نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 10 اسفند 1394
نقض حقوق زنان در فرقه رجوی

ظلم و ستمی که از سوی مسعود و مریم رجوی علیه زنان گرفتار در فرقه تروریستی مجاهدین اعمال شده است، کمتراز جنایات صورت گرفته شده توسط داعش علیه زنان ایزدی عراق نیست. وقتی خبر از برگزاری خیمه شب بازی مریم قجر به مناسبت روز جهانی زن را می شنویم، درست مثل این است که بگویند ابوبکر البغدادی سرکرده داعش نیز به مناسبت روز زن مراسم برپا کرده است! ...
فرقه زن ستیز رجوی در اقدامی فریبکارانه به بهانه روز جهانی زن، نمایش خیمه شب بازی تازه ای را از سر گرفته است. رجوی خانم رئیس شورا و شرکاء با هزینه های نجومی دریافتی از آل سعود و سرویس های جاسوس بیگانه، جمعی از مگسان دور شیرینی، باز نشستگان و پیرزنان جیره خوارش از کشورهای عربی، خیابان های اروپا و گدایان آمریکا را به مریم پارتی پاریس کشانده است تا بدینوسیله مرحمی بر درد بی درمانشان گذارند و روحیه باختگان بیمار فرقه از لیبرتی تا آلبانی و پاریس را امیدی موقت بخشد.

زن ستیز زمانه، کسی که بیش از هزار زن سیه روز را در جریان قاچاق انسان به عراق و اشرف کشاند، امروز با سوء استفاده از ناآگاهی هواداران اجاره ای، بر آن است تا به عوامفریبی و فرافکنی ادامه دهد، ناقض حقوق هر مرد و زن، حامی و مدافع زنان جهان شده! پیر عجوزه مکار خیال می کند با پول و پارتی، بزن و بکوب و رقاصی می تواند اعتبار و ارزش از دست رفته خود و شوهر زنباره اش را باز یابد.

مدعی دروغین دفاع از زن، به مناسبت روز زن در پاریس بساط عیش و نوش به راه انداخته است. به فریاد و فغان مادران فرزند ربوده شده و زنان بی سرپرست كه در اطراف کمپ لیبرتی در انتظار چند دقیقه ملاقات با عزیزانشان هستند، توجهی نمی كند.

در همین روزها گشتاپوی افسار بریده رجوی، خانواده ها را سنگباران می کنند تا صدایشان را در گلو خاموش کنند، عجبا شیاد زمانه به فکر روز زن و زندگی افتاده است! جیره خوران اجاره ای و سیاه لشگران کرایه ای را به دور خود جمع کرده تا ساعتی خوراک تبلیغاتی برای رسانه های تروریستی وابسته به خود تهیه کند. جماعتی هم که سران تروریست یا فرقه رجوی را نمی شناسند، فقط به سفره چرم و شیرینش توجه دارند، ناآگاهانه برایش کف می زنند و سوت و هورا می کشند.

در فرقه رجوی سوء استفاده از مناسبت ها از جمله روز زن سابقه دیرینه ای دارد. خاص و مختص امسال نیست، روزگاری در اشرف برگزار می شد بعد با فرار رجوی ها به فرانسه، بساط این خیمه شب بازی عوامفریبانه را در پاریس پهن كردند.

مریم رجوی باید حقوق نقض شده زنان را به آنان بازگرداند، به حقوق بشر احترام بگذارد، هرگونه روز زن و مرد و کودک پیشکش او باد، او را معاف می کنیم تا سراغ بازنشسته بازی روزمره اش برود و از این بیشتر سر خودی و بیگانه را شیره نمالد.

ما به این نتیجه رسیده ایم که این زوج شیاد، مکار، بی بند و بار، مرض مزمن و بیماری عجیب و غریبی گرفته اند، ذره ای عقل و شعور، درك و فهم در وجودشان نیست وگرنه اگر جماعت رجوی، وجدان داشتند به حسابرسی، سوال، انتقاد و محاکمه خود می نشستند. در اموری که مربوط به آنان نمی شود دخالت نمی کردند. مناسبت روز زن، مربوط به هر قوم و قبیله، مردم و دسته ای باشد، به فرقه زن ستیز رجوی ربطی ندارد. رجوی بهتر است درب زندان های زنان را باز کند، از این بیشتر آنها را به استثمار نكشد، به آنها حق انتخاب، جدایی و فرار از فرقه را بدهد، به عوامفریبی و دفاع دروغین از حقوق زنان پایان دهد.

ظلم و ستمی که از سوی مسعود و مریم رجوی علیه زنان گرفتار در فرقه تروریستی مجاهدین اعمال شده است، کمتراز جنایات صورت گرفته شده توسط داعش علیه زنان ایزدی عراق نیست. وقتی خبر از برگزاری خیمه شب بازی مریم قجر به مناسبت روز جهانی زن را می شنویم، درست مثل این است که بگویند ابوبکر البغدادی سرکرده داعش نیز به مناسبت روز زن مراسم برپا کرده است!
نوید رهایی
10 اسفند 94
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  حقوق بشر،  لیبرت نیوز،  زنان،  پرونده،  نقض حقوق اعضاء،  مناسبت ها، 
برچسب ها: روز زن، زن در فرقه رجوی، خانواده، نوید رهایی، داعش رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی