نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

اعضا‌‌‌‌‌‌‌‌ی سازمان با پارک تانکر آب و چندین دستگاه مینی بوس در جلو خیابان ورودی کمپ و نصب پلاکارد های مختلف مانع دید خانواده ها شدند.مسئولین فرقه رجوی در جلو درب ورودی کمپ لیبرتی خیابان ۱۰۰ به عربی با نیروهای نظامی محافظ درب ورودی مشاجره داشتند و خواستار عقب راندن خانواده ها می شدند.نمایندگان خانواده ها سوال میکنند که آیا لیبرتی کمپ پناهندگان است؟ آنها جواب می دهند خیر، لیبرتی به عنوان کمپ ترانزیت می باشد ...

نوید رهایی، خانواده، لیبرتی
 گزارش حضور خانواده ها در جلوی اسارتگاه لیبرتی در چند روز گذشته

منبع: انجمن نجات مرکز فارس
دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴


خانواده ها طبق معمول ساعت ۸ صبح بعد از صرف صبحانه آماده اعزام به جلوی لیبرتی شدند. با هماهنگی لازم خانواده ها در ضلعی از پادگان لیبرتی حضور یافتند که محل اسکان زنان بود و سازمان آمادگی حضور خانواده ها را در آن جا نداشت با حضور خانواده ها از استانهای تهران ٬ فارس ٬ کرمانشاه ٬ یزد ٬ گیلان ٬ خوزستان ٬ سیستان و بلوجستان ٬ مازندران اعضا‌‌‌‌‌‌‌‌ی سازمان با پارک تانکر آب و چندین دستگاه مینی بوس در جلو خیابان ورودی کمپ و نصب پلاکارد های مختلف مانع دید خانواده ها شدند ، کار خانواده ها امروز بسیار هماهنگ و خوب بود تا جایی که اعضای فرقه رجوی مجبور شدند که پارچه ها و پلاکاردهای خود را نزدیکتر بیاورند و مشاجره آنها با نیروهای عراقی و تهدید به پرتاب سنگ به طرف خانواده ها باعث شد که حدود ساعت ۱۴ نیروهای عراقی خانواده ها را به عقب برانند ولی با این وجود فریاد اعتراض خانواده ها تا ساعت ۳۰\۱۵ ادامه داشت.

نمایندگان UN امروز در محل تجمع خانواده ها حاضر شدند و با هماهنگی لازم تعداد ۵ نفر از نمایندگان خانواده ها از جمله خانم ماه منیر ایرانپور ، احمد هاجری ، آقای آتابای ، خانم بهشتی از تهران با این نمایندگان صحبت نمودند.

نمایندگان UN ابراز کردند که افراد کمپ لیبرتی چون سن آنها بالای ۱۸ سال می باشد نمی توانند آنها را مجبور به ملاقات با خانواده ها کنند یا نامه خانواده را دریافت کنند .

نمایندگان خانواده ها سوال میکنند که آیا لیبرتی کمپ پناهندگان است؟ آنها جواب می دهند خیر، لیبرتی به عنوان کمپ ترانزیت میباشد.
خانواده ها می گویند حالا که این افراد از حقوق پناهندگی محروم می باشد آیا دارای حقوق انسانی می باشند ؟ آنها جواب می دهند که بله، خانواده ها می گویند چگونه است که ما در این کمپ برده داری نوین را می بینیم چگونه است که فرزندان ما دسترسی به اینترنت ، تلفن همراه و جراید ندارند و کاملا در فضایی بسته می باشند نمایندگان UN می گویند که ما مرتب سرکشی می کنیم و می بینیم که اینها به اینترنت و تلفن همراه دسترسی دارند. خانواده ها می گویند که این دسترسی برای تعداد محدودی از خود مسئولین می باشد و چگونه است اگر فرزندان ما به اینترنت و تلفن همراه دسترسی دارند چرا هیچ خانواده ای نمی تواند ارتباط داشته باشد. خانواده ها تاکید می کنند که ایران عضو سازمان ملل می باشد و حقوق سالیانه خود را پرداخت می کند. 

ما خواستار ملاقات با عزیزانمان هستیم در فضایی بدون حضور سازمان و شما موظف هستید به این موضوع رسیدگی کنید .

خانواده ها در ادامه از نمایندگان UN سوال می کنند چرا به نامه های ارسالی خانواده ها جوابی داده نمی شود و آنها ابراز می کنند که ما فقط جوابگوی مسولین خود هستیم.

خانواده ها پس از بازگشت به هتل یک نامه برای اسیر در بند فرقه رجوی آماده نمودند و یک نامه هم برای کمیساریای عالی امور پناهندگان در عراق نوشتند .
خانم مریم سنجابی دیشب و امشب در جمع خانواده ها حاضر شده بود و به سوالات آنها جواب می داد ، همچنین امشب آشور ورشی و علی اصغر بابا پور نیز در جمع خانواده ها حضور داشتند .

***
روز جمعه مورخ ۰۷ - ۱۲ - ۹۴
امروز هم خانواده ها پس از صرف صبحانه از ساعت ۸ صبح آماده عزیمت به جلو کمپ لیبرتی شدند.
خانواده ها از حدود ساعت ۱۰ صبح در همان ضلع کمپ لیبرتی که روز گذشته بودند حاضر شدند .
شور خانواده ها بسیار خوب بود و همکاری آنها در شعارهای گروهی و فریاد نام فرزندانشان مانند روز گذشته بسیار خوب بود .
خواهران ایرانپور و دیگر خانواده های اعزامی از استان فارس ، خانواده های محمود فدایی جهرمی ، محمود طالبی میانده ، الخاص کوهپیما در جمع خانواده ها بودند.
نیروهای نظامی عراقی مستقر در درب ورودی کمپ لیبرتی با خانواده ها همکاری می کردند تا جایی که بسیاری از خانواده ها تا نزدیک پلاکاردهای نصب شده توسط افراد فرقه رجوی رفتند ولی هر چه تلاش نمودند افراد فرقه رجوی حتی کلامی با آنها صحبت نکردند.
مسئولین فرقه رجوی در جلو درب ورودی کمپ لیبرتی خیابان ۱۰۰ به عربی با نیروهای نظامی محافظ درب ورودی مشاجره داشتند و خواستار عقب راندن خانواده ها می شدند ولی نیروهای نظامی عراقی اعتنای چندانی به خواسته های آنها نداشتند.

کار خانواده ها تا حدود ساعت ۱۵ ادامه داشت .
پس از بازگشت به هتل در ساعت ۳۰\۱۷ خانواده ها با ۴ نفر از بازگشتی ها که حدود ۴ ماه در هتل مهاجر می باشند ملاقات داشتند .
سه نفر از آنها به نام های جمال نادری ، اسماعیل فلاح رنجکش ، محمود روح اله زاده در پشت میکرفن حاضر شدند و به سوالات خانواده ها جواب دادند.
آخرین نفر مجید حسن پور بود که با تعدادی از خانواده ها صحبت کرد .
و قرار است فردا خانواده ها به زیارت کربلا و نجف بروند و شب به هتل برگردند .

..................
نوید رهایی
10 اسفند 94طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  نوید نیوز،  اشرف نیوز،  اخبار روز،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  لیبرت نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: خانواده لیبرتی، رجوی، كمپ ترانزیت موقت لیبرتی، نوید رهایی، UN، تهران ٬ فارس ٬ کرمانشاه ٬ یزد ٬ گیلان ٬ خوزستان ٬ سیستان و بلوجستان، اینترنت،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی