نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 پیام تبریک سال نو خانواده نوری به طیبه نوری در آلبانی


سال نو را به شما تبریک می گوییم و از اینکه مدتی است به آلبانی منتقل شده ای بسیار خوشحالیم امیدواریم سال نو برای شما یک حرکتی باشد که عاقلانه برای خودت تصمیم بگیری و یک زندگی آزاد برای خودت انتخاب کنی.
با سلام !

سال نو را به شما تبریک می گوییم و از اینکه مدتی است به آلبانی منتقل شده ای بسیار خوشحالیم امیدواریم سال نو برای شما یک حرکتی باشد که عاقلانه برای خودت تصمیم بگیری و یک زندگی آزاد برای خودت انتخاب کنی.

چندین سال است که دختر معصومت را رها کردی و خودت را اسیر یک سری آدمها کردی که نه راه پیش دارند و نه راه پس . خودشان هم نمی دانند بدنبال چه هدفی هستند. اگر احوال دخترت را بخواهی خوب است و الان یک خانمی برای خودش شده است و خیلی سراغ شما را می گیرد.

نامه ای به دخترم طیبه رضا نوری، که سالهاست در فرقه رجوی اسیر است

دختر شما نگار بزرگ شده است ولی چه فایده  بدور از محبت پدر و مادر بزرگ شده است چندین سال است حتی یک تماس با ما نگرفته ای، ما به کنار لااقل با دخترت تماس می گرفتی و از احوال آن جویا می شدی.

من و مادرت همیشه دعا گوی شما هستیم که هر چه زودتر به آغوش گرم خانواده برگردی تا آنجایی که ما خبر داریم در آلبانی خیلی ها جدا شده اند و به دنبال زندگی خود رفته اند بخاطر دخترت ( نگار ) هم که شده از چاهی که در آن افتاده ای خودت را نجات بده و ما بقی عمرت را در کنار دخترت آزاد زندگی کن . تا کی می خواهی عمرت را برای هیچ و پوچ تباه کنی.

امیدواریم که در آینده نزدیک تصمیم درستی را برای خودت بگیری و به آغوش خانواده برگردی و دل ما و دخترت را شاد کنی .  مجددا سال نو را به شما تبریک می گوییم و امیدواریم امسال سال رهایی شما باشد .
دوست دار شما !
پدر و مادرت


منبع: انجمن نجات مرکز اراک
پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴طبقه بندی: آرشیو 95،  اخبار،  اخبار ایران و جهان،  نامه های سرگردان،  تهران،  نوید نیوز،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  مناسبت ها، 
برچسب ها: پیام تبریک سال نو خانواده نوری به طیبه نوری در آلبانی، انجمن نجات مرکز اراک، طیبه نوری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی