نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 8 اسفند 1394
جیره خواران اجنبی، غرق در بحران و بن بست، عاجز از انتقال دو هزار برده گرفتار در لیبرتی، پا را از گلیم عاریه ای فراتر گذاشته، به فكر دخالت و كارشكنی در انتخابات مردم ایرانند.

از تهدید نظامی تا تحریم انتخاباتی

رجوی خادم آل سقوط، در صف اول مزدوران، زوزه تحریم انتخابات می كشد. شیپور حمله و هجوم به ایران را می زند. خلیج همیشه فارس را به مشتی دینار و دلار عربی می فروشد. وعده سرنگونی می دهد. چه فكر و خیال باطلی! آل و عوامل ترور هنوز از قدرت رقیب و عزم و اراده این مردم قدر قدرت بی خبرند.

از تهدید نظامی تا تحریم انتخاباتی

رجوی، پیر تروریست ورشكسته به مزدوری آمریكا مفتخر است و امیدوار، با جنگ طلبان همصدا شده، دستگاه تبلیغاتی اش را با ساز بی بی فتنه (BBC) كوك كرده، منتظر جرقه، آشوبی دیگر است. تروریست افسار بریده، اصل و نصب فراموش كرده، چون فراریان خودفروخته آلت و ابزار بیگانگان و دشمنان مردم ایران شده است.
كاسه لیس صهیونیسم، جاسوس و جیره خوار انگلیس، مدافع مكار خلق و مزاحم مردم دهر، با تشدید كینه حیوانی، باز هذیان می گوید و آب به آسیاب دشمنان مردم ایران می ریزد.
این روزها فصل انتخابات نمایندگان مجلس است، شهر و روستا پر از جنب و جوش و سرشار از شور و شوق سیاسی، رقابت برای انتخاب نماینده ای اصلح و شایسته.
از آنسوی مرزها، فراریان خسته، خسته و درمانده از چند دهه مردم گریزی و ایران ستیزی، میمون وار به دستگاههای تبلیغاتی دشمنان آویخته اند، به سمپاشی و بمباران تبلیغاتی مشغولند، با شقاوت، تیرهای تحرم را در تاریكی پرتاب می كنند. آرام و قرار ندارند، تا شاید به زعم باطلشان، اهداف بیگانگان از كودك كشان صهیونیسم تا فتنه انگیزان انگلیس را عملی و مسیر قانونی انتخابات را به انحراف و شكست كشانند.

رجوی خادم آل سقوط، در صف اول مزدوران، زوزه تحریم انتخابات می كشد. شیپور حمله و هجوم به ایران را می زند. خلیج همیشه فارس را به مشتی دینار و دلار عربی می فروشد. وعده سرنگونی می دهد. چه فكر و خیال باطلی! آل و عوامل ترور هنوز از قدرت رقیب و عزم و اراده این مردم قدر قدرت بی خبرند.

جیره خواران اجنبی، غرق در بحران و بن بست، عاجز از انتقال دو هزار برده گرفتار در لیبرتی، پا را از گلیم عاریه ای فراتر گذاشته، به فكر دخالت و كارشكنی در انتخابات مردم ایرانند.
کسی تحریم می کند که در بین مردم و کشورش پایگاه مردمی و اجتماعی داشته باشد.
رجوی، حتی برای برپایی یك شوی تبلیغاتی با مشكل هوادار و شركت كننده مواجه است، مجبور می شود به سیاهی لشكر اجاره ای و حامیان كرایه ای (افریقایی، افغانی و امریكایی) روی آورد! با این اوصاف وخیم چطور به خود اجازه می دهد تا در امور مردم یك كشور دخالت كند؟

اگر رجوی در بین مردم ایران محبوبیت یا حداقل پایگاه اجتماعی و مردمی دارد، یك تظاهرات پنج نفری خیابانی، ولو كوچه ای به اسم سازمان مجاهدین راه بیندازد، بعد ادعای تحریم انتخابات و سرنگونی زودهنگام را بنماید. 37 سال تحریم انتخابات برای سرنگونی كافی است.

هیچ آدم عاقلی، دوبار در یك چاه نمی افتد، ولی سماجت و حماقت رجوی باعث شده كه خودش بعلاوه هزاران مرد و زن بیچاره را به خاك سیاه و چاه بلا كشاند، باز هم دست بردار نیست! از رو نمی رود. هزار بار بدتر و بدكردارتر از او، مریم قجر عضدانلوی معلوم الحال و زشت رفتار است. همان پیر عجوه ای كه پیش غذا و دسر هر بازنشسته زهوار در رفته ی فرنگ است. در دستش شیپور جنگ و بر لبش ورد و جفنگ است.

این جماعت، قسم خورده اند كه جز خیانت به ایران، قدم راستی برندارند. از جاسوسی خسته نمی شوند. آلت ابزار آمریكا، اسراییل و بلندگوی بی بی سی شده اند. گاهی حسابی قاطی و بهم می ریزند.

در فرقه رجوی، خیالبافی های پوچ، آرزوهای واهی و دست نیافتنی، وعده و وعیدهای دروغ، سراب سرنگونی، فتح تهران، دل بستن به تحریم، امیدواری به حمله نظامی و اشغال بی دردسر ایران، جلوس رجوی بر تاج و تخت قدرت و ... به مرز بیماری و جنون رسیده اند. بهتر است سران منحرف و خاطی مجاهدین به خود و دیگران زحمت ندهند. مگر رجوی چند دهه شكست و زبونی را از یاد برده است كه درشت می گوید و خواب پنبه دانه ای می بیند!
نوید رهایی

8 اسفند 94
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  جداشدگان از فرقه رجوی،  لیبرت نیوز،  پرونده،  خیانت ،  ایران ستیزی، 
برچسب ها: رجوی خادم آل سقوط، از تهدید نظامی تا تحریم انتخاباتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی