نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

اولا مریم رجوی احتمالاً بعد از کلی تحقیق و تفحص راه حل مقابله با خشک شدن دریاچه ارومیه را بر اندازی نظام ایران دانسته که البته زیاد هم نمی توان به ایشان خرده گرفت زیرا که کلاً ایشان برای تمامی مشکلات موجود در کل دنیا فقط همین یک راه را بلد است و لاغیر!

                                             

 

کریم بابایی یک‌شنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۰ / ۰۶ شوال ۱۴۳۲ / ۰۴ سپتامبر ۲۰۱۱
مریم قجر عضدانلو و شاید مریم ابریشمچی ویا مریم رجوی و یا هر اسمی که دارد! پیرو تمامی پیام های صوتی و متنی و تصویری و ... که بعد از انتصاب به عنوان همسر برگزیده مسعود خان رجوی صادر کرده که البته خواننده ای غیر از خودش ،مسعود و بچه های محصور در اشرف (که بعد از ۳۰ سال حالا خودشان بهتر از خود مریم می توانند از این پیام ها تولید کنند) ندارد. به تازگی اقدام به تولید پیامی نموده و طبق معمول به رسالت خود نیز پایبند بوده و تمام مردم ایران و شاید همه مردم جهان را مخطاب رهنمود هایش قرار داده است!

جوابیه ای تهیه کردم که لااقل خانم رجوی بداند غیر از خودش و نام بردگان در بالا خوانندگان خیلی بیکار دیگری هم بر این افاضات پیدا می شود!

در این پیام مریم رجوی که به مناسبت اعتراضات صورت گرفته در ارومیه به مسئولان شهرستان و نهایتاً استان آذربایجان غربی در خصوص خشک شدن دریاچه ارومیه صادر شده، بر خلاف دفعات پیش که هر گونه اعتراض، تجمع و صف نانوایی را یک حرکت ملی و به خاطر اشرف و اشرفیان قلمداد می کرد، دلیل اصلی این اعتراض را عنوان نموده است که البته اول از همه به خاطر این همه صداقت و راستگویی باید به ایشان تبریک گفت!

اما فقط همین یک خط از پیام ایشان قابل انتقاد نیست و به مابقی پیام نیز انتقاداتی وارد است که جهت استحضار شان عرض می کنم:

اولا مریم رجوی احتمالاً بعد از کلی تحقیق و تفحص راه حل مقابله با خشک شدن دریاچه ارومیه را بر اندازی نظام ایران دانسته که البته زیاد هم نمی توان به ایشان خرده گرفت زیرا که کلاً ایشان برای تمامی مشکلات موجود در کل دنیا فقط همین یک راه را بلد است و لاغیر! و البته جای شکرش باقی است که ایشان از غرایض سازمانی خود استفاده نکرده و پیشنهاد قیام مسلحانه و تکرار وقایع سال ۶۰ را به عشق دریاچه ارومیه مطرح نکرده است وگرنه معلوم نبود چه بر سر این مملکت می آمد!

دوم اینکه از آنجایی که تعداد معترضین در ارومیه کم بودند و هم اینکه جمعیت معترض این شهر دنبال براندازی نبودند و اگر هم بودند یارای به سرانجام رساندن پیشنهاد ایشان را نداشتند از کل مردم ایران برای این حرکت دعوت کرده که باید همینجا به مریم رجوی عرض کنیم پیشنهادتان از پایه غلط است زیرا مردم دیگر استانها دریاچه ندارند که به خاطرش قیام کنند یا باید از خیر این راه حل گذشت یا اینکه اول برای تک تک استانها دریاچه ایجاد کنیم بعد در یک اقدام انقلابی برای خشکاندن آن تلاش کنیم و در نهایت با الهام از پیام شما براندازی کنیم!

در بخش دیگری هم از پیام ایشان به انقلاب های منطقه اشاره شده و آنها را الگویی برای مردم ایران معرفی کرده است که البته ما را به شک انداخت که شاید انقلاب های صورت گرفته در تونس و مصر و لیبی حاصل پیام های روشنگرانه ایشان است ولی هرچه در منابع و اخبار موجود گشتیم اثری از یک گروهک تروریستی در روند به ثمر رسی انقلاب های منطقه نیافتیم که نیافتیم!
طبقه بندی: سران فرقه رجوی،  دیدگاه،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: مزیم قجر، دریاچه ارومیه، ایران،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی