نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 17 اسفند 1394
معمولاً هر وقت آمریکا می‌ خواهد یک کار دیپلماتیک کثیف را به عهده دیگری بگذارد، یک کشور گمنام برای این کار داوطلب می ‌شود. اعلام آمادگی تنها کشور اروپایی عضو سازمان همکاری اسلامی برای پذیرش تعدادی از منافقین، برخلاف روح توافق و تعهدات کشورهای اسلامی در مسیر مبارزه با تروریسم است.

انتقال برخی اعضای فرقه رجوی به آلبانی، حکایت از برنامه‌ ریزی بلند مدت برای تشکیل یک پایگاه تروریستی ثابت در تیرانا دارد و این احتمال قوت می ‌یابد که رجوی نیز در حال آماده‌ سازی کمپ تیرانا برای حضورش است.

منافقین به دلایلی همچون نیاز به نظارت ‌های تشکیلاتی و کنترل‌ های فرقه ‌ای همواره نیاز دارند تا اعضای خود را در محیطی بسته و در کنار یکدیگر حفظ کنند.

انتقال تعدادی از اعضای رده بالا و قدیمی سازمان جواد خراسان، سیما وطنخواه، ژاله مهرام‌ نیا و رقیه عباسی از عراق به آلبانی که که جزو نفرات تحت تعقیب پلیس بین‌الملل هستند، با هدف کنترل و نظارت بر افراد حاضر در آلبانی صورت گرفت. این افراد همان کسانی هستند که مسبب سالها غارت اموال ملت عراق بوده ‌اند و بسیاری از مردم مظلوم این کشور به دست همین تروریست‌ها در حوادثی چون کُردکشی و انتفاضه شعبانیه به شهادت رسیده‌اند، پس باید محاکمه شوند.

فرقه رجوی که تاکنون نان تجمع نیروهای خود در عراق را خورده و توانسته است حمایت های پوشالی برای ادامه سیاستهای فرقه ای خود جمع کند و در حال سرمایه گذاری و انحراف مسیر پناهندگی به نفع خود است.

خبرهایی که از تحرکات این گروه برای ساخت و ساز در این کشور و خرید مسکن حکایت می ‌کند، همه حاکی از برنامه ‌ریزی بلند مدت اعضای سازمان برای حضور در آلبانی است.

معمولاً هر وقت آمریکا می‌ خواهد یک کار دیپلماتیک کثیف را به عهده دیگری بگذارد، یک کشور گمنام برای این کار داوطلب می ‌شود.

برخی قوانین متفاوت آلبانی با دیگر کشورهای اروپایی، دست منافقین برای کنترل، نظارت و فشار بر اعضا را بازتر کرده است.

آلبانی میزبان کارهای کثیف دیپلماتیک آمریکا، پذیرش گروه تروریستی مجاهدین (منافقین)، تا انهدام سلاح‌ های شیمیایی سوریه است.

یادآوری می شود، زمانی که آمریکا برای بازگرداندن زندانیان اویغور گوانتانامو به چین مشکل داشت، آلبانی آنها را پذیرفت.

آلبانی یکی از متحدان استراتژیک ایالات متحده در میان کشورهای حوزه بالکان به شمار می‌ رود. در راستای خوشخدمتی، «سالی بریشا» نخست ‌وزیر کشور اروپایی آلبانی در دوران جورج بوش در واکنشی غیرمعمول در برابر این پشتیبانی‌ ها، اقدام به رونمایی از مجسمه بوش پسر در تیرانا، پایتخت آلبانی کرد.

اعلام آمادگی تنها کشور اروپایی عضو سازمان همکاری اسلامی برای پذیرش تعدادی از منافقین، برخلاف روح توافق و تعهدات کشورهای اسلامی در مسیر مبارزه با تروریسم است. آلبانی باید نسبت به عواقب خطرناک پیشنهاد خود با استفاده از تجربه برخی کشورهایی که در گذشته با حمایت از منافقین به حیاط‌ خلوت فعالیت‌ های فرقه‌ ای و تروریستی آنها تبدیل شدند و اکنون از پذیرش آنها گریزانند، متنبه شود تا امنیتش از ناحیه یک گروه تروریستی خطرناک و مداخله ‌جو مورد تهدید قرار نگیرد.

به‌ رغم درخواست‌ های مکرر سازمان ملل و دولت عراق، تاکنون هیچ یک از کشورهای اصلی اتحادیه اروپا، به ‌ویژه کشورهای غرب این اتحادیه، حاضر به پذیرش اعضای گروهک منافقین که بسیاری از آنها تابعیت اروپایی دارند، نشده‌اند و اصولاً سیاست‌ های سخت‌ گیرانه کشورهای اروپایی، بخصوص حوزه اسکاندیناوی با اعطای پناهندگی به این گروه، نشان از عدم‌ تمایل این بخش از کشورهای اروپایی به استقبال از اعضای منافقین است.

هافینگتون پست با اشاره به تلاش‌های هیلاری کلینتون وزیر خارجه سابق آمریکا برای اقناع آلبانی به پذیرش اعضای گروهک منافقین گفت: این انتقال انجام شد؛ ولی پس از اینکه رئیس ‌جمهور رومانی در سال 2014 حاضر به پذیرش این افراد نشد، اکنون انتظار می ‌رود آلبانی در سال جاری تا 3000 نفر از اعضای مجاهدین خلق را به کشور خود راه دهد.
.......................
نوید رهایی
16 اسفند 94طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  افشاگری،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  تروریست اروپایی (M K O)،  لیبرت نیوز،  پرونده،  لیبرتی، آلبانی،  آمریكا، 
برچسب ها: سوء ‌استفاده آمریكا از كشور ضعیف آلبانی، آلبانی، جواد خراسان، سیما وطنخواه، ژاله مهرام‌ نیا و رقیه عباسی، مجاهدین خلق، کمپ تیرانا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی