نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 12 اسفند 1394
یکی مسئول ناخن‌ گیر می‌ شد. یکی تاید، دیگری صابون و حتی خودکار.به اندازه‌ی نفرات مسئولیت‌ درست کرده بودند، این مسئولیت‌ها همچنان در جان آنها رسوخ می‌کرد، که وقتی مثلا مسئول ناخن گیر را صدا می‌کردی، انگار رئیس ‌جمهور را صدا زده باشی...

ناخن‌ گیر
خاطرات آقای عزت شاهی: مسئول ناخن‌گیر منافقین!

سال‌هایی که منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی ایران شد، زندان شاهنشاهی پُر بود از مبارزین و مخالفین حکومت طاغوت پهلوی. در این میان تفکرات و ایدئولوژی‌ های مختلفی بر زندانیان حکم فرما بود. اما عمده ترین آنها نیروهای مکتبی و مذهبی بودند که رهبری امام خمینی را پذیرفته بودند و بخش دیگر که نام خود را مجاهدین خلق گذاشته بودند که در سال ۱۳۵۴ تغییر ایدئولوژیک داده و چپ‌گرا (کمونیست) شده بودند. اینها بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مقابل مردم ایستادند و به نام منافقین مشهور شدند.

آنچه پیش روی شماست بخش از خاطرات آقای عزت الله مطهری (معروف به عزت شاهی) است که در زندان‌ رژیم پهلوی با بخشی از این افراد هم بند بوده است:

اعضای سازمان مجاهدین (منافقین) افراد بی‌ثمر و بی‌خاصیتی بودند.

برای اینکه بهشان عزت نفس بدهند، برایشان مسئولیت‌های کاذب و توخالی درست می ‌کردند. یکی مسئول ناخن‌ گیر می‌ شد. یکی تاید، دیگری صابون و حتی خودکار.

به اندازه‌ی نفرات مسئولیت‌ درست کرده بودند، این مسئولیت‌ها همچنان در جان آنها رسوخ می‌کرد، که وقتی مثلا مسئول ناخن گیر را صدا می‌کردی، انگار رئیس ‌جمهور را صدا زده باشی.

ناخن گیر را با ناز در جیبش می ‌گذاشت و ابروهایش را بالا می ‌انداخت و هر کس هم به او مراجعه می ‌کرد اسمش را می‌ نوشت تا نیم ساعت دیگر برود ناخنش را بگیرد!
...................
نوید رهایی
12 اسفند 94طبقه بندی: آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی، 
برچسب ها: ناخن‌ گیر، مسئول ناخن‌گیر منافقین، منافقین، نوید رهایی، پست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی