نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

گروهی که شعار دفاع از خلق ستم دیده را سرمی داد درعمل نشان داد که از ریختن خون مردم این مرز و بوم باکی ندارد. درطی سالیان گذشته گروهی از جوانان را با شعارهای اغواگرانه خود جذب کرد و اسیر تشکیلات فرقه ای نمود و زندگی تحت شرایط سخت فرقه ای را بر آنان تحمیل کرد. با بهره گیری از شیوه های مغزشویی ، اعضا را بدون داشتن حق اظهار نظر، انتقاد  و تصمیم گیری به خدمت گرفت .
ریاست محترم دفتر صلیب سرخ جهانی در تهران

با سلام و احترام به استحضار می رساند:
بیش از سه دهه است که فرقه مجاهدین به بهانه ی آزادیخواهی و دموکراسی طلبی در جهت نیل به اهداف قدرت طلبانه و تشکیلات فرقه ای اش، نسبت به ترور افراد سیاسی و غیر سیاسی ایران اقدام نموده است. همچنین با پناه بردن به دامان صدام و جاسوسی به نفع دشمن در طی هشت سال جنگ عراق علیه ایران، مورد تنفر ملت ایران قرارگرفته و فاقد هر گونه پایگاه مردمی در ایران می باشد.

گروهی که شعار دفاع از خلق ستم دیده را سرمی داد درعمل نشان داد که از ریختن خون مردم این مرز و بوم باکی ندارد. درطی سالیان گذشته گروهی از جوانان را با شعارهای اغواگرانه خود جذب کرد و اسیر تشکیلات فرقه ای نمود و زندگی تحت شرایط سخت فرقه ای را بر آنان تحمیل کرد. با بهره گیری از شیوه های مغزشویی ، اعضا را بدون داشتن حق اظهار نظر، انتقاد  و تصمیم گیری به خدمت گرفت .

افراد این فرقه حق ارتباط با سایر اعضا و یا با دنیای خارج از تشکیلات فرقه را ندارند و از کلیه وسایل ارتباطی محروم هستند. حق مطالبه حقوق طبیعی و انسانی خود را ندارند و سرپیچی از مقررات فرقه منجر به زندان، شکنجه، توهین و تهدید آنان می شود. در قاموس این فرقه نهاد خانواده عنصر شرارت است و عضو این فرقه باید از خانواده و هرگونه عشق و علاقه محروم باشد.

در چنین شرایطی طبیعی است که اعضای در بند نتوانند خواستار ملاقات با خانواده هایشان باشند ولی خانواده ساکنان این فرقه آرزومند تماس تلفنی یا حضوری با عزیزان خود هستند و تلاش های بسیاری در این راه نموده اند. بارها جهت ملاقات و دسترسی به فرزندانشان به عراق سفر کرده اند . روزها و هفته ها پشت درب کمپ اشرف و اینک لیبرتی  ایستاده و با صدای بلند خواسته خود را مطرح کرده اند و همانگونه که مستحضر می باشید مکاتبات و مراجعه های بسیاری به دفتر صلیب سرخ  و دفتر سازمان ملل در تهران داشته اند.

در ماه های گذشته خانواده های بسیاری به امید دیدار با عزیزان خود به عراق رفته اند ولی متاسفانه هیچ ملاقتی میسر نگردیده است. خانواده ها می گویند که از خواسته خود که ملاقات با فرزندان و رهایی آنان از زندگی نکبت بار فرقه رجوی است ، دست بر نمی دارند و خستگی ناپذیر به تلاش خود ادامه می دهند و در این مسیر  دست کمک به سوی صلیب سرخ دراز می کنند وتقاضای کمک دارند. خانواده ها از صلیب سرخ تقاضا دارند که جهت نجات فرزندانشان از فرقه ی مخوف رجوی و فراهم کردن شرایط ملاقات، اقدام جدی مبذول نماید و از حقوق انسانی و طبیعی اعضا همچنین خانواده هایشان حمایت شود.

بستگان افرادی که به آلبانی منتقل شده اند درخواست می نمایند که صلیب سرخ  در جهت رهایی این اعضا از حصارهای زندگی فرقه ای و تماس خانواده هایشان با آنان تدابیر لازم را بیاندیشند و امکاناتی را فراهم نمایند.

منبع: انجمن نجات مرکز تهران
چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 1394،  نامه خانواده ها ،  نوید نیوز، 
برچسب ها: نامه انجمن نجات، صلیب سرخ جهانی در تهران، فرقه مجاهدین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی