نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 12 اسفند 1394
اعضای جداشده در اروپا تمام تلاششان را می کنند تا دولتمردان و سیاسیون اروپایی را تا جایی که امکان دارد از ماهیت درون تشکیلاتی این فرقه تروریستی با خبرکنند.


با تلاش جداشده های سازمان صورت گرفت
نابودی یکی از لابی عربی منافقین در فرانسه/حرکت گام به گام در اروپا  
 یکی از اقدامات قابل توجه اعضای جداشده از گروهک تروریستی منافقین در اروپا، از بین بردن لابی های سیاسی و کانال های پولشویی سازمان است.

اعضای جداشده در اروپا تمام تلاششان را می کنند تا دولتمردان و سیاسیون اروپایی را تا جایی که امکان دارد از ماهیت درون تشکیلاتی این فرقه تروریستی با خبرکنند.

در آخرین مورد اقدامات اعضای جداشده از فرقه رجوی در اروپا می توان به دیدار ایشان با یکی از لابی های عرب که سابق بر این با سازمان ارتباط داشته است اشاره کرد.

مشروح این دیدار توسط قربان حسین نژاد که زمانی مترجم شخص مسعود رجوی بوده است تنظیم شده است:

دیداری در پاریس با آقای علی المرعبی سیاستمدار و از شخصیتهای ناسیونالیست ناصریست لبنانی مقیم فرانسه و لابی سابق فرقۀ رجوی در فرانسه توسط اینجانب قربانعلی حسین نژاد و دو دوست دیگرم آقایان داوود باقروند ارشد و رضا صادقی از اعضا و مسئولان قدیمی جدا شده صورت گرفت که دیدار بسیار مفید و پرثمری بود.

آقای المرعبی که تا همین اواخر در برنامه های جمعی فرقۀ رجوی با دعوت و پیگیری مکرر مسئولان این فرقه شرکت می کرد و در تظاهرات اخیر علیه سفر روحانی به فرانسه به علت نفوذش در میان عربهای فرانسه از طرف فرقۀ رجوی مسئول جمع کردن و جذب عربها برای شرکت در این تظاهرات شده بود، به علت برخوردهای ضد انسانی مأموران رجوی با عربهای شرکت کننده در تظاهرات و شخص ایشان و به علت اعتراضاتشان به سخنرانی لابی اسرائیلی فرقه در تظاهرات طی بیانیه ای قطع روابط همکاری عربهای فرانسه با فرقۀ رجوی را اعلام کردند.
در این دیدار دوستانه،آقای نمونه هایی از بهره برداری فرقۀ رجوی از شخصیتها و پناهندگان عرب در فرانسه شریح کرد.او عنوان نمود که فرقه رجوی فقط با استفاده سیاهی لشکری و پس از آن فیلمبرداری از افراد عرب برای تجمع با ما ارتباط داشت.

 
خنثی سازی یکی از لابی عربی منافقین در فرانسه
 

از سوی دیگر موارد متعددی از توهین این فرقۀ فاشیستی به ملت عرب و تحقیر آنها در جلسات و کنفرانسها و ... آن هم در مقابل شخصیتها و لابی های اروپایی و آمریکایی وجود دارد.
ما نیز به نوبۀ خودمان نمونه های را از همین نوع برخوردهای سران فرقۀ رجوی با خود ما و دوستانمان در طول ده ها سال حضور و کارمان در این فرقه و نیز خیانتهایی که به عراقیان با همۀ استفاده و بهره برداری از مهمان نوازی شان کردند و مشخصا بعد از اشغال عراق توسط آمریکا و همکاریهای رجوی با اشغالگران و جاسوسیهای فرقه اش برای آنان علیه عراقیها و دخالتهایش در امور عراق و دشمن تراشیهایش علیه ما و نیروهای سازمان در خاک عراق تشریح کردیم و همچنین نحوۀ برخورد ضد بشری رهبری این فرقه و مشخصا مسعود رجوی و همسرش مریم رجوی با موضوع خانواده و قطع ارتباط افراد با بیرون بویژه با خانواده هایشان و ممنوعیت ازدواج و طلاقهای اجباری و اعتراضات خانواده ها و تحصنهایشان در عراق برای دیدار با عزیزانشان را ذکر کردیم که ایشان آن را ضد تکامل بشری و ضد آیین خلقت توصیف کرده و با خانواده های اسرای فرقۀ رجوی ابراز همدردی نمودند.
در خاتمه دو طرف بر ضرورت ادامۀ دیدارها و گفتگوها جنانکه آقای المرعبی نیز در گزارش منتشر شده شان ذکر کرده اند تآکید نمودند.

دیده بان
..................
 12 اسفند 94برچسب ها: علی المرعبی، خنثی سازی یکی از لابی عربی منافقین در فرانسه، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی