نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

من زهرا معینی هستم شهروند کشور آلمان که سالها در عراق با فرقۀ رجوی در قرارگاه اشرف کار میکردم و یا بهتر است بگویم در آنجا اسیر بودم زیرا حق هیچگونه ارتباط با دنیای بیرون از آن قرارگاه را نداشتیم و به دستور مسعود رجوی و مریم رجوی تمام افرادیکه متاهل بودند میبایست که از همسرانشان جدا میشدند. این طلاقها فقط برای افراد متاهل نبود بلکه برای افراد مجرد هم ..

www-zanan-iran.de


خانم زهرا معینی،زنان ایران، آلمان، 25.02.2016


خانم زهرا معینی،زنان ایران، آلمان

با سلام و تقدیم احترام


عالیجناب ادی راما نخست وزیر کشور آلبانی؛


من زهرا معینی هستم شهروند کشور آلمان که سالها در عراق با فرقۀ رجوی در قرارگاه اشرف کار میکردم و یا بهتر است بگویم در آنجا اسیر بودم زیرا حق هیچگونه ارتباط با دنیای بیرون از آن قرارگاه را نداشتیم و به دستور مسعود رجوی و مریم رجوی تمام افرادیکه متاهل بودند میبایست که از همسرانشان جدا میشدند. این طلاقها فقط برای افراد متاهل نبود بلکه برای افراد مجرد هم بود به این معنی که آنها هم باید همسر ذهنی خودشان را در آرزویشان طلاق بدهند.


بعداز آن طلاقها، به کسانیکه فرزند داشتند دستور دادند که باید بچه هایشان را بفرستند بروند یا به خارج و یا به ایران البته تعدادی از این بچه‌ها را به کشورهای اروپایی و آمریکایی فرستادند و تحت انجمن‌های پوششی به بهانۀ نگهداری آنان ازدولت مردان و برخی افراد خیر آن کشورها پول میگرفتند وبه خزانه رجوی وبرای خرید سلاح می فرستادند.در سال 1992 که من در تیم حفاظتی مریم رجوی بودم همراه تقریباً 450 نفر با خانم مریم رجوی از عراق خارج شدم و به کشور فرانسه وارد شدیم و بعد از آن من را به کشور آلمان آوردند چونکه مجروح بودم به من میگفتند که باید برای کار بروم بیرون و از مردم پول بگیرم و اینکه مردم اروپا هیچ عقلی ندارند و عقل آن‌ها در چشمهایشان است.
دائماً به ما میگفتند که نباید حرفی بزنیم. تا اینکه شاهد بودم تعدادی از بچه‌های کوچک در متروها بدون سرپرست رها شدند و یا شنیدم که در کالیفرنیای آمریکا هوداران فرقۀ رجوی به تعدادی از این بچه‌ها تجاوز کردند البته اون افراد دستگیر شدند اما با هماهنگی فرقۀ رجوی آن افراد که برای مرخصی آمده بودند از آن ایالت فرار کردند و از طریق خلیج مکزیک به خارج از آمریکا رفتند.


زمانیکه من در آلمان پی به دورغگوییها ودوروییها و کلاه برداریهای این فرقه پی بردم و فهمیدم که این فرقه به تنها چیزیکه فکر نمیکند جان افراد اسیر در عراق می باشد و این فرقه دشمن سر سخت خانواده ها است از آن فرقه فرار کردم و تمام مشاهدات خودم را به اطلاع دولت آلمان رساندم.


عالیجناب


طبق آخرین اخبار از داخل مقر مریم رجوی دراورسورواز فرانسه مریم رجوی با تعدادی از سران فرقه اش که دست در خون جوانان و مردم ایران با همدستی دیکتاتور عراق و کشتار مردم کرد عراق در جنگ اول خلیج فارس در سال  1990 دارند می خواهد به کشور شما سفر کند.


این سفر در حالی است که خود شما در این مدت شاهد بودید که آنان کشور شما را هم برای آن‌ها یک زندانی مثل قرارگاه اشرف و لیبرتی در عراق درست کردند و حق هر گونه ارتباط آزاد را از افراد گرفته اند.


هنوز تعدادی از افراد خانوادۀ من در لیبرتی عراق اسیر هستند. از شما و دولت شما که میزبان این افراد اسیر هستید خواهش میکنم از آمدن سران تروریست این فرقۀ  به کشور خودتان جلوگیری کنید. همانطوریکه میدانید این روزها بعد از توافق هسته ای 5+1 با دولت ایران فرقۀ تروریستی رجوی که در جامعۀ ایران هیچ جایگاهی و پایگاهی نداشته و ندارد در خاک فرانسه توسط  دولت این کشور بعد از کشتار مردم فرانسه در 13 نوامبر 2015 فعالیتش محدود شده  و اجازه برگزاری اینگونه تبلبغات را به آنها را نمی دهند و تمام کسانیکه در شوهای آن‌ها شرکت میکنند پناهندگان سوریه ،افریقا ، افغانستان و..هستند که آن‌ها را برای چند ساعت میخرند.


همانطوریکه میدانید تنها کشور شما ست که هنوز وارد اتحادیه اروپا نشده و تنها کشوری است که در آنجا قاچاقچیان آزادانه به کار مشغول هستند و اینطور که به ما گزارش شده فرقۀ رجوی با این افراد لابی گری کرده و با دادن وعدهای دورغین تلاش برای گرفتن ویزا برای خانم رجوی و همراهان او می کند.


دولتهای اروپایی فعالیتهای این فرقه در خاک خودشان را محدود کرده و به مریم رجوی اجازۀ ورود به کشورهایشان را نمی دهند و دولتهای آمریکا و کانادا هم برای مریم رجوی ویزا صادر نکردند.


همانطوریکه می دانید فرقۀ رجوی با ثروتهایی که از صدام حسین دیکتاتور وقت عراق گرفته و با پولهایی که در کشور شما خرج میکند با خرید تعدادی از افراد در دولت شما سعی در برهم زدن و بی ثبات کردن کشور شما را دارد و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمیکند تا کشور شما را هم مثل عراق عرصۀ دخالتهای تروریستی و فرقه ای خود بکند.

 به
گفتۀ خبرگزاریها آقای جان کری وزیر خارجۀ آمریکا در سفر به کشور شما گفته که هدف از این سفر ترغیب رهبران این کشور برای مبارزه بیشتر با فساد می باشد و از مقامات شما  خواسته برای تسهیل روند الحاق این کشور به اتحادیه اروپا به روند مبارزه با فساد اداری و مالی خود شتاب بیشتری بدهد.


آقای نخست وزیر؛


اجازه ندهید کشور شما مثل کشور عراق محلی برای تاخت وتاز فرقۀ تروریستی رجوی شده و صلح و آرامش از مردم کشورتان گرفته شود.


در این مورد و برای اثبات سخنانم و مشاهداتم و بیان تجارب سالیانم با این فرقه حاضر هستم در هر دادگاهی که شما بخواهید حضور یافته وشهادت بدهم.


با سپاس از شما

زهرا معینی - آلمان

بیست و چهارم فوریه 2016
 طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  نوید نیوز،  جداشدگان از فرقه رجوی،  خانم زهرا معینی،  آلمان،  زنان،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: زهرا معینی، نامه‌ سرگشاده خانم زهرا معینی به نخست وزیر کشور آلبانی، انجمن زنان ا یران،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی