نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

من درسال 1388 بطور جدی به کمپ اشرف رفتم و9 ماه- بلی نه ماه- درجوار اشرف بیتوته کردم تا ملاقاتی با پسرم داشته باشم که دست نداد! مجبور به بلند کردن صدای خود شدم تا شاید فرزندم حرف های مرا بشنود که رجوی ها با بکارانداختن بلند گوهای قوی ، مانع انعکاس صدای من شدند!

 پسرم محمد رضا صدیق، براستی هم اسیر فرقه ی رجوی است
منبع: انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴

صحبت های حاج قدرت صدیق با برادران بهادری
من شما برادران بهادری را زمانی که ازکمپ لیبرتی رها شده ودرهتل مهاجر منتظر تعیین تکلیف خود برای بازگشت به میهن بودید، دیدم.
من درآن موقع برای ملاقات پسرم محمد رضا صدیق، به عراق رفته بودم ودرملاقات با شما ، متوجه شدم که فرزندم را با نام مستعار میشناسید.
واقعیت این است که محمد رضای من برای کار به ترکیه رفته بود وچند ماهی هم همراه برادرش مشغول بود.
پسر دیگرم که همراه او بود، بعد ازمدتی کار درترکیه به ایران بازگشت وموقعی که برای بار دوم به ترکیه رفت، متوجه شد که برادرش در ترکیه نیست ودر پرس وجو ازمحل کارش متوجه شد که او آنجا را ترک کرده وبه کارفرمای خود گفته که به کشور دیگری میرود!


حاج قدرت صدیق

ما چند ماهی نگران سربه نیست شدن محمد رضا بودیم که نهایتا متوجه شدیم که او درعراق ودردست باند رجوی است .
من خیلی تلاش کردم که اورا ازاین زندان مخوف نجات دهم وخیلی زحمت ها دراین باره کشیدم ولی شما برادران بهادری بهتر ازمن میدانید که فضای اشرف وسپس لیبرتی چقدر بسته است و ساکنین آنجا اجازه ی حرف زدن هم ندارند!

من درسال 1388 بطور جدی به کمپ اشرف رفتم و9 ماه- بلی نه ماه- درجوار اشرف بیتوته کردم تا ملاقاتی با پسرم داشته باشم که دست نداد!
مجبور به بلند کردن صدای خود شدم تا شاید فرزندم حرف های مرا بشنود که رجوی ها با بکارانداختن بلند گوهای قوی ، مانع انعکاس صدای من شدند!
کسی که هنوز پدر نشده، نمیداند که من با چه آرزوهای نیکی این مشقت 9ماهه را بجان خریدم وسرانجام دریافتم که رجوی ها چقدر سنگ دل و بی رحم هستند!!
من کاملا پی بردم که رجوی اعتمادی به این برده هایش – که فرزند من یکی ازآنهاست – ندارد ومی ترسد که با دادن ملاقات، جرقه ای به احساسات وعواطف پنهان شده ی آنها زده شود وآنگاه این بردگان ازپیش او فرار کنند!!
شما برادران بهادری حرف هایی ازتشکیلات رجوی میزنید که دیگر جدا شدگان هم که من با آنها تماس گرفته ام، میزنند.
همه ی این صحبت ها یک مخرج مشترک دارند و آن عبارت از این است که همه ی شماها درآنجا زندانی بوده واراده ی تان سلب شده و کاری جز گوش بفرمان بودن درمقابل رجوی و عاملین دست اول او نداشتید.
با تمامی این سختی ها، من بازهم به ملاقات خواهم رفت و برشدت مکاتباتم با مقام های حقوق بشری، دولت و پارلمان عراق خواهم افزود!
من هرگز این بی غیرتی را که اجازه دهم رجوی پسرم را برده کند ، تحمل نخواهم کرد!
حاج قدرت  صدیق
تبریز- ایرانطبقه بندی: اخبار،  آرشیو 1394،  تهران،  استان ها،  نوید نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: محمد رضا صدیق، اسیر فرقه ی رجوی، حاج قدرت صدیق، کمپ لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی