نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 14 اسفند 1394
جمال الدین نادری از فرقه رجوی فرار کرد

خوشبختانه بخاطر حضور خانواده ها، یکی از اسیران کرد به نام جمال الدین نادری توانسته بود طی چند روز گذشته از چنگال مجاهدین فرار کند.که هم اکنون در بغداد به سر می برد که ایشان با خانواده ها ملاقات نموده و از مشکلاتی که افراد اسیر دارند گفته بود.
 سخنان خانواده های بازگشتی از کمپ لیبرتی

با بازگشت تعدادی از خانواده ها از جمله خانواده باقر محمدی سرواله - حسین ملکی -  محمدرسول رحیمی پور ، که با شور و علاقه به عراق سفر نموده ، تا شاید فرجی شود و بتوانند فرزندانشان را ملاقات کنند. اما متاسفانه بخاطر اسیر بودن عزیزانشان در چنگال فرقه رجوی این بار هم نتوانستند فرزندان شان را ملاقات بکنند .
خوشبختانه خانواده ها ناامید نشده و می بایست آنها را تحسین نمود. زیرا از راه نرسیده باز هم درخواست نمودند که مجوز خروج از کشور را به آنها بدهند و به لیبرتی بروند.

یکی از خانواده ها تعریف می کرد که ما حدود 100 متر با آنها فاصله داشتیم ،اما فرزندانمان را مجبور نموده بودند که صورت خود را با چفیه بپوشانند که شناسایی نشوند و همچنین پارچه های زیادی را به هم وصل نموده بودند و همانند پرده آن را کشیده بودند که فرزندانمان، ما را شناسایی نکنند، به حدی افراد اسیر افسرده و دل سرد بودند که حتی توان راه رفتن نیز نداشتند.
خوشبختانه بخاطر حضور خانواده ها، یکی از اسیران کرد به نام جمال الدین نادری توانسته بود طی چند روز گذشته از چنگال مجاهدین فرار کند.که هم اکنون در بغداد به سر می برد که ایشان با خانواده ها ملاقات نموده و از مشکلاتی که افراد اسیر دارند گفته بود.

افراد اسیر در فرقه رجوی می ترسند زیرا که آنها را به آلبانی انتقال نمی دهند و همچنین سازمان به افراد گفته است به محض رفتن به ایران اعدام میشوند به همین خاطر کسی جرئت فرار کردن ندارد و امیدی هم ندارند و از لحاظ امکانات رفاهی و بهداشتی در بدترین شرایط به سر می برند .

همچنین خانواده ها جهت بررسی وضعیت فرزندانشان و ملاقات حضوری با آنها خواستار ملاقات با نماینده حقوق بشر در عراق شدند.

منبع: انجمن نجات مرکز کردستان
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  تهران،  خانواده،  استان ها،  نوید نیوز،  اشرف نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  لیبرت نیوز،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)، 
برچسب ها: انجمن نجات مرکز کردستان، جمال الدین نادری، سخنان خانواده های بازگشتی از کمپ لیبرتی، باقر محمدی سرواله، حسین ملکی، محمدرسول رحیمی پور،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی