نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 19 اسفند 1394
زن در فرقه رجوی، موجودی بی اراده، رباتی فرمانبر، آلت و ابزاری مصرفی است، با شستشوی مغزی، احساس و عواطف مادری را از او گرفته اند، زیر استثمار مضاعف ضعیف و ناتوان شده تا آنجا كه خانواده را به فراموشی سپرده و با فرزند و همسرش ناآشناست! مطیع مناسبات سخت درون تشكیلاتی، محكوم و مظلومی بی فریادرس كه مشمول حقوق بشر نمی شود.

روز جهانی زن
روز جهانی زنان که در گذشته روز جهانی زنان کارگر نامیده می ‌شد بزرگداشتی است که هر ساله در روز ۸ مارس برگزار می‌شود. این روز، روز بزرگِ برپایی جشن‌ هایی برای زنان در کل جهان است. بسته به مناطق مختلف، تمرکز جشن روی بزرگداشت، قدردانی، ارائهٔ عشق به زن و برگزاری جشنی برای دستاوردهای اقتصادی، سیاسی و اجتماعی زنان است. سازمان ملل هم از سال ۱۹۷۷ این روز را به عنوان روز حقوق زنان به رسمیت می ‌شناسد.

مریم رجوی سركرده فرقه جهنمی مجاهدین (منافقین) هر سال به مناسبت ۸ مارس (18 اسفند)، روز جهانی زن پیام می دهد ولی زنان گرفتار در لیبرتی و آلبانی را زیر شدیدترین خفقان و سركوب به استثمار مضاعف كشانده است.

زن در فرقه رجوی، موجودی بی اراده، رباتی فرمانبر، آلت و ابزاری مصرفی است، با شستشوی مغزی، احساس و عواطف مادری را از او گرفته اند، زیر استثمار مضاعف ضعیف و ناتوان شده تا آنجا كه خانواده را به فراموشی سپرده و با فرزند و همسرش ناآشناست! مطیع مناسبات سخت درون تشكیلاتی، محكوم و مظلومی بی فریادرس كه مشمول حقوق بشر نمی شود.

در فرقه رجوی زنان همچون ربات مجری فرامین و اوامر سرکرده فرقه هستند. به قدری از زنان کار می کشند که دیگر توان و مجالی برای اندیشیدن به خود، خانواده و آینده ندارند. اکثریت زنان این فرقه گرفتار بیماری های جسمی و روحی هستند. در فرقه رجوی زنان بیش از همه مورد ظلم و ستم قرار گرفته اند و حقوق طبیعی و فطری آنها پایمال شده است و از کلیه حقوق مدنی خود محروم شده اند. گاه در اثر شدیدترین سرکوب های تشکیلاتی و ابتلا به یاس و ناامیدی حسب دستور سرکرده فرقه اقدام به خودکشی و خودسوزی کرده اند.

زنان قربانی شده فرقه رجوی که اینک در عراق و آلبانی می باشند در واقع مردگان متحرکی بیش نیستند و از تمامی مواهب زندگی بی بهره اند و حتی حق تصمیم گیری در مورد زندگیشان را ندارند.

بر اساس تئوری انقلاب ایدئولوژیک فرقه رجوی، زنان به عنوان نوامیس رهبری تلقی می شوند و همین امر موجب شده که فشار و کنترل به مراتب بالاتری بر آنان در مقایسه با مردان اعمال شود.

برخی از محرومیت هایی كه در فرقه رجوی علیه زنان اعمال می شود، عبارتند از:
- زنان از عشق و ازدواج محروم هستند و اصولا فکر کردن به جنس مخالف تخلف تشکیلاتی محسوب می گردد.

- همه زنان متاهل فرقه رجوی مجبور شده اند از همسرانشان طلاق تشکیلاتی بگیرند.

- زنان از در اختیار داشتن وسائل و امکانات آرایشی محرومند تا چهره این زنان اسیر از حالت زنانه خارج گردد.

- گروهی از زنان جوان فرقه به بهانه های مختلف تحت عمل خارج کردن رحم توسط فردی بنام نفیسه بادامچی قرارگرفته اند تا هرگونه امیدی به آینده در این زنان از بین برود.

- سرکوب احساسات مادری: زنان از دیدن فرزندان و بستگانشان حتی در مناسبات داخلی اردوگاه فرقه نیز محروم هستند.

- زنان حق کوچکترین معاشرتی با مردان را ندارند و مجبورند هرگونه احساس نسبت به جنس مخالف را فراموش نمایند.

- تحمیل پوشش نظامی: زنان هیچگونه حق انتخابی درگزینش طرح، نوع و رنگ لباس و هرگونه پوشش ندارند.

- زنان از استفاده از هرنوع وسیله ارتباطی از جمله نشریه، کتاب، تلویزیونهای آزاد، اینترنت و غیره محروم هستند.

- زنان حق هیچگونه اعتراض و انتقادی ندارند و باید دستورات تشکیلات را بدون چون و چرا انجام دهند.

خاطرات زنانی که که موفق شده اند از تشکیلات مخوف رجوی رهایی یابند به خوبی نشان می دهد که چگونه این زنان مورد سوء استفاده فیزیکی- احساسی و حتی جنسی قرارگرفته اند و از آنان به عنوان ابزاری در راستای تبلیغ ایدئولوژیک استفاده شده است. فرقه رجوی ضمن سوءاستفاده از خصوصیات احساسی و عاطفی زنان فریب خورده، آنها را به جاسوسی، خبرچینی جهت پیشبرد اهداف مخرب فرقه مجبور می نماید.
به امید آگاهی، ‌بیداری، جدایی و رهایی زنان اسیر فرقه رجوی.
.......................
نوید رهایی
19 اسفند 94

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  نوید نیوز،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  حقوق بشر،  لیبرت نیوز،  زنان، 
برچسب ها: زنان نگونبخت در فرقه رجوی، نوید رهایی، زن، روز زن، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی