نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 26 اسفند 1394
هشدار جدی دادن در رابطه با جان ساکنان لیبرتی آنهم در لحظه ای که داعش با عملیاتی شیطانی به فكر كمك رسانی به رجوی است، فقط جنبه تبلیغاتی دارد، شنونده و خریداری ندارد، سردسته دزدها، تروریست و تروریست پرور دستشان در یک کاسه است، کشتن صدها هزار نفر عراقی برای تروریست پرورانی چون آمریکا، اسرائیل و آل لعنتی سعود، چندان مهم نیست. تا امروز صدها هزار را در خاورمیانه قربانی اهداف شیطانی و ضد بشری خود کرده اند، پس گرفتن جان ناچیز 2000 زندانی اسیر در لیبرتی برایشان مهم نیست ...
احساس و عواطف انسانی حکم می کند که ما به محض شنیدن خبر شکستن و فروپاشی سد موصل، به عوارض و حوادث فاجعه بارش بیندیشیم و قدم به قدم از قربانیان سیل تحمیلی بگذریم تا به جانباختگان لیبرتی و کشته های بغداد برسیم.
در خبرها آمده است: سونامی سد موصل می تواند یک سوم عراق را از بین برده و در عرض چند ساعت به کشته شدن صدها هزار نفر منجر شود. بر اثر این سونامی امکان دارد چندیدن شهر عراق برای روزهای طولانی زیر آب فرو روند.

سفارت آمریکا در عراق به شهروندان آمریکایی که در عراق هستند هشدار داده است که شهر موصل و بغداد را ترک کنند، همچنین در این اطلاعیه هشدار داده است که فرو ریختن سد موصل می تواند پایتخت عراق را به همراه فرودگاه بین المللی بغداد را برای چند هفته زیر آب ببرد.
ناگفته نماند سوژه مورد نظر ما کمپ ترانزیت موقت لیبرتی، اسارتگاه دو هزار نفر از رانده شدگان اشرف و افراد در انتظار اخراج فرقه رجوی، واقع در کنار فرودگاه بغداد است که به محض وقوع حادثه نه یک وجب، بلکه صدها وجب آن از سر و گردن آن بالا خواهد رفت. آب در لانه مورچگان بیمار و درمانده مصیبت بار است. هرچند بردگان رانده شده از اشرف و كنسرو شده در لیبرتی به مرگ و میر اجباری و اهدایی عادت دارند، ولی هنوز طعم تلخ سونامی غیرطبیعی که حاصل خرابکاری نیروهای انقلابی داعش و دوستان مبارز رجوی است را نچشیده اند؛ مرگ دسته جمعی پشت حصارهای بسته، پناهگاههای عمیق، زیر زمینهایی که به سفارش رجوی برای در امان ماندن از موشک های جیش المختار ساخته اند.

حالا قرار است بلای داعشی و سونامی ناشی از شکستن سد موصل هم به پرونده رجوی اضافه شود. چه می شود! به محض غرق شدن لیبرتی و حذف فیزیکی دسته جمعی ساکنان آن، در پایگاه تروریستی مریم واقع در اورسوراواز پاریس تا چهل روز جشن برپا می کنند که قال قضیه کنده شده، بحران و بن بست رجوی در عراق خاتمه یافت، آنوقت رجوی ها، با خیال راحت بدون دغدغه نقل و انتقال اجساد معضل، نفس راحتی می کشند و دست و پای آمریکا و اسرائیل بعلاوه داعش عزیز را می بوسند که بدینگونه فریادرس مسئله و مشكل آنها در لیبرتی و عراق شدند.

پس هشدار جدی دادن در رابطه با جان ساکنان لیبرتی آنهم در لحظه ای که داعش با عملیاتی شیطانی به فكر كمك رسانی به رجوی است، فقط جنبه تبلیغاتی دارد، شنونده و خریداری ندارد، سردسته دزدها، تروریست و تروریست پرور دستشان در یک کاسه است، کشتن صدها هزار نفر عراقی برای تروریست پرورانی چون آمریکا، اسرائیل و آل لعنتی سعود، چندان مهم نیست. تا امروز صدها هزار را در خاورمیانه قربانی اهداف شیطانی و ضد بشری خود کرده اند، پس گرفتن جان ناچیز 2000 زندانی اسیر در لیبرتی برایشان مهم نیست. رجوی با شنیدن خبر شكستن سد موصل و سیل مرگبار آن، با دمش گردو می شکند و به رقص و پایکوبی می افتد. لابد مریم قجر باز خبر سرنگونی می دهد و فکر و چاره ای برای کفن و دفن اجساد لیبرتی ندارد.
چاهی که رجوی کنده، بلایی که برای نسل فنا آفریده است، مگر با سونامی سد موصل خاتمه یابد. در چنین شرایطی آمریکا و دیگر اشغالگران عراق فقط به فکر نجات جان شهروندان خود و خارج کردن آنها از منطقه و محل وقوع حادثه اند، جان و مال مردم عراق برایشان اهمیتی ندارد. حقوق بشر کیلویی چند؟! فكر كلاه خودتان باشید كه طعمه گردباد سازمان ملل آمریكایی و بساط مكاره حقوق بشرش نشود.
نوید رهایی
25 اسفند 94
طبقه بندی: آرشیو 1394،  نوید نیوز،  لیبرت نیوز،  تحولات عراق، 
برچسب ها: سونامی سد موصل، آب در لانه مورچگان رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی