نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

آن روزها نه انتخاباتی صورت می گرفت و نه رای و نظری در كار بود. مریم قجر عضدانلو یك شبه با تك رای شوهر شیادش مسعود رجوی به عنوان رئیس جمهوری سیارو مادام العمر خانواده اش منتصب شد! از طرفی بازار مسئول اول شدن سازمان مجاهدین داغ و هر سال به این و آن تعارف می شد و دست به دست می چرخید.

انتخابات
در فرقه رجوی انتخاب ممنوع و انتصاب معمول است

رجوی، رهبر خود انتصابی مجاهدین و شورا، فرمانده آموزش نظامی ندیده ارتش آرام بخش سابق و عنصر نامطلوب و مخربی كه به هیچ قاعده و قانون اجتماعی و بین المللی پایبند نبوده و نیست، به محض خروج از زندان شاه، به بیماری قدرت طلبی و تاج و تخت خواهی مبتلا گشت.
رجوی، قدرت طلبی پیشه كرد، از شلوغی اوضاع و آشفتگی بازار حداكثر سوء استفاده را كرد تا بر اریكه خیانت و كرسی جنایت مجاهدین خلق نشیند. هواداران و همراهانش بی تجربه و ساده لوح بودند. همین باعث شد تا رجوی با حذف فیزیكی و به كشتن دادن مهره های همراه (از موسی تا عیسی و دیگر شركاء) زمینه را برای غصب و مصادره ریاست و رهبری مجاهدین فراهم كند.

آن روزها نه انتخاباتی صورت می گرفت و نه رای و نظری در كار بود. مریم قجر عضدانلو یك شبه با تك رای شوهر شیادش مسعود رجوی به عنوان رئیس جمهوری سیارو مادام العمر خانواده اش منتصب شد! از طرفی بازار مسئول اول شدن سازمان مجاهدین داغ و هر سال به این و آن تعارف می شد و دست به دست می چرخید.
در فرقه تروریستی رجوی، نه انتخاب مرسوم بود و نه انتخاباتی شكل گرفته بود. چتر دیكتاتوری محض بر سر فراریان مجاهدین و شورا سنگینی می كرد، هرگونه انتقاد و اعتراض به بی عدالتی های درون تشكیلاتی ممنوع بود، مجازاتی در حد اخراج و مرگ به دنبال داشت.

رجوی، رهبری مجاهدین و ریاست شورا تا فرماندهی كل ارتش تروریستی موسوم به آزادیبخش را كه زیر مجموعه و پاره تن ارتش بعثی عراق بود، به خود اختصاص داده بود. پست ریاست جمهوری مریم قجر عضدانلو نیز حاصل ذهن انحصارطلب و زنباره رجوی بود تا زمینه انتقال قدرت از مردان به زنان را فراهم كند.

در فرقه رجوی، افراد و اعضاء حق انتخاب ندارند. انتخابات آزاد وجود ندارد. انتصاب و عزل و نصب های پراكنده، رایج و معمول است. رجوی با راه اندازی انقلاب ایدئولوژیك ‌و طلاق اجباری، مردان را از فرماندهی و مدیریت عزل كرد و زنان را بر جایشان نشاند! چون خفقان و سركوب مردان، ضامن بقای رهبری رجوی و فرقه است.
از طرفی همین رجوی با شرح و وصف نامتعارفش، سنگ حقوق بشر، آزادی، انتخابات آزاد، دموكراسی، برابری زن و مرد و ... را به سینه میزند! عجیب است! «رطب خورده، منع رطب می كند!» دیكتاتور، حقوقدان شده است! زنجیر و زندان ساز دوران از آزادی سخن می گوید! ضحاك ماردوش اشرف و لیبرتی منجی نوع بشر شده است!
دروغ گفتن و فریبكاری هم حد و مرزی دارد، رجوی كلیه مرز و معیارها را زیر پا گذاشته است، چنین ناقض حقوق بشری، صلاحیت دخالت در امور اجتماعی مردم از جمله انتخابات مردم ایران را ندارد.
رجوی، وقتی می بیند مردم ایران به او توجهی نمی كنند، كسی برایش تره هم خرد نمی كند، طرح و ترفندهایش خریدار و هواداری ندارند، چاره ای ندارد جز اینكه هیزم بیار كفتار پیر (انگلیس)، آتش بیار (آمریكا و سیا)، مزدور و عمله صهیونیسم شود، به بی بی سی بوق تبلیغاتی فتنه گران گوش فرا دهد و به انتظار ناآرامی اوضاع و ایجاد تضاد و درگیری احتمالی نشیند. فرقه ایران ستیز رجوی، سالهاست كه كاری از دستش ساخته نیست، طبق عادت معمول به انتظار همسایه نشسته است. در حضیض ذلت، غرق در باتلاق نكبت، خواب رسیدن به قدرت را می بیند.
دخالت رجوی در انتخاباتی كه مربوط به مردم و ملت ایران است، بیجا، ناروا، فضولی در كار دیگران، اتلاف وقت و انرژی، همسویی با بیگانگان و ایران ستیزی آشكار است.
از فقدیم گفته اند: «چراغی كه به خانه رواست، به مسجد حرام است» رجوی باید به فكر راه و چاره ای برای حل مشكل و معضل ساكنان لیبرتی و اخراجی های مستقر در آلبانی تا اوضاع قمر در عقرب اور سور اواز پاریس باشد. عواقب و عوارض ناشی از برجام را جدی بگیرد. وجه المعامله شده پایگاه مریم در فرانسه بعید نیست. طناب برجام نشان بد جوری دور گلوی مسعود و مریم پیچیده شده است، حلقه محاصره هر روز تنگ و تنگ تر می شود، برای رجوی، هیچ سوراخ موشی در آسیا تا اروپا و آمریكا، جای امنی نیست. گرگ بی دندان مجاهدین در قفس 1 + 5 گرفتار است.
انتخابات ایران با مهندسی مجرب و مردم پسندی، مسیر و راه طبیعی خودش را طی می كند. بیچاره بیگانه پرستانی كه از شاخی به شاخ دگر می پرند، عنان عقل از دست داده و دنباله رو اصحاب اجنبی شده اند.

نوید رهایی
8 اسفند 94نوید رهاییطبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  پرونده، 
برچسب ها: در فرقه رجوی انتخاب ممنوع و انتصاب معمول است، انتخابات، فرقه رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی