نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مطبوعات و تلویزیونهای آلبانی نسبت به حضور سران فرقۀ رجوی در این کشور و استقرار این فرقه در یک پایگاه جدید به عنوان یک سازمان یا تشکیلات، بارها واکنش منفی نشان داده و نسبت به آن اعلام خطر کرده اند.

فرقه تروریستی مجاهدین خلق از نگاه رسانه های آلبانی

«دولت آلبانی می ترسد که چنین اردوگاهی می تواند شبیه به کمپ اشرف، پایگاهی برای آموزش نظامی و برنامه ریزی عملیات نظامی علیه ایران، آلبانی بشود».

جای هیچ شك و تردیدی نیست كه تروریست های اهدایی آمریكا به كشور فقیر و كوچك آلبانی، در آینده ای نه چندان دور به معضل و مشكلی بزرگ برای اروپا تبدیل خواهند شد، زیرا مسعود روزی همانطور كه در عراق نان خورد و نمكدان را شكست، در آلبانی و هر كشور تروریست پذیر دیگری، خوی و خصلت ضد بشری را ترك نمی كند.

در چنین شرایطی وظیفه مردم و رسانه های آلبانی، اعتراض و افشاگری علیه فرقه رجوی، تروریست های تحمیلی و بمب های اهدایی از سوی آمریكا است، دولت آلبانی در برابر جان و مال مردم كشورش مسئول و موظف است، برای دریافت حمایت های ناچیز مالی نباید امنیت و آرامش كشور را به خطر انداخت. آلبانی باید از عراق درس عبرت بگیرد.

نمونه هایی از مطالب مطبوعات آلبانی و اظهار نارضایتی های مردم این کشور نسبت به حضور فرقۀ تروریستی مجاهدین کشورشان:
فرقه تروریستی رجوی تصمیم داشت، روز شنبه 8 اسفند 94 ( 27 فوریه 2016) در كلیسای مركزی ارتودكس در تیرانا جلسه ‌ای تحت عنوان "دفاع از حقوق از دست ‌رفته‌ی زنان" را در ساعت 14:30 برگزار نماید، ولی جلسۀ مذکور لغو و از برگزاری آن توسط مسئولین دولتی آلبانی جلوگیری بعمل آمد.
افشاگری رسانه های آلبانی علیه فرقه تروریستی رجوی، از جمله علتی بود كه موجب اتخاذ این تصمیم از سوی دولت آلبانی گردیده است.

مطبوعات و تلویزیونهای آلبانی نسبت به حضور سران فرقۀ رجوی در این کشور و استقرار این فرقه در یک پایگاه جدید به عنوان یک سازمان یا تشکیلات، بارها واکنش منفی نشان داده و نسبت به آن اعلام خطر کرده اند.

مجلۀ اپوزیتا چاپ تیرانا در شمارۀ ژوئن 2015 خود در گزارشی با عنوان «مجاهدین ایران به دنبال ساخت یک پایگاه درآلبانی» نوشت:
«گروه سیاسی مقاومت ایران، به عنوان افراد مجاهدین ایران (سازمان مجاهدین خلق) در حال حاضر اعضای خود را در یک پایگاه جدید در آلبانی برای ادامه مبارزه خود علیه رژیم ایران مستقر کرده است. آخرین اطلاعات می گوید که یک گروه 15 نفره به مدیریت سازمان مجاهدین خلق، وارد کشور شده و مشغول راه اندازی پایگاه جدید است. دولت آلبانی نگران است که چنین اردوگاهی می تواند به نوبه خود به چیزی شبیه کمپ اشرف در گذشته در عراق یعنی یک پایگاه برای آموزش نظامی و برنامه ریزی عملیات نظامی در ایران و خارج از کشور تبدیل شود. قرارگاه اشرف پایگاه اصلی سازمان مجاهدین خلق در عراق بود که در سال 1986با پیوستن این سازمان ایرانی به دیکتاتور عراق صدام حسین توسط او در تلاش برای پیروزی در جنگ علیه ایران در اختیار این سازمان قرار داده شد.

مسعود خدابنده مدیر سایت "ایران اینترلینک" از اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق در لندن گفت که آلبانی از نظر رهبری سازمان مجاهدین یک محل مناسب برای ساخت یک پایگاه برای مجاهدین ایران می باشد... به همین دلیل است که جامعه بین المللی باید به بررسی دقیق این موضوع بپردازد... آلبانی یک کشور مسلمان بسته می باشد که برای فساد و مافیای باندهای تشکیلات یافته مناسب است...».

روزنامۀ «چانل» چاپ تیرانا در شمارۀ 17 ماه می سال 2013 خود نوشت:
«پناهندگان اعضای سازمان مجاهدین خلق مخالفان دولت ایران هستند که تا چهار سال پیش در لیست سازمانهای تروریستی بودند. فعالان تشکیلاتی این سازمان در حال حاضر در یک پایگاه در عراق پناه داده شده اند. این سازمان بر اعضایش سخت گیر است لذا برخی جدا می شوند که باید در جای دیگر قرار داده شوند...».

روزنامۀ شکیپتارژا چاپ تیرانا در تاریخ 16 ماه می 2013 ضمن شرح مفصل اخبار انتقال افراد سازمان مجاهدین از عراق و چگونگی و علل این اقدام طبق درخواست آمریکا نوشت:
«دولت عراق با عجله می خواهد از دست سازمان مجاهدین خلق سازمانی که در کنار نیروهای صدام حسین در سال 1980 در جنگ ایران و عراق جنگیده است خلاص شود. این گروه با رژیم مذهبی ایران مخالف است و دست به قتل و بمبگذاری در ایران زده ولی بعدا از سال 2001 خشونت را کنار گذاشت».

روزنامۀ شکولی چاپ تیرانا شمارۀ مورخۀ 17 مارس 2013 نوشت:
ساخت و ساز یک پایگاه جدید دیگر سازمان مجاهدین خلق در آلبانی:
سازمان مجاهدین خلق، در حال انتقال اعضای خود به یک پایگاه جدید در آلبانی است تا مبارزه خود علیه رژیم ایران را ادامه دهد. آخرین اطلاعات می گوید که یک گروه 15 نفری با مدیریت سازمان مجاهدین خلق، اقدام به راه اندازی پایگاه جدید كرده است.

یک روزنامه عراقی به نام «الصباح الجدید» (Assabah ALJADEED) نوشت که این طرح باعث شده است که یک طوفان سیاسی در تیرانا برپا شود. این روزنامه افزود:
«دولت آلبانی می ترسد که چنین اردوگاهی می تواند شبیه به کمپ اشرف، پایگاهی برای آموزش نظامی و برنامه ریزی عملیات نظامی علیه ایران، آلبانی بشود».

مسعود خدابنده از اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق در لندن گفت: که آلبانی یک محل مناسب برای ساخت یک پایگاه برای مجاهدین ایران است.

تمركزكلیه افراد فرقه تروریستی مجاهدین كه دو دهه سابقه همكاری با صدام را در پرونده سیاهش دارد، در كشور آلبانی منطقی، عاقلانه نیست. چنین تروریست هایی را باید بعد از آموزش نحوه زندگی كردن در جوامع انسانی، به صورت پراكنده، دور از هدایت و كنترل رجوی رها كنند، با جابجایی اشرف و ادامه تروریست پروری و سوء استفاده از آنان، هیچ دردی دوا نمی شود.

23 اسفند 94
منبع: پرونده سیاه
آدرس منبع: http://www.theblackfile.com
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  نوید نیوز،  آلبانی، تیرانا،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  تروریست اروپایی (M K O)،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: فرقه تروریستی مجاهدین خلق، رسانه های آلبانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی