشکیلات رجوی که درنهایت به فروپاشی محتوم آن راه می برد نشانه کوچکی ازتوان وعزم اراده خانواده های چشم انتظار برای نجات عزیزان اسیرشان می باشد.

اکنون وقت آن رسیده که سازمان ملل و در راس آن آقای دبیرکل و دیگر سازمانهای مدعی حقوق بشر بدون درنظر گرفتن ملاحظات و منافع سیاسی به ندای وجدان خویش گوش فرا دهند. فریادها وآه و فغان خانواده ها ازپشت دیوارهای لیبرتی آنها را به کمک می طلبد.
لطفا به فریادهای آنها و ندای وجدان خود گوش بسپارید .

انجمن نجات، مرکز یزد، بیست و سوم فوریه ۲۰۱۶به بهانه اعزام خانواده های یزدی به لیبرتی


ما می آییم پر توان تر از قبل

ما می آییم پر توان تر از قبل ، با عزمی راسخ وخستگی ناپذیر، می آییم برای احقاق حق انکار ناپذیر مان، ما می آییم برای دیدار ، برای ملاقات با عزیزانمان.

ما می اییم تا همراه با فریاد های مادران پیر و پدران سالخورده به گوش عزیزانمان که در اسارتگاه ذهن و جسم رجوی اسیر گشته اند برسانیم که ما شما را تحت هیچ شرایطی تنها نخواهیم گذاشت وتا گرفتن نتیجه از پای نخواهیم نشست .

ما همان هایی هستیم که با وجود سختی ها و ناملایمات ، با آمدن های مکرر خود به پادگان اشرف که ناموس و آبروی رجوی بود ، آنرا به باد دادیم وموجبات برچیده شده و اضمحلال وفروپاشی اسارتگاه اشرف شدیم .

به رغم کارشکنیهای متعدد رجوی برای ملاقات اسیران دربند با خانواده هایشان در مراجعات قبلی خانواده ها ،این بار نیز مثل دفعات قبل با عزمی راسخ برای دیدار با عزیزان خود سختی راه را با شیرینی دیدار با عزیزان خویش هموار می کنیم .

ما خانواده ها با حضور مداوم خویش درمقابل اشرف به تیری در گلو وخاری در چشم رجوی تبدیل شدیم وهمین حضور ما طومار اشرفی که قرار بود از جا نجنبد درهم پیچید.

می آییم تا فریاد تظلم خواهی سر دهیم تا به حق مشروع خود که همانا ملاقات ولو چند دقیقه با عزیزانمان هست برسیم واز این کار خسته نخواهیم شد.

این را هم به خوبی می دانیم که رجویها همچون گذشته درفرار از خواسته به حق خانواده ها ما را آماج تهمت و افترا قرارخواهد داد و مزدور واطلاعاتی !! قلمداد خواهند کرد ولی دیگر گوش فلک از اینگونه اباطیل وخزعبلات پر شده وخریداری ندارد.

والسلام

ربابه رضوی زاده بهابادی خواهر سید حسین رضوی زاده بهابادی
محمد سلطانی گردفرامرزی پدر طاهره سلطانی گردفرامرزی
محمد علی سلطانی گردفرامرزی برادر طاهره سلطانی گردفرامرزی
ربابه کربلایی صباغ خواهر علیرضا کربلایی صباغ
محمد دهقانی زاده از خانواده علیرضا کربلایی صباغ
عباس صادقی مقدم برادر احمد زارچی
معصومه کریمی زارچی از خانواده احمد زارچی
صدیقه مسیح خواهر طیبه مسیح
کاظم بهشتی زاده از خانواده طیبه مسیح
حیدر زارع زاده بغداد آبادی از خانواده محمد زارع زاده بغداد آبادی
مژگان قانع هاشم آبادی از خانواده محمد زارع زاده بغدادآبادیطبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  تهران،  خانواده،  استان ها،  نوید نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  لیبرت نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)، 
برچسب ها: اعزام خانواده های یزدی به مقابل کمپ لیبرتی، لیبرتی، خانواده، ملاقات، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی