نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 17 اسفند 1394

در دیداری که اخیراً بین جان کری وزیر امور خارجه آمریکا، دلال متخصص حذف و اضافه گروههای تروریستی با مقامات دولت آلبانی صورت گرفت، آلبانی قول مساعد داد تا کلیه تروریست های مستقر در کمپ لیبرتی بغداد را بپذیرد.

دولت تروریست پرور آمریکا، در راستای حمایت مالی- نظامی از گروههای تروریستی، برای نقل و انتقال فرقه تروریستی رجوی با توافق پشت پرده و ظاهراً سری به آلبانی قول داده است تا در قبال دریافت بسته 50 میلیون دلاری، تعداد 2000 تروریست از نوع مجاهدین صدامی را بپذیرد. در دیداری که اخیراً بین جان کری وزیر امور خارجه آمریکا، دلال متخصص حذف و اضافه گروههای تروریستی با مقامات دولت آلبانی صورت گرفت، آلبانی قول مساعد داد تا کلیه تروریست های مستقر در کمپ لیبرتی بغداد را بپذیرد.

در چنین اوضاعی برخورد دوگانه آلبانی نسبت به آوارگان سوری که در مسیر مهاجرت به اروپا به مرزهای بسته ی بین راهی مواجه شده اند، حائز اهمیت است. پناهجویان سوری را نه به یونان اجازه ورود می دهند و نه از مسیر آلبانی می توانند خود را به صربستان و اروپا برسانند، چون از هرگونه حمایت آمریکایی یا شارژ دلاری و زد و بند آمریكایی محرومند، حالا حساب کنید وضعیت حقوق بشر در اروپا و آمریکا را!

«روزنامه فرامنطقه ‌ای الحیات در گزارشی به مقایسه عملکرد دولت آلبانی در پذیرش تعداد زیادی از اعضای گروهک تروریستی منافقین در خاک خود و مخالفت با عبور پناهجویان سوری از اراضی خود برای ورود به اروپا پرداخت.
در دیدار اخیر کری توافق شد که تیرانا دو هزار نفر دیگر از اعضای مجاهدین خلق را در خاک خود مورد پذیرش قرار دهد و آمریکا نیز تعهد داد مبلغ 50 میلیون دلار از سوی مؤسسات مرتبط وابسته به سازمان ملل به دولت آلبانی پرداخت شود.»

نظام برده داری نوین به خرید و فروش، حفظ و نگهداری، حمایت آشکار و پرورش تروریست ها ارتقاءِ یافته است، آمریکا در حالی مدعی مبارزه با تروریسم است که علناً به حمایت از رژیم تروریستی اسرائیل و گروه وحشی داعش می پردازد. در چنین آشفته بازاری، فرقه تروریستی مجاهدین (منافقین) را هم زیر پوشش خود دارد تا شاید برای روز مبادا مورد سوءِ استفاده سیاسی- نظامی علیه ایران قرار گیرند. لذا بی دلیل نیست این روزها جان کری روباه مكار به تب و تاب افتاده، از خیر برجام گذشته به دلالی و معامله گروههای تروریستی مشغول است.
بیچاره و بدبخت کشور گدا و گرسنه ای چون آلبانی که مردم و مسئولینش بجای روی آوردن به زندگی سنتی، چوپانی و دامداری تا کشاورزی و بنایی به تروریست پذیری مشغول شده اند. از عواقب و عوارض این دلارهای کثیف، سمی و زهرآگین که بابت جاسازی و اسكان هر عدد تروریست در کشورشان می گیرند، بی خبرند.

تروریسیت های صدام نشان با آرم رجوی، دو دهه توسط رژیم بعثی عراق شارژ شدند، یکه تاز میدان بودند، تا جایی که خون مردم بی گناه عراق را هم می ریختند. عاقبت دیدیم به بلای عظیم و معضل کبیری برای مردم عراق تبدیل شدند. حتی رجوی ادعای ارث پدر صدامش را می کند، حاضر به خروج از عراق نیست، اگر مشتریان آمریکایی نبودند، خدا می داند این تروریست های فرسوده چه بلایی بر سر مردم عراق می آوردند.

حالا دولت ساده لوح و دلارپرست آلبانی، بی توجه به سرنوشت مردم عراق، چشم طمع به میلیون ها دلار آمریکایی دوخته تا در عوض تروریست های نورچشمی اوباما و جان کری را بپذیرد. برای کشوری مانند آلبانی که حاضر است در قبال دریافت پول سلاح های شیمیایی سوریه و زباله های هسته ای هر کشوری را در خاکش دفن و بایگانی کند، تبدیل تیرانا به آرشیو تروریست های سفارشی اوباما بعید نیست.

راستی چرا رژیم آل فسیل، اعضای فرقه تروریستی را به عنوان تروریست همراه با شارژ دیناری نمی پذیرد؟

....................
نوید رهایی
17 اسفند 94
طبقه بندی: آرشیو 1394،  افشاگری،  تحلیل روز،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  تروریست اروپایی (M K O)،  آمریكا،  لیبرت نیوز،  لیبرتی، آلبانی،  پرونده،  وزارت خارجه امریكا ، مجاهدین،  حامیان فرقه رجوی،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: تروریست همراه با شارژ 25000 دلاری آمریكا، منافقین، تروریست، تروریست همراه، شارژ تروریستی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی