نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

سران فرقه افراد را مجبور می کنند به کمیساریا بگویند که هیچ کمکی نمی خواهند و هزینه هایشان تماما توسط فرقه رجوی تامین خواهد شد، علاوه براینکه به آنها دیکته می کند که بگویند از ابتدا مجرد بوده اند و خانواده ای ندارند و یا در همان آلبانی درخواست پناهندگی و .... را اعلام نمایند. و در عمل " کیس انتقال افراد"  خود به خود از طرح کمیساریا خارج شده و تماما در اختیار فرقه رجوی قرار می گیرد ...

آلبانی ، روندی از چاله به چاه برای فرقه رجوی - قسمت اول
روند انتقال اعضای فرقه مجاهدین به لیبرتی به جایی رسیده است که جان کری وزیر خارجه آمریکا به تازگی درسفری که به آلبانی داشته است ، با قول به پرداخت وجوهی علاوه بر مبالغی که سابقا به آلبانی کمک کرده بودند ، رضایت دولت آلبانی را در پذیرش تعداد بیشتر یا به قولی باقیمانده اعضای گرفتار در لیبرتی را جلب می نماید .

به هر صورت در پروسه جابجایی از اشرف به لیبرتی که از ابتدا نیز به عنوان سرپل خروج از عراق تلقی شده بود ، روندی عادی و معمول کمیساریای سازمان ملل است که در ادامه به خروج نهایی از عراق منجر شده و از قرار معلوم کشور آلبانی به عنوان سرپل بعدی در نظر گرفته شده است .

روال کار کمیساریا در آلبانی در واقع روشی طبیعی و منطقی برای شناخت افراد به عنوان پناه جو و در مرحله بعدی اعطای پناهندگی به تک تک آنها و اسکان در یکی از کشورهای مربوطه خواهد بود .
فرقه رجوی که تاکنون نان تجمع نیروهای خود در عراق را خورده و توانسته است حمایت های پوشالی برای ادامه سیاستهای فرقه ای خود جمع کند و در حال سرمایه گذاری و انحراف مسیر پناهندگی به نفع خود است .

که از قرار معلوم برنامه ایجاد پایگاه هایی جدید در کشور آلبانی را دارد . افراد به محض انتقال به آلبانی در اماکن از پیش تعیین شده مستقر می شوند و اجازه ارتباط با دیگران را برای مدتی نخواهند داشت  و در ادامه بر اساس دستور العمل های تشکیلاتی به جلسات مصاحبه با کمیساریا رفته و آنچه را که برایشان دیکته می شود را به کمیساریا تحویل می دهند . هم چنین سران فرقه افراد را مجبور می کنند به کمیساریا بگویند که هیچ کمکی نمی خواهند و هزینه هایشان تماما توسط فرقه رجوی تامین خواهد شد ، علاوه براینکه به آنها دیکته می کند که بگویند از ابتدا مجرد بوده اند و خانواده ای ندارند و یا در همان آلبانی درخواست پناهندگی و .... را اعلام نمایند. و در عمل " کیس انتقال افراد"  خود به خود از طرح کمیساریا خارج شده و تماما در اختیار فرقه رجوی قرار می گیرد .

حال این سئوال مطرح است : تلاش خانواده ها برای آزادی فرزندانشان از قید فرقه رجوی که دلیل اصلی جاکن شدن و تخلیه اشرف بود مصداق از چاله به چاه است ؟ آیا مسئله ای حل شده است یا بدتر شده است ؟

برای بررسی و فهم داستان باید کمی عمیق شد و موضوع را از زوایای مختلف بررسی کرد.
ادامه دارد....

منبع: انجمن نجات مرکز تهران
سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴

حضور خواهران محترم ایران پور در دفتر انجمن نجات خوزستان
طبقه بندی: آرشیو 1394،  تهران،  خانواده،  نوید نیوز،  نجات یافتگان،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  لیبرتی، آلبانی، 
برچسب ها: آلبانی، روندی از چاله به چاه برای فرقه رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی