نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 24 اسفند 1394
ناگفته نماند که من رجوی جنایتکار را از زمان شاه می شناسم و با او در یک بند بهمراه تعدادی دیگری از زندانیان زمان شاه بودیم... از همه که در زندان آن زمان بودند می توانید سؤال کنید تنها کسی که هیچ وقت شکنجه نشد و با ساواک و زندانبانها بسیار دوست بود و سیگارش هم همیشه تأمین می شد همین مسعود رجوی بود...

فرقه رجوی یا سازمانی مرده؟!
فرقه رجوی یا سازمانی مرده؟!

در یکی از خیابانهای پاریس در داخل یک آپارتمان قدیمی در حال تعویض دکوارسیون داخلی آن بودیم که صاحب آپارتمان که مردی بسیار متین و روشنفکر و انسان دوست می باشد و از ابتدا من نمی دانستم ایرانی است در حالیکه داشتم با دوستم فارسی صحبت می کردیم یک دفعه رو کرد به ما و پرسید شما ایرانی هستید؟ گفتیم بله ما ایرانی هستیم.

خیلی خوشحال شد و گفت چرا از ابتدا نگفتید؟ بعد از کمی صحبت از من پرسید چند وقت است که به فرانسه آمده اید؟ گفتم نزدیک به چهار سال می شود. بلافاصله پرسید: قبلش ایران بودید؟ در جواب گفتم نه من متأسفانه بیش از بیست سال از عمرم را در داخل فرقۀ رجوی هدر دادم.

هنوز جمله ام تمام نشده بود که بسیار برآشفت و گفت: چرا و برای چی این کار را کردید؟ مگر اینها را نمی شناختید؟ اینها جز خیانت به وطن چیزی دارند که بخواهید برایشان از عمر و جوانی تان مایه بگذارید؟ یک سال دو سال ده سال نفهمیدید،آخر برای چی ماندید؟.

گفتم واقعیتش این است کسی که به آنجا وارد می شود دیگر هیچ راه برگشتی ندارد. با آه و افسوس گفت: ای لعنت خدا بر رجوی و هر آن کسی که جنایت رجوی را می ببیند و از آن دفاع می کند.

سپس اضافه کرد: «البته ناگفته نماند که من رجوی جنایتکار را از زمان شاه می شناسم و با او در یک بند بهمراه تعدادی دیگری از زندانیان زمان شاه بودیم... از همه که در زندان آن زمان بودند می توانید سؤال کنید تنها کسی که هیچ وقت شکنجه نشد و با ساواک و زندانبانها بسیار دوست بود و سیگارش هم همیشه تأمین می شد همین مسعود رجوی بود... بعد از انقلاب هم جنگ خانماسوز مسلحانه را در داخل ایران براه انداخت و سپس خودش هم قبل از همه به فرانسه فرار کرد و هنوز خون اشرف خشک نشده بود با فیروزه دختر بنی صدر ازدواج کرد و بعد از آن هم با مریم زن ابریشمچی با آن طلاق و ازدواج معاملاتی همزمان! و از همه خیانتکارانه تر اتحادش با صدام و اطلاعات عراق بود... البته سازمان مجاهدین بعداز اعلام مبارزه مسلحانه و فرار مسعود رجوی از ایران تبدیل به یک سازمان مرده سیاسی شده است».

صاحب کار ایرانی مان سپس اظهار داشت: «اینجا یعنی در فرانسه چندین بار توسط مسئولین سازمان مجاهدین بخصوص مهدی ابریشمچی و یک بار هم توسط دکتر هزار خانی از من برای عضویت در شورا دعوت شد که من قاطعانه رد کردم و گفتم که یک ایرانی واقعی و میهن دوست هیچ وقت وطن فروشی نمی کند... دیگر بعداز این جریان هیچ وقت آنها را ندیدم و نمی خواهم هم ببینمشان».

در آخر گفت: «خلاصه، رجوی خیلی از خانواده ها را از هم پاشاند و بسیاری از جوانان را به کشتن داد و آواره کرد بدون اینکه خودش شخصا کوچکترین بهایی بپردازد».

غفور فتاحیان
عضو قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین خلق ایران
24 اسفند 94

طبقه بندی: آرشیو 1394،  افشاگری،  نوید نیوز،  آشنایی با فرقه رجوی،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  سران فرقه رجوی،  مجاهدین از نگاه دیگران،  آقای كریم حقی - غفور فتاحیان ، 
برچسب ها: فرقه رجوی یا سازمانی مرده؟!، غفور فتاحیان، مسعود رجوی، ساواك،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی